18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
shrk 2011-08-28, 23:17 2
@androgenius i inni od czterośladów jednośladów i rolek
ma czym, to wyprzedza pojeby w "sportowych" golfach 1.4 jak sie pchają na trzeciego to jest si? Wypadki sie zdażają i w 99% to wina kierowcy a nie maszyny wiec jak jezdzic to z głową. A co do skuterów to chyba najlepszy środek lokomocji w mieście.
Zgłoś
Avatar
szeryff85 2011-08-29, 0:04
Egzamin pisemny na prawo jazdy skrzyżowanie równoległe z prawej radiowóz na sygnale a z lewej karetka pytanie do zdającego;
-Kto ma pierwszeństwo?
-motocyklista
-skąd pan tam wziął motocykliste?
a kto to wie skąd oni sie biorą !
Zgłoś
Avatar
Groch_007 2011-08-29, 0:19
ateam napisał/a:

Suzuki Hayabusa Turbo



Sam jesteś kurwa TURBO!
Zgłoś
Avatar
I'm a son of a bitch 2011-08-29, 0:23
Papa Smerf napisał/a:

Tak, bo biedak



albo czeka na prawko.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2011-08-29, 0:36
Nie chce nic mówić ,ale najczęściej nie ma co zbierać z motocyklisty, a ci jeszcze organy chca brać Organy to się bierze z golfistów wyprzedzających na trzeciego i kończących w rowie.
Zgłoś
Avatar
Beni 2011-08-29, 11:01
Everizon napisał/a:

Wyprzedza na trzeciego chuj jebany. Bardzo dobrze że się rozjebał. Mam nadzieje że ma podpisaną kartę dawcy organów bo tylko tyle z niego pożytku co z jego wątroby,serca i nerek.
jedziesz z rodziną na wakacje a tu taki pólmózg powoduje wypadek i nawet choćbyś jechał najuważniej i był jebanych hołowczycem drugim to możesz zginąć w wypadku z całą rodzinką przez debila na drodze !



A jak jedziesz puszka to zgodnie z przepisami do Pana Ch*** ??pacjent dal kierunkowskaz w prawo,i wszystko bylo by dobrze gdyby nie to ze jechal TIRem i musial sie naddac. . .

Everizon napisał/a:

Tak Tak Zapraszamy serdecznie wszystkich właścicieli jednośladów na wspólne wyzwiska i debatę nt wyższości (wątpliwej) jednośladów nad wielośladami.
Chętnie zobaczę ile użytkowników sadola potencjalnie może mi dostarczyć nową wątrobę..



widze ze mózg trzeba by ci dostarczyc
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-08-29, 11:11 1
@Beni NIC ! NIC nie uzasadnia wyprzedzania na trzeciego ! Jazdy pomiędzy samochodami, niezastosowania się do przepisów o ruchu drogowym. !
Choćbyś nasrał w gacie z wysiłku i choćbyś zdarł klawiaturę na tym forum to nic nie zmieni faktu że koleś na filmie to skończony debil jest ! Poza tym dużo jeżdżę samochodem i widzę wyraźnie że takich debili na motorach jest 10 razy więcej niż kierowców jednośladów mających pojęcie o przepisach i stosujących się do nich.
ps. Nawet gdyby udało się przeszczepić mózg (co jest bez sensu bo przeszczepia się całe cało mózgowi przecież a nie na odwrót) to wolałbym umrzeć niż mieć mózg zryty jak ten pojeb na filmie czy jakikolwiek pojeb na motorze myślący że przepisy ruchu drogowego go nie dotyczą.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-08-29, 12:14
kurwa ktoś sobie kupił to jeździ a jakby mi jakiś pajac za dnia moralniaka robił tylko dlatego, że jeżdzę to bym mu chyba zajebał.

nie po to koło wymyślali żeby teraz jakiś debil ze względu na święty spokój zabraniał jazdy
Zgłoś
Avatar
Z................z 2011-08-29, 13:29 5
thestoppie napisał/a:

Z przykrością stwierdzam, że większość tutejszych przeciwników "motorów" to faceci z za małymi fiutkami, którym żona, mama, dziewczyna, pies nie pozwala jeździć, a oni jak przystało na ludzi z małym przyrodzeniem nie potrafią na to zareagować, więc się godzą. Dodajmy do tego IQ<15,4 i uraz z dzieciństwa, bo koledzy dokuczali (pewnie znów przez za mały fiutek) i mamy obraz zacofanych, typowych polskich kretynów, co jak małpy powtarzają, wszystko co usłyszą od swoich guru. Pozdrawiam.



Nie jestem przeciwnikiem "motorów", bo sam jeżdżę, tylko przeciwnikiem chojractwa i cwaniactwa bardzo dużej części motocyklistów na drodze. Zbyt wielu ludzi ryzykuje, a potem maja cwaniaczki (a raczej, rodziny martwych cwaniaczków) pretensje do innych. Często także do znajomych z którymi taki chojrak jeździł... Jeżdżę już parę lat i już nie raz spotkałem się z sytuacją, gdy ktoś kupił sobie wreszcie upragniony jednoślad i z chwilą gdy na niego wsiadł, poczuł się królem szos. Poczuł się jak wieloletni członek subkultury jeżdżących na motocyklach, poczuł się jakby "On był lepszy od tych innych, uwięzionych w okowach 4 kół", bo czuł się wolny. Nie skrępowany przepisami. Tydzień, miesiąc później takich zdrapywano z asfaltu szpachelkami. Powtórzę, nie jestem przeciwnikiem motocykli, ale ich fanem i pewnie każdy człowiek w życiu ma ochotę przejechać się choć raz... Ale jestem przeciwnikiem każdego cwaniaka, chojraka. Jestem przeciwnikiem nalepek "Patrz w lusterko, sprawdź dwa razy.." Bo uważam że jeśli ktoś świadomie jedzie 200 - 250 km/h na tak małym obiekcie jak motocykl, powinien mieć świadomość że nie zawsze zostanie zauważony i że sam powinien brać na siebie odpowiedzialność za życie swoich, oraz innych, skoro tyle ryzykuje. Jestem też przeciwnikiem skuterów na dowód/kartę motorowerową. I nie chodzi o to że taki szczyl na skuterze nie jest w stanie rozwinąć wysokiej prędkości, tylko o to, że porusza się po drogach publicznych pojazdem spalinowym, nie mając jakiegokolwiek pojęcia o zachowaniu się na takich drogach...
Zgłoś
Avatar
I'm a son of a bitch 2011-08-29, 20:52
Mnie najbardziej denerwuje w kierowcach to, że jak jeżdżę skuterem, bo jeżdżę, na prawko czekam. To oni widzą 'O młody, to ja sobie pozwolę na więcej', zajechał mi raz drogę taki jeden i mnie jeszcze zwyzywał, jak się tylko odezwałem to wyskoczył do mnie i z ryjem "Co Ty sobie kurwa gnoju myślisz". Jeszcze jego wina, a do mnie się pluje. I żeby to tylko jeden gościu, a ich w chuj jest. Cholera jasna, jadę przepisowo, prawym bokiem, nie wymuszam, a i tak zawsze obrywam od "zawodowych kierowców". Starszy nie znaczy mądrzejszy.
Zgłoś
Avatar
Pekos 2011-08-29, 21:47
Poskleja się
Zgłoś