18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
I'm a son of a bitch 2011-08-28, 15:29
a kierowcy samochodów zawsze jadą wolno i bezpiecznie ..
Zgłoś
Avatar
Perwersyjny_cham 2011-08-28, 15:30 2
Nie przeszkadzaja mi motocyklisci , ale skuterzystom zawsze bede utrudnial zycie na drodze , bo chujow nie lubie . Sa niebezpieczni i nie potrrafia J.
Zgłoś
Avatar
Michaszysz 2011-08-28, 15:34
Niech ginie kurwa! Debil nie potrafi wyprzedzać, to teraz będzie wyprzedzał innych na wózku w drodze do autobusu!
Zgłoś
Avatar
I'm a son of a bitch 2011-08-28, 15:51
@2up, "skuterzyści" niebezpieczni ? You gotta be kidding me? Ten pojedzie 45-70 km/h, a motocykl to wypierdoli Ci 220 km/h i to skutery niebezpieczne

Co do "skuterzystów" to najgorsze są te dziadki co wezmą, kupią kurwa na dowód, a jeżdżą jak pojeby, na środku 30 km/h i nawet jak trąbią to nie zjedzie na prawo.
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-08-28, 16:07 4
@androgenius

nie ma jak płacz i zazdrość innym :]
Zgłoś
Avatar
Krupnykowsky 2011-08-28, 16:34 1
@I'm a son of a bitch

No to zostały Ci jeszcze 2 - 3 życia. Szerokości!
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-08-28, 16:43
RuBu napisał/a:

tak na szybko - gdzie on wyprzedzal na trzeciego?(...)


Wymijając samochody doprowadzał do sytuacji że były jednocześnie trzy pojazdy w poprzek drogi. Powodował zagrożenie nie tylko dla siebie, co jako głupkowi wypadek może da coś do myślenia, ale również powodował zagrożenie i dla pasażerów po prawej i jadącego z naprzeciwka po lewej.
Zgłoś
Avatar
jarekddz 2011-08-28, 16:51 1
Sam mam motocykl, ale to co odpierdolił ten pojeb, to szok. Tak jeżdżą właśnie takie młode chłystki, którym tatuś dał na 18-ke duzy motor i cwaniakują. Nie ma co żałować, wiedział co robi, wiedział, że może się wyjebać jak w taki sposób porusza się po drodze. Do piachu !
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-08-28, 17:07
Novik napisał/a:

@androgenius

nie ma jak płacz i zazdrość innym :]

Płacz to zostaw matkom tych co się rozjebią na strzępy w trasie a do zazdrości mi daleko bo motory mnie nie kręcą
Zgłoś
Avatar
driimohr 2011-08-28, 17:15 6
Androgenius, wiemy wiemy...Ciebie kreci ten cały bielu, gdy się bawi wibratorem
Zgłoś
Avatar
pokornyGNO 2011-08-28, 17:18 1
Kierowco - patrz w lusterka, motocykle są wszędzie!
Motocyklisto - Nie jedź jak pojebany, nie będziesz zeskrobywany!
Zgłoś
Avatar
TommyTheRipper 2011-08-28, 17:20 2
Motory to bardzo fajna rzecz, o ile się wie, jak ma się jeździć. Sam mam cruisera 125cc, za parę lat może się porwę na "prawdziwego" cruisera, ale mi moja 125 wystarcza w zupełności. Jakoś można jeździć, a nie zapierdalać, do tego jeździć z klasą.

@Androgenius Jak się śpi na ławce w centrum miasta, albo (co o wiele bardziej prawdopodobne) z otwartymi oknami, to cię wszystko obudzi
Zgłoś
Avatar
wojtessky 2011-08-28, 17:45
ale to i tak wina kierowcy samochodu bo przecież nie patrzył w lusterka, a gdyby spojrzał i zobaczył to powinien był zjechać na pobocze widząc motocykl bandyta drogowy! Dożywocie dla drania!
Zgłoś
Avatar
Haunuva 2011-08-28, 17:52
androgenius napisał/a:

Zawsze dam piwo za każdego rozjebanego skurwysyna,który porusza się tymi pierdzącymi gównami. Jak mieszkałem we Francji to pod hotelem cały czas te chuje jeździły na motorkach i skuterkach jebanych - spać się nie dało.Wróciłem do pierdolonej polszy to się okazało,że tutaj też już wieśniaki się wzbogaciły i kupują te terkoczące maszynki,jeżdżą mi teraz skurwysyny pod oknem - spać nie można. Jebać ich wszystkich, niech się ścierają o asfalt do białej kości. Piwo ode mnie i szczere życzenia bolesnego zgonu każdemu skurwielowi na mechanicznych jednośladach. Chuj z wami.



Świetna prowokacja! PIWKO
Zgłoś
Avatar
Perwersyjny_cham 2011-08-28, 18:05
Kto jest bielu i o co chodzi z wibratorem , prosze link , buziaki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie