18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
androgenius 2011-08-28, 11:32 48
Zawsze dam piwo za każdego rozjebanego skurwysyna,który porusza się tymi pierdzącymi gównami. Jak mieszkałem we Francji to pod hotelem cały czas te chuje jeździły na motorkach i skuterkach jebanych - spać się nie dało.Wróciłem do pierdolonej polszy to się okazało,że tutaj też już wieśniaki się wzbogaciły i kupują te terkoczące maszynki,jeżdżą mi teraz skurwysyny pod oknem - spać nie można. Jebać ich wszystkich, niech się ścierają o asfalt do białej kości. Piwo ode mnie i szczere życzenia bolesnego zgonu każdemu skurwielowi na mechanicznych jednośladach. Chuj z wami.
Zgłoś
Avatar
asd1235 2011-08-28, 11:32 1
amator , niech dalej sie tak pcha
Zgłoś
Avatar
cropp1 2011-08-28, 11:36
@androgenius
hehehe widze temat po twojej wypowiedzi się rozwinie zajebiście ... poczekamy na wypowiedzi kierowców jednośladów
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-08-28, 12:05 25
Wyprzedza na trzeciego chuj jebany. Bardzo dobrze że się rozjebał. Mam nadzieje że ma podpisaną kartę dawcy organów bo tylko tyle z niego pożytku co z jego wątroby,serca i nerek.
jedziesz z rodziną na wakacje a tu taki pólmózg powoduje wypadek i nawet choćbyś jechał najuważniej i był jebanych hołowczycem drugim to możesz zginąć w wypadku z całą rodzinką przez debila na drodze !
Zgłoś
Avatar
d................4 2011-08-28, 12:17 5
Chuj wam w dupe wszystkim pierdolone osobówki :O
Zgłoś
Avatar
Mayoneese 2011-08-28, 12:20 152
androgenius, umrzyj, zgnij, rozłóż się albo co, polaczku jebany.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-08-28, 12:31 16
Tak Tak Zapraszamy serdecznie wszystkich właścicieli jednośladów na wspólne wyzwiska i debatę nt wyższości (wątpliwej) jednośladów nad wielośladami.
Chętnie zobaczę ile użytkowników sadola potencjalnie może mi dostarczyć nową wątrobę..
Zgłoś
Avatar
kalwi89 2011-08-28, 12:41 7
Jebał was pies drodzy kierowcy jednośladów
Ja już na swoim koncie mam 2 odkurzacze rozwijające zawrotną prędkość 40km/h
Poluje na następne
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-08-28, 13:12 10
Przecież jechał 3 na godzinę tylko.
Zgłoś
Avatar
RuBu 2011-08-28, 13:17 3
tak na szybko - gdzie on wyprzedzal na trzeciego? i jak by nie patrzec to pan z srebrnego autka ma odpalony prawy kierunek. Zeby nie bylo nie jezdze na motocyklu.
Zgłoś
Avatar
ateam 2011-08-28, 13:57 3
Suzuki Hayabusa Turbo
Zgłoś
Avatar
I'm a son of a bitch 2011-08-28, 14:27 20
androgenius i chuj, mogą to jeżdżą, złóż jakąś skargę czy coś kurwa, a nie na forum płaczesz "Auaaa, mamooo oni jeżdżą, mamooo.."

Owszem, są tacy, co na tych skuterach/motocyklach odpierdalają, blokują ruch, ale też są tacy, którzy są normalni, ale za to osobówkami ich wkurwiają. Ja np. Zapierdalam skuterkiem, zjeżdżam na samo prawo, żeby osobówki mogły spokojnie bez jebanego skręcania w lewo ominąć, a i tak drą pizdy "spierdalaj z tym", jak odkrzykne, że ma się pierdolić, to się zatrzymuje i wychodzi z dwoma kumplami, ak 47 i w Ciebie strzela, Ty umierasz.. To wkurwia, już tak miałem z 4-5 razy..
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-08-28, 15:09 5
A potem takie pojeby wielki raban podnoszą na kierowców: "Patrzcie w lusterka! Motocykliści są wszędzie!" I pierdolą jakimi to kierowcy samochodów są kutasami, że nie uważają na motocyklistów. A ja mówię: Nie zapierdalajcie po mieście 220km/h to nie będzie wypadków.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaa 2011-08-28, 15:17
tylko 3 punkty dostal ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie