18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
marcino_zly 2022-03-20, 20:11 4
Aaaassssaaaaaaarrrrrrrrrrhhhhhhhhhh thatbus not aaaaaaaaaa
Zgłoś
Avatar
35i 2022-03-20, 20:13 3
Typowy millenials. Teraz mam wnuczka w wieku "a dlaczego?", więc w pełni rozumiem zachowanie policjanta.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-03-20, 20:30 37
35i napisał/a:

Typowy millenials. Teraz mam wnuczka w wieku "a dlaczego?", więc w pełni rozumiem zachowanie policjanta.



A ja nie rozumiem. Czemu tak dlugo czekal i czemu nie bylo slychac strzalow?
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2022-03-20, 20:49 20
Najpierw pewnie pierdolił z 5 minut, że nie musi nic pokazywać, że nie ma przy sobie prawa jazdy ani dowodu rej., potem cyk, kamerka, nagrywanie i "wHy dO YOu hAVe to Be likE ThiS, oFficEr?"
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2022-03-20, 23:57 5
A jakie konkretnie popełnił przestępstwo?
Bo takie szarpanie to musi być uzasadnione, a nie get out i get out.....
Zgłoś
Avatar
AtomicFeelings 2022-03-21, 0:49 13
AdamBrown napisał/a:

A jakie konkretnie popełnił przestępstwo?
Bo takie szarpanie to musi być uzasadnione, a nie get out i get out.....



W Polsce jak policja Cię "prosi" byś wysiadł z samochodu i tego nie zrobisz to zostaniesz potraktowany tak samo jak murzyn na filmie nawet jeśli to by była tylko zwykła rutynowa kontrola. Masz wykonywać polecenia policjanta i tyle, ale jeśli Ci powie że masz mu obciągnąć to to już możesz zignorować.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-03-21, 2:53 1
Jaki głupek - użył tasera zamiast pistoletu...

AdamBrown napisał/a:

A jakie konkretnie popełnił przestępstwo?
Bo takie szarpanie to musi być uzasadnione, a nie get out i get out.....



Przestępstwo: smoluch w drogim aucie.
Zgłoś
Avatar
ojcieckogut 2022-03-21, 13:47

kompilacja porażeń murzynów teaserem powinna się nazywać: "Pan Prawnik Murzyn"
Zgłoś
Avatar
Czechos 2022-03-21, 14:30 2
AdamBrown napisał/a:

A jakie konkretnie popełnił przestępstwo?
Bo takie szarpanie to musi być uzasadnione, a nie get out i get out.....



"A jakie przestępstwo? A dlaczego? " - Ty to mógłbyś spokojnie zająć miejsce pasażera, bo jesteś tego samego pokroju
Zgłoś
Avatar
jebać_w_dupę_pis 2022-03-21, 16:47 2
AdamBrown napisał/a:

A jakie konkretnie popełnił przestępstwo?
Bo takie szarpanie to musi być uzasadnione, a nie get out i get out.....



Przestępstwo z najgorszego możliwego paragrafu: jest jebanym czarnym ścierwem które dyskutuje z białym człowiekiem zamiast grzecznie się podporządkować słowom białego pana. Nie ma gorszej zbrodni jak czarnuch który dyskutuje. Dziwię się że policjant nie miał w ręku pistoletu i nie wyjebał or dazu całego magazynka w to czarne gówno.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2022-03-21, 17:04
Po oddaniu kilku strzałów z broni palnej dużo łatwiej się ich wyciąga.
Zgłoś
Avatar
matt_crew 2022-03-21, 18:30 1
jebać_w_dupę_pis napisał/a:

Przestępstwo z najgorszego możliwego paragrafu: jest jebanym czarnym ścierwem które dyskutuje z białym człowiekiem zamiast grzecznie się podporządkować słowom białego pana. Nie ma gorszej zbrodni jak czarnuch który dyskutuje. Dziwię się że policjant nie miał w ręku pistoletu i nie wyjebał or dazu całego magazynka w to czarne gówno.



Twoja matka byla posluszna jak ja wyciagneismy z poloneza 9 miesiecy przed twoimi pierwszymi urodzinami. Sklonnosci do uleglosci masz po matce.
Nastepnym razem niech nie zaklada szminki na wargi bo mi zostawila tecze na kutasie.
Zgłoś
Avatar
myron7 2022-03-21, 20:21
Haahahaha Hahahah "AAAAAAA" Hahahhaahha "AAAAAA" Hahahaha
Zgłoś