18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
szczecin123 2024-02-24, 17:15 3
RoboCat napisał/a:

sa rolnicy i biedni i bogaci... ale jak nie bedzie tych rolnikow i jak rudy przepchnie dalej co pis zaczal to wszyscy bedziemy zrec gowno z euro-kolchozu....
powprowadzali regulacje ze niby ma byc czysta i zdrowa zywnosc... a pozniej od ukrow sciagaja wszystko jak leci bez kontroli
teraz rudy chce wpisac przejscia do infrastruktury krytycznej zeby moc karac protestujacych i czyscic ich sila z blokad.... zeby towar na ktorym tuski i pisy zarabiaja krocie (kosztem waszego zdrowia) mogl przejechac swobodnie...
to sie musi skonczyc 4tym rozbiorem....



po wpisie widać że już żresz gówno bo zamiast mózgu masz szambo
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-02-24, 17:45 2
Elkan napisał/a:

Co ma kurwa piernik do wiatraka że chodzą rolnicy bogato ubrani? Bo dobrze zarabiali na swoim biznesie. Umieli zajmować się ziemią i są w tym dobrzy dlatego dobrze zarabiają. To jak stwierdzić że lekarze gdy protestują to nie mogą bo są bogaci i mają chary warte setki tysięcy. To żaden argument.
Traktory to też argument z dupy. Częściowo zmuszeni są przez UE by kupować drogie traktory bo wprowadza się coraz więcej nakazów i śrubuje normy po chuju a to kosztuje. Poza tym sprzęt ma być sprawny dlatego też często decydują się na lepszy sprzęt co nie oznacza że nie używają starych poczciwych Ursusów ale te właśnie, są stare, mało kto je serwisuje i naprawia a częsci zamianne znikają z rynku z każdym rokiem bo nie ma nowych. Poza tym stare traktory były tworzone w czasach gdy było co było i nikt nie narzekał że w Ursusie światełka cofania się nie palą.
Poza tym rolnicy nie są stratni od miesiąca tylko od ok dwóch lat dostają po dupie. UE nakazuje im wydzielić kawałek pola którego nie mogą używać. To jakby firma przewozowa miała zakaz używania części swoich tirów. To jest strata.
O zalewie Europy Ukrowskim syfem (gdzie na tym zarabiają korporacje a nie Ukry osobiście) nie ma co wspominać.
Argument że komuś blokują drogę też jest debilny. Rozumiem że gdy odbywały się strajki chociażby za komuny to też byśmy narzekali "Ale jak to? Tak nie można! Moja firma nie otrzymuje stali z huty. Trzeba rozgonić ten strajk". Albo weźmy strajki pielęgniarek. To też ma być pretekst że nie mogą strajkować bo cierpi na tym społeczeństwo gdyż nie ma się kto opiekować chorymi? No kurwa nie. Strajk nie polega na tym by wszystkim było miło ale by zmusić rząd do ugody i ustępstw. Jeżeli ktoś narzeka na rolników bo blokują drogę to niech narzeka na rządzących którzy zmusili rolników do strajków.


No, przepraszam, ale na taki traktor za min. 600 tysięcy nie stać biedaka. Nawet jeśli na kredyt, to jakie oni mają dochody, że im bank tyle pożycza? Na biedaków nie trafiło, okazuje się, że to jakaś pierdolona elita bogaczy tam protestuje bo chcą być jeszcze bogatsi.

I dlatego kurwa nie zależy mi żeby im było dobrze. Bo interes rolnika jest sprzeczny z moim. On chce sprzedawać żywność drogo, a ja kupować tanio.
Więc chuj im w dupę.
Zgłoś
Avatar
Starger 2024-02-24, 18:07 1
krotko. jebac ta kurwe ukraine jebane kurwy
Zgłoś
Avatar
elim 2024-02-24, 18:19 1
zbynekmaslanka napisał/a:

Ja pierdolę rolników, mówią, że są biedni a w sklepie cebula po 7zł.



weź sobie sprawdź ceny w innych sklepach bo ten w którym kupujesz tę cebulę to strasznie drogi jest, ja mniej płaciłem za czerwoną cebulę która jest dwa razy droższa od zwykłej
Zgłoś
Avatar
Kooondor2000 2024-02-24, 18:28 2
Taaa widzieliśmy jacy to Polacy ci rolnicy z transparentami, ruSSka wojna hybrydowa trwa
Zgłoś
Avatar
Yakuza92 2024-02-24, 20:55 1
janmod napisał/a:

Szkoda tylko ze wiekszosc tych "rolnikow" jest powiazana w ruskimi. Oni sa gowno nie patriotami tylko marionetkami Putina. Wszyscy organizatorzy maja gowno zwiazku z rolnictwem.



Widze że czwarty rok mija a polacy dalej nic sie nie nauczyli…

janmod napisał/a:

Szkoda tylko ze wiekszosc tych "rolnikow" jest powiazana w ruskimi. Oni sa gowno nie patriotami tylko marionetkami Putina. Wszyscy organizatorzy maja gowno zwiazku z rolnictwem.



Widze że czwarty rok mija a polacy dalej nic sie nie nauczyli…
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-02-24, 22:02
nikt mu nie strzelił w pape
Zgłoś
Avatar
Suber 2024-02-25, 1:06
Ręcznie trzeba tlumaczyć dla bydła.
Zgłoś
Avatar
okotdi 2024-02-25, 4:51 1
RoboCat napisał/a:

sa rolnicy i biedni i bogaci... ale jak nie bedzie tych rolnikow i jak rudy przepchnie dalej co pis zaczal to wszyscy bedziemy zrec gowno z euro-kolchozu....
powprowadzali regulacje ze niby ma byc czysta i zdrowa zywnosc... a pozniej od ukrow sciagaja wszystko jak leci bez kontroli
teraz rudy chce wpisac przejscia do infrastruktury krytycznej zeby moc karac protestujacych i czyscic ich sila z blokad.... zeby towar na ktorym tuski i pisy zarabiaja krocie (kosztem waszego zdrowia) mogl przejechac swobodnie...
to sie musi skonczyc 4tym rozbiorem....



Dokladnie.
W Polsce juz nie ma co krasc to biora kase z kad popadnie.
A czy tuski czy kaczory to jeden chuj...

I tak polaki za to zaplaca.
Tak glosowali to tak maja... lol
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2024-02-25, 7:19
Walczymy o ekologię i czyste powietrze. Smog zniknąć musi. Palimy opony na strajku...
Zgłoś
Avatar
Low- 2024-02-25, 8:10
Zanim unia wprowadziła wszystkie ograniczenia sami wpierdalalii i hodowali przez dziesięciolecia jakieś gówno i żyją.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2024-02-25, 21:19
RoboCat napisał/a:

sa rolnicy i biedni i bogaci... ale jak nie bedzie tych rolnikow i jak rudy przepchnie dalej co pis zaczal to wszyscy bedziemy zrec gowno z euro-kolchozu....
powprowadzali regulacje ze niby ma byc czysta i zdrowa zywnosc... a pozniej od ukrow sciagaja wszystko jak leci bez kontroli
teraz rudy chce wpisac przejscia do infrastruktury krytycznej zeby moc karac protestujacych i czyscic ich sila z blokad.... zeby towar na ktorym tuski i pisy zarabiaja krocie (kosztem waszego zdrowia) mogl przejechac swobodnie...
to sie musi skonczyc 4tym rozbiorem....



To się musi skończyć szafotem dla kilku prominentnych polityków w malowniczym miejscu Polski. To rozwiąże wszystkie problemy.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2024-02-26, 7:46
Zarejestruj napisał/a:

Nigdzie nie mogę znaleźć filmiku co ukrainiec podtarł się nasza flaga a drugi go nagrywał, ktoś coś? Bo chyba wszędzie to usuwają.



Ruski trol , uwaga
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-02-26, 18:05 1
Wy jebane debile, proukraińskie, anypolskie trolle.
Rolnicy nie protestują tylko po to, żeby mieć z czego żyć, ale też po to, żebyście nie wpierdalali nieprzebadanego, wywołującego choroby, podlanego pestycydami gówna.
Zgłoś
Avatar
Flynn 2024-02-27, 19:05 1
zbynekmaslanka napisał/a:

Ja pierdolę rolników, mówią, że są biedni a w sklepie cebula po 7zł.


Widać że zakupy Ci matka po pracy robi w czasie kiedy siedzisz na sadolu i obsranymi paluchami wypisujesz takie brednie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie