18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Siriuz 2024-06-12, 21:47 2
baronturbina napisał/a:

Na „spierdalaj” czekałem. Brawo Sergiej



Hej turbobaronie, przejmuję pałeczkę. Nakurwiaj!

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-06-12, 21:48 1
hycle? ty kacapski smieciu powinienes skonczyc w dole w okopach jako martwy ork

[ Dodano 2024-06-12, 21:49 ]
POLTERGAIST napisał/a:

piecze dupka onuco kijowska? ślicznie, ma piec, niczym się kacapie z upadliny od kacapów z moskowi nie różnicie, jesteście zwykłymi wschodnimi parchami.



bedziesz lapany jak sprzedajna kacapska qrwwa i nic cie zapiec nie zdazy szpiclu

[ Dodano 2024-06-12, 21:50 ]
POLTERGAIST napisał/a:

nerwy puszczają? ślicznie, widać dupka banderowca piecze jak dochodzi do ciebie, że dla Polaków niczym od kacapów się nie różnicie, wyj ukropku, wyj xd A tak btw, tylko inwektywy z chaty eternitem krytej z dywanem na ścianie wyniosłeś? xd



ale nie slin sie twoje wymysly mozesz wsadzic w nore nie boj sie banderowcow nas sie boj oni nie zdaza cie obrobic nawet

[ Dodano 2024-06-12, 21:51 ]
POLTERGAIST napisał/a:

Ja jestem nie Polak bo banderowcami i kacapami się brzydzę, ty jesteś 100% Polak bo masz pełen pysk banderowskiej spermy i przy każdej okazji bronisz banderowskich patusów xdxdxd, typowy lewacki zjeb xd. Raduje mnie twój ból dupy ukropie.



tak bedziesz kwiczal jak dziecko:)
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-12, 21:53 5
mlotnakacapy napisał/a:

hycle? ty kacapski smieciu powinienes skonczyc w dole w okopach jako martwy ork
bedziesz lapany jak sprzedajna kacapska qrwwa i nic cie zapiec nie zdazy szpiclu
ale nie slin sie twoje wymysly mozesz wsadzic w nore nie boj sie banderowcow nas sie boj oni nie zdaza cie obrobic nawet



Ooo groźby się zaczęły. Czy to Ty turbobaronie? Mi też tak się odgrażał, że jego koledzy banderowcy po mnie przyjdą.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 22:24
Siriuz napisał/a:

Hej turbobaronie, przejmuję pałeczkę. Nakurwiaj!


Co slychac? Jak pogoda na Białorusi? Pocieszasz poltergeista?
Zgłoś
Avatar
xxxbastrado122 2024-06-12, 22:25 5
Jebac ruskich i banderowców, wypad z Polski cwele
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2024-06-12, 22:38 10
fejk. wiadomo że dzielnych ukraińców zginęło tylko 30 tysięcy więc żadnych łapanek mięsa armatniego nie ma. Planuję urlop i nie wiem czy defilada zwycięstwa w Moskwie będzie jeszcze w czerwcu czy już w lipcu. Ukraińcy wg naszych mediów kroczą od sukcesu do sukcesu. Ten sam czołg z osłoną antydronową z siatki ogrodzeniowej w wykonaniu ruskich jest to kompromitacja z której śmieje się cały świat a w wykonaniu ukraińców - jest to dowód ich niezwykłej pomysłowości itd itp. a poliniaki łykają te wysrywy bez popitki

______________

Jamci
Zgłoś
Avatar
Analanalanal 2024-06-12, 23:05 8
baronturbina napisał/a:

@POLTERGHSIST. Ty masz jakąś ukro-fobię i ma ię niższości? Nienawiść i złość, którą okazujesz jest zapewne odbiciem twojego patologicznego dzieciństwa. Postaraj się napisać po polsku i konstruktywnie co ci ta Ukraina takiego zrobiła? Zagryźli ci kury a potem wyssali jajka? Matka zostawiła ojca
/ żona Ciebie i poszła z Saszą. Nienawiść niekonstruktywna jest oznaką słabości i bólu istnienia. Pijesz?



Daliśmy Ci ruro schronienie, pracę i warunki do rozwoju a Ty się jeszcze prujesz. Won w tej chwili do tego swojego hersonia czy innego chu.ja
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-12, 23:06
Dobra, pogodzicie się na froncie.

Siriuz, kiedy go nas wpadasz? Mam Finlandię 0,7 i wiadro 7,62. Będziesz z kolegami?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 23:09
Analanalanal napisał/a:

Daliśmy Ci ruro schronienie, pracę i warunki do rozwoju a Ty się jeszcze prujesz. Won w tej chwili do tego swojego hersonia czy innego chu.ja



Też jesteś z klubu analfabetów ułomnych intelektualnie? Napisz to do rodziców i szanuj że ci za internet płacą i masz co jeść. Jedyne co mógł byś komuś dać to choroba weneryczna i zarazić glupotą.
Zgłoś
Avatar
Analanalanal 2024-06-12, 23:13 6
baronturbina napisał/a:

Też jesteś z klubu analfabetów ułomnych intelektualnie? Napisz to do rodziców i szanuj że ci za internet płacą i masz co jeść. Jedyne co mógł byś komuś dać to choroba weneryczna i zarazić glupotą.



Jestem z klubu pod tytułem "wypierdalaj do swoich ruska spierdolino". Tatuś wrócił już w czarnym worku czy jeszcze Moskale mu z dupy wyrzutni rakiet nie zrobili? Won kurwo banderowska do Kijowa lizać jajca swojemu prezydentowi- komikowi.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 23:21
Analanalanal napisał/a:

Jestem z klubu pod tytułem "wypierdalaj do swoich ruska spierdolino". Tatuś wrócił już w czarnym worku czy jeszcze Moskale mu z dupy wyrzutni rakiet nie zrobili? Won kurwo banderowska do Kijowa lizać jajca swojemu prezydentowi- komikowi.


Jakiego klubu? Co mam zrobić? Jesteś jednak komuchem. Idź braunowi gaśnicę nabijać ułomny trollu.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-06-12, 23:21 3
baronturbina napisał/a:

@POLTERGHSIST. Ty masz jakąś ukro-fobię i ma ię niższości? Nienawiść i złość, którą okazujesz jest zapewne odbiciem twojego patologicznego dzieciństwa. Postaraj się napisać po polsku i konstruktywnie co ci ta Ukraina takiego zrobiła? Zagryźli ci kury a potem wyssali jajka? Matka zostawiła ojca
/ żona Ciebie i poszła z Saszą. Nienawiść niekonstruktywna jest oznaką słabości i bólu istnienia. Pijesz?



kidosku ty masz na odwrót jestes ukrofilem. Sam się podsumowałeś tym postem. Szkoda że nic nie robisz żeby się podnieść

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 23:23
riddick1773 napisał/a:

kidosku ty masz na odwrót jestes ukrofilem. Sam się podsumowałeś tym postem. Szkoda że nic nie robisz żeby się podnieść


Ok cieniasie intelektualny. Znajdź ojca za Bugiem a potem dopiero pisz komuszku.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-06-12, 23:24 1
baronturbina napisał/a:

Ok cieniasie intelektualny. Znajdź ojca za Bugiem a potem dopiero pisz komuszku.



zabolało co dziecinko? Ale to prawda, wez się ogarnij w końcu dzieciaczku z Polski B

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 23:25
riddick1773 napisał/a:

zabolało co dziecinko? Ale to prawda, wez się ogarnij w końcu dzieciaczku z Polski B


Chłopczyku. Idź braunowi brodę czesać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie