18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
PoliteP 2024-06-12, 20:36 8
baronturbina napisał/a:

@POLTERGHSIST. Ty masz jakąś ukro-fobię i ma ię niższości? Nienawiść i złość, którą okazujesz jest zapewne odbiciem twojego patologicznego dzieciństwa. Postaraj się napisać po polsku i konstruktywnie co ci ta Ukraina takiego zrobiła? Zagryźli ci kury a potem wyssali jajka? Matka zostawiła ojca
/ żona Ciebie i poszła z Saszą. Nienawiść niekonstruktywna jest oznaką słabości i bólu istnienia. Pijesz?



Zdajesz sobie sprawę, że tutaj większość to nastolatki, piwniczaki i wyborcy konfederacji? Za dużo wymagasz.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-06-12, 20:39 12
Driver19cm napisał/a:

Oooooo. Wspólnie pod jednym filmem !!!
Towarysz dupov siriuz i jego bratanek
towarzysz srajterjgajz. O ile dupov czasem odbiega od tematu ukraincow, to towarzysz srajtegaits to już konto typowo ruskie i trollowskie.
Zauważcie wszystkie filmy i komentarze POLTERGAUSTA Tylko nienawiść do Ukrainy, podważanie jej niepodległości, obarczanie wojna itp itd. Zresztą został już rozpoznany, bo poltergaist dużo spamował w zakładce wojna ukraińska.
Tam go na sadolu szybko zrównano z ziemią. Tak jak wojska jego ruskiego miru w wojnie na ukarinie



piecze dupka onuco kijowska? ślicznie, ma piec, niczym się kacapie z upadliny od kacapów z moskowi nie różnicie, jesteście zwykłymi wschodnimi parchami.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 20:45 3
POLTERGAIST napisał/a:

Kolejny lamus liżący banderowskie jajca przylazł skamleć, dziwne ,że nigdy nigdy nie skamle jak wrzucane są filmy na nigerów, kacpów, kozojebców, meksykanów czy innych patusów ale zawsze przyłażą skamlać banderowskie kundle w obronie patusiarni z upadliny . Piecze dupka? ma piec .


Ty jesteś naprawdę ułomny. W tym twoim zakutym łbie jest nitka. Nic więcej. Jak się ją przenie to uszy spadną. Jesteś zbyt tępy i widzisz tylko banderowców i nienawiść do tego nie potrafisz pisać po polsku. Jestes Polakiem?

Siriuz napisał/a:

Taki chojrak jesteś to wracaj na tę swoją Ukrainę zasilić szeregi Zelenskiego


Dupov Ty jesteś równie ułomny jak poltergeist. Kurwa co wy na tym Podlasiu macie z ograniczeniem.
Białoruś cię kiedyś wydali.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-06-12, 21:04 13
baronturbina napisał/a:

Ty jesteś naprawdę ułomny. W tym twoim zakutym łbie jest nitka. Nic więcej. Jak się ją przenie to uszy spadną. Jesteś zbyt tępy i widzisz tylko banderowców i nienawiść do tego nie potrafisz pisać po polsku. Jestes Polakiem?
Dupov Ty jesteś równie ułomny jak poltergeist. Kurwa co wy na tym Podlasiu macie z ograniczeniem.
Białoruś cię kiedyś wydali.



nerwy puszczają? ślicznie, widać dupka banderowca piecze jak dochodzi do ciebie, że dla Polaków niczym od kacapów się nie różnicie, wyj ukropku, wyj xd A tak btw, tylko inwektywy z chaty eternitem krytej z dywanem na ścianie wyniosłeś? xd
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-06-12, 21:09
panpanczan napisał/a:

W pierwszej kolejności powinni w Polsce skurwysynów wyłapać.



Niby tak, ale chodzi o to, żeby do Polski uciekali
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 21:17 2
POLTERGAIST napisał/a:

nerwy puszczają? ślicznie, widać dupka banderowca piecze jak dochodzi do ciebie, że dla Polaków niczym od kacapów się nie różnicie, wyj ukropku, wyj xd A tak btw, tylko inwektywy z chaty eternitem krytej z dywanem na ścianie wyniosłeś? xd



Ty idioto nic nie puściło. Jesteś chuj nie Polak, bo nie potrafisz się językiem ojczystym posługiwać. Dociera to do ciebie? Zwykły komuchi ruski troll jesteś a od Ukraińców różni cię to że oni w pewnej części po polsku mówią poprawnie. Masz koszulkę konfederacji?
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-06-12, 21:22 10
baronturbina napisał/a:

Ty idioto nic nie puściło. Jesteś chuj nie Polak, bo nie potrafisz się językiem ojczystym posługiwać. Dociera to do ciebie? Zwykły komuchi ruski troll jesteś a od Ukraińców różni cię to że oni w pewnej części po polsku mówią poprawnie. Masz koszulkę konfederacji?



Ja jestem nie Polak bo banderowcami i kacapami się brzydzę, ty jesteś 100% Polak bo masz pełen pysk banderowskiej spermy i przy każdej okazji bronisz banderowskich patusów xdxdxd, typowy lewacki zjeb xd. Raduje mnie twój ból dupy ukropie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 21:25 2
POLTERGAIST napisał/a:

Ja jestem nie Polak bo banderowcami i kacapami się brzydzę, ty jesteś 100% Polak bo masz pełen pysk banderowskiej spermy i przy każdej okazji bronisz banderowskich patusów xdxdxd, typowy lewacki zjeb xd. Raduje mnie twój ból dupy ukropie.


To co Ty jesteś? Bo z tego co czytam ty nie jesteś nawet człowiekiem. Jesteś ruskim botem powstałym z połączenia Windowsa 3.11 i glebogryzarki.

[ Dodano 2024-06-12, 21:27 ]
Kurwa przepraszam bo w pierwszym zdaniu napisałem „ty” z dużej litery.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-06-12, 21:28 6
baronturbina napisał/a:

To co Ty jesteś? Bo z tego co czytam ty nie jesteś nawet człowiekiem. Jesteś ruskim botem powstałym z połączenia Windowsa 3.11 i glebogryzarki.



Wyj ukropie, wyj w obronie banderowskich parchów. Każdy wie że ukrainiec i ruski to brat po bracie na jednym warsztacie. Raduje mnie twój ból kacapskiej dupy xd.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 21:30 2
POLTERGAIST napisał/a:

Wyj ukropie, wyj w obronie banderowskich parchów. Każdy wie że ukrainiec i ruski to brat po bracie na jednym warsztacie. Raduje mnie twój ból kacapskiej dupy xd.


Ooo…. Widzę że ktoś lub coś pomogło ci napisać w miarę poprawny post. Teraz to możemy gadać. Co ciekawego jeszcze jesteś w stanie przekazać.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-06-12, 21:31 5
baronturbina napisał/a:

Ooo…. Widzę że ktoś lub coś pomogło ci napisać w miarę poprawny post. Teraz to możemy gadać. Co ciekawego jeszcze jesteś w stanie przekazać.



To wreszcie odpowiesz mi na pytanie kacapie? Po co wieszacie te dywany na ścianach na upadlinie?
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2024-06-12, 21:35 5
Kurwa, boty się napierdalają....
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 21:35
POLTERGAIST napisał/a:

To wreszcie odpowiesz mi na pytanie kacapie? Po co wieszacie te dywany na ścianach na upadlinie?


Jesteś źle wychowany nawet jak na prostaka. Wiesz że z nas dwóch to ty jesteś wschodią opcją, albo faktycznie analfabetą. Ewentualnie z konfederacji.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-06-12, 21:37 6
baronturbina napisał/a:

Jesteś źle wychowany nawet jak na prostaka. Wiesz że z nas dwóch to ty jesteś wschodią opcją, albo faktycznie analfabetą. Ewentualnie z konfederacji.



nudzisz mnie już kacapie z upadliny, na pytania nie odpowiadasz, nie dowiem się od ciebie po ch..j dywany w chacie na ściany wieszasz, więc spierdalaj, pożytku z ciebie żadnego. Porucham cię kacapie przy następnym poście z patusami z upadliny.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 21:44
POLTERGAIST napisał/a:

nudzisz mnie już kacapie z upadliny, na pytania nie odpowiadasz, nie dowiem się od ciebie po ch..j dywany w chacie na ściany wieszasz, więc spierdalaj, pożytku z ciebie żadnego. Porucham cię kacapie przy następnym poście z patusami z upadliny.


Na „spierdalaj” czekałem. Brawo Sergiej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie