18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
riddick1773 2024-06-12, 23:27 4
panpanczan napisał/a:

W pierwszej kolejności powinni w Polsce skurwysynów wyłapać.



ja bym jeszcze tych ukrofilów tam dołączył wielkich przyjaciół banderowców

[ Dodano 2024-06-12, 23:28 ]
baronturbina napisał/a:

Chłopczyku. Idź braunowi brodę czesać.



Dziecinko idz już spać mleczko pamiętaj żeby wypić

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 23:33
riddick1773 napisał/a:

ja bym jeszcze tych ukrofilów tam dołączył wielkich przyjaciół banderowców
Dziecinko idz już spać mleczko pamiętaj żeby wypić


Zaorałeś się sam tumanie. Nie pisz więcej po pijaku. Idź na odwyk a do tego czasu nie pisz. Bedzie ci ciężko nie pić komuchu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-12, 23:48 2
Siriuz napisał/a:

Ooo groźby się zaczęły. Czy to Ty turbobaronie? Mi też tak się odgrażał, że jego koledzy banderowcy po mnie przyjdą.



śmigiełko to jest wielki haker, lepiej z nim nie zadzierać. Przechwalał się tu kiedyś, że może sobie i kilkaset multikont założyć, a admini chuja mu zrobią.

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-06-12, 23:53 1
Kriski napisał/a:

Kolejny który ma problem z językiem polskim



Bo to ruSSkie cwele
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-13, 0:01 3
darek1234 napisał/a:

Bo to ruSSkie cwele



Jest i dareCCCzek, co za zjazd

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
rybsony 2024-06-13, 0:05 4
baronturbina napisał/a:

@POLTERGHSIST. Ty masz jakąś ukro-fobię i ma ię niższości? Nienawiść i złość, którą okazujesz jest zapewne odbiciem twojego patologicznego dzieciństwa. Postaraj się napisać po polsku i konstruktywnie co ci ta Ukraina takiego zrobiła? Zagryźli ci kury a potem wyssali jajka? Matka zostawiła ojca
/ żona Ciebie i poszła z Saszą. Nienawiść niekonstruktywna jest oznaką słabości i bólu istnienia. Pijesz?



Idź zbić piątkę z banderą pod ziemią szmatławcu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-13, 0:07
rybsony napisał/a:

Idź zbić piątkę z banderą pod ziemią szmatławcu


Kolejny hahahaha. Jesteś multikontem poprzednich ułomów co nie czytają ze zrozumieniem? Czy po prostu kolejny tuman co nie czyta ze zrozumieniem?
Zgłoś
Avatar
Analanalanal 2024-06-13, 0:21 3
baronturbina napisał/a:

Chłopczyku. Idź braunowi brodę czesać.



Idź już stąd, sasza, jutro do roboty na 5. Polski Pan ci wpierdoli jak się spóźnisz.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-06-13, 0:23 1
panpanczan napisał/a:

W pierwszej kolejności powinni w Polsce skurwysynów wyłapać.



Zapomnij!W Polsce to oni mają misję specjalną SKOLONIZOWANIA Polski upainą-wg planów Rządu Światowego(żymian!)-przymusowej asymilacji tych dwóch państw!😡😡😡Operacja rozciągnięta na 2-3 pokolenia!😡
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-06-13, 0:30 2
baronturbina napisał/a:

Zaorałeś się sam tumanie. Nie pisz więcej po pijaku. Idź na odwyk a do tego czasu nie pisz. Bedzie ci ciężko nie pić komuchu.



Tobie to tylko mleka i miodu dziecko

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-06-13, 0:42 7
baronturbina napisał/a:

@POLTERGHSIST. Ty masz jakąś ukro-fobię i ma ię niższości? Nienawiść i złość, którą okazujesz jest zapewne odbiciem twojego patologicznego dzieciństwa. Postaraj się napisać po polsku i konstruktywnie co ci ta Ukraina takiego zrobiła? Zagryźli ci kury a potem wyssali jajka? Matka zostawiła ojca
/ żona Ciebie i poszła z Saszą. Nienawiść niekonstruktywna jest oznaką słabości i bólu istnienia. Pijesz?



Won z Polski Upadlińcuchu!!
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-13, 0:54 2
baronturbina napisał/a:

co ci ta Ukraina takiego zrobiła? Zagryźli ci kury a potem wyssali jajka?


Ooo, jak bym chciał żeby mi porządnie wyssali jajka!

[ Dodano: 2024-06-13, 01:03 ]
Siriuz napisał/a:

IX punkt deklaracji niepodległości Ukrainy:
"The Ukrainian SSR solemnly declares its intention of becoming a permanently neutral state that does not participate in military blocs and adheres to three nuclear free principles: to accept, to produce and to purchase no nuclear weapons."
Więc wiesz, chyba Twój idol Zelenski jako pierwszy postanowił podważyć jej niepodległość.


I na podstawie tej deklaracji Rosja w Budapeszcie zadeklarowała poszanowanie granic i suwerenności Ukrainy. A w 2014 porozumienie jednostronnie złamała, więc powyższe słowa nic już nie znaczą. Skończył się pewien etap, nadeszła nowa era, nic nie będzie jak dawniej. Jak 1-go września 1939.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-13, 3:07
Folur napisał/a:

Won z Polski Upadlińcuchu!!


Won z Polski pedale! Ewentualnie możesz to leczyć w zakładzie.

[ Dodano 2024-06-13, 03:16 ]
riddick1773 napisał/a:

Tobie to tylko mleka i miodu dziecko


Do budy dziecka pilnować! Żeby ci córka małego ukra w brzuchu do domu nie przytargała. Walczysz na portalu a na podwórku ci brużdżą.
Zgłoś
Avatar
pawianek85 2024-06-13, 5:31 5
panpanczan napisał/a:

W pierwszej kolejności powinni w Polsce skurwysynów wyłapać.


polać temu panu
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-06-13, 6:27 1
Siriuz napisał/a:

Ooo groźby się zaczęły. Czy to Ty turbobaronie? Mi też tak się odgrażał, że jego koledzy banderowcy po mnie przyjdą.



nie spodziewalem sie po jakims internetowym szlamiku ze zrozumie:) Ten bezwład w polsce nie bedzie trwal wiecznie jest wojna zimna i goraca ale tacy jak ty nie pojma tego dopoki real zapuka do ich drzwi.
Klep w klawiaturke

[ Dodano 2024-06-13, 06:29 ]
Folur napisał/a:

Won z Polski Upadlińcuchu!!



o kolejny:) pozytecznych idiotow nie brak takie kundelki witaly wesolo wladze ludowa po wojnie padajac na kolana:D

[ Dodano 2024-06-13, 06:30 ]
Analanalanal napisał/a:

Idź już stąd, sasza, jutro do roboty na 5. Polski Pan ci wpierdoli jak się spóźnisz.



i jeszcze jeden internetowy wojownii xDDDDDDD pobor musi wrocic i to jak najszybciej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie