18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Upadek Damiana Balińskiego
TomdeX • 2013-04-07, 18:45
Dzisiejszego dnia miał miejsce trening punktowany z Częstochową. Upadek wyglądał dramatycznie, o dziwo Damian wyszedł z tego bez szwanku po badaniach opuścił szpital. Lekarz wspomniał, że nic mu się nie stało tylko ze względu na to, że w przeszłości ćwiczył sztuki walki.

Zgłoś
Avatar
Adolf Skurwolix 2013-04-07, 23:22
Ghostface napisał/a:


Dokładnie tak. Baliński należy do zawodników, którzy zachowują się na torze tak, jakby byli sami. Gdy przegrywa pozycje robi wszystko, żeby zaszkodzić drugiemu zawodnikowi. Chociażby sytuacja z Wrocławia, jak jechał sam na parę gospodarzy:


Dlatego powinien się połamać raz, a dobrze, żeby kretyn nabrał myślenia na torze i zachowywał się w sposób normalny.



Prawdziwy Sadol ;D
Zgłoś
Avatar
Ar1xxxx 2013-04-07, 23:29 1
zapodajcie jeszcze jedna powtorke wypadku w zwolnieniu bo chyba nie widzialem dokladnie...
Zgłoś
Avatar
dosekk 2013-04-07, 23:30
Ale wyj*bał
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-04-07, 23:48
TomdeX, z chęcią bym się stąd wyniósł.
Zawody szybowcowe są zajebiste. Wiem, że Leszno słynie głównie z żużlu, ale nigdy nie przepadałem za tym "sportem". A jeśli chodzi o atrakcje w mieście to kino chyba jest aktualnie największą atrakcją, a jeszcze tam nie byłem i mi się nie śpieszy.
P.S - Zajebista nowa nazwa - Fogo Unia Leszno
Zgłoś
Avatar
ShankleMyUncle 2013-04-08, 0:00 1
krzychu6 napisał/a:

Ej dajcie mu spokój to prosty chłopak jest! Hehehe


ciekawe, czy Ty byś nie dłubał gdybyś miał kilogram granitu w nosie ;d
Zgłoś
Avatar
Doomik 2013-04-08, 0:06
jak się we dwóch z bratem zapierdalało po lesie na simsonie dziadka, nieraz nie pięć leciało się w drzewo czy inne krzaki na główkę, a jakoś do szpitala nikt nas nigdy nie zawiózł. Ot mi sensacja. Chociaż dla kogoś kto od urodzenia siedzi przed kompem, to faktycznie może wydawać się makabryczne
Zgłoś
Avatar
Bajdus1962 2013-04-08, 0:55
sadistic.pl/motocyklem-zuzlowym-w-glowe-vt140017.htm

Tutaj Balinski pokazał prawdziwego sadola. Największa menda w lidze od dawien dawna.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-04-08, 5:27
tylko co ma trenowanie sztuk walki do tego ze nic mu sie nie stalo jak lecial jak szmaciana lalka?
Zgłoś
Avatar
Damieeen 2013-04-08, 9:06 2
Baliński to idiota, fakt. W Częstochowie też jak zawsze powitamy go z "radością i sympatią". Jeżeli nie zacznie myśleć o tym co robi to doprowadzi do wielkiej tragedii na torze. Pozdrowienia od Włókniarza!
Zgłoś
Avatar
A................k 2013-04-08, 11:10
Ghostface napisał/a:


Dokładnie tak. Baliński należy do zawodników, którzy zachowują się na torze tak, jakby byli sami. Gdy przegrywa pozycje robi wszystko, żeby zaszkodzić drugiemu zawodnikowi. Chociażby sytuacja z Wrocławia, jak jechał sam na parę gospodarzy:


Dlatego powinien się połamać raz, a dobrze, żeby kretyn nabrał myślenia na torze i zachowywał się w sposób normalny.



Gość jest waleczny i nie odpuszcza. Wg mnie brawa dla niego.
No chyba, że chcecie zrobić z zawodników żużlowych takie panienki jak grają w naszej reprezentacji w piłkę nożną.
To jest żużel- ludzie chcą oglądać walkę, a nie objechanie czterech kółek jeden za drugim.
Fajnie, że niektórzy zawodnicy biorą ze sobą jaja na tor.
Zgłoś
Avatar
zlomiarz666 2013-04-08, 11:23
Więc chodź! przyjebie Ci deską! raz białą, a raz niebieską!
Zgłoś
Avatar
patryczek803 2013-04-08, 12:32
" Lekarz wspomniał, że nic mu się nie stało tylko ze względu na to, że w przeszłości ćwiczył sztuki walki." Zajebisty lekarz. Teraz już wiem czemu nigdy Steven Seagal się w żadnym filmie nie rozjebał
Zgłoś
Avatar
Miki6830 2013-04-08, 16:28
MisiuSW napisał/a:

Co nie zmienia faktu że Baliński to jebany skurwiel, przez którego nie raz, nie jeden zawodnik mógł doznać niesamowicie groźnych wypadków. BTW. Pozdrawiam rolnicze leszno


zielona czy częstochowa?
Zgłoś
Avatar
AnalTerror666 2013-04-08, 17:41
Jestem ekspertem.
Widać że amator, zero refleksu, nawet nie zdążył nacisnąć hamulca.
Zgłoś
Avatar
Mathii90 2013-04-08, 17:50
PYTANIE DO EKSPERTA:
Jak trenowanie sztuk walki pomoglo mu wyjsc z tego bez szwanku ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie