18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Pisiorowaty 2023-07-13, 13:47 4
motylekwbrzuchu napisał/a:

Spokojnie, to nie twój gówniak. Przecież nie wychowałeś swojego smroda w taki sposób by niszczył cudzą pracę (jaka by ona nie była) i nie nauczyłeś go popierdalać z damską czerwoną torebką na ramieniu...



Jaką kurwa pracę co ty pierdolisz człowiek??
To nie jest sadystyczne tylko kretyńskie zachowanie... gówniaki się bawią i tyle... Jak zobaczę następnym razem takie pizdy tańczące sam będę skakał kurwa, ciekawe który mi nogę podłoży bo bym im wszystkim kurwa te kulasy połamał.
Jak nie odróżniacie sadyzmu od idiotyzmu to jest kurwa wasz problem ja bym mu manualnie wytłumaczył
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-07-13, 13:56 2
Pisiorowaty napisał/a:

Jaką kurwa pracę co ty pierdolisz człowiek??
To nie jest sadystyczne tylko kretyńskie zachowanie... gówniaki się bawią i tyle... Jak zobaczę następnym razem takie pizdy tańczące sam będę skakał kurwa, ciekawe który mi nogę podłoży bo bym im wszystkim kurwa te kulasy połamał.
Jak nie odróżniacie sadyzmu od idiotyzmu to jest kurwa wasz problem ja bym mu manualnie wytłumaczył



Po to właśnie był ten nawias, ale dla kamerzysty, wielkie zimne piwko za świetną reakcję.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-07-13, 14:48
Pisiorowaty napisał/a:

Jaką kurwa pracę co ty pierdolisz człowiek??



Oo a co według Ciebie zasługuje na miano pracy, albo chociaż pracy, która należy szanować?
Zgłoś
Avatar
Pisiorowaty 2023-07-13, 15:04 2
Siriuz napisał/a:

Oo a co według Ciebie zasługuje na miano pracy, albo chociaż pracy, która należy szanować?



Stanie na środku chodnika i kręcenie na rok Toma nie jest kurwa pracą! jak film kręcą to to zgłaszają albo i nie...

grałem w niejednym filmie i w niejednym programie występowałem jako statysta..

Akcje że dzieciak skoczy, ktoś przejdzie, ktoś kichnie , ktoś dmuchnie ktoś pierdnie zdarzają się non stop, przy każdej produkcji , nie jest nic nowego, ale to jest pierwszy raz jak widzę że ktoś napierdala dzieciaka i to mnie wkurwia...
Ja bym mu wpierdolił nogi połamał a kamerę wsadził do dupy.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-07-13, 15:19 6
Pisiorowaty napisał/a:

grałem w niejednym filmie i w niejednym programie występowałem jako statysta



Zgłoś
Avatar
Rozpierdalacz_Trocin 2023-07-13, 15:22
Lol, aż mi się przypomniał filmik, na którym podczas konkursu tanecznego na scenę wbiegła para aktywistów, a pan kamerzysta przyjebał jednemu z nich kamerą
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2023-07-13, 16:18
Łaka maka foł
Zgłoś
Avatar
Yelu 2023-07-13, 16:21 6
Pisiorowaty napisał/a:

Stanie na środku chodnika i kręcenie na rok Toma nie jest kurwa pracą! jak film kręcą to to zgłaszają albo i nie...
grałem w niejednym filmie i w niejednym programie występowałem jako statysta..
Akcje że dzieciak skoczy, ktoś przejdzie, ktoś kichnie , ktoś dmuchnie ktoś pierdnie zdarzają się non stop, przy każdej produkcji , nie jest nic nowego, ale to jest pierwszy raz jak widzę że ktoś napierdala dzieciaka i to mnie wkurwia...
Ja bym mu wpierdolił nogi połamał a kamerę wsadził do dupy.



Czego ja nie robiłem, kim ja nie jestem i czego ja nie zrobię
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-07-13, 16:24
Pisiorowaty napisał/a:

Akcje że dzieciak skoczy, ktoś przejdzie, ktoś kichnie , ktoś dmuchnie ktoś pierdnie zdarzają się non stop, przy każdej produkcji , nie jest nic nowego,



Co robiłeś jak dzieciak skoczył? Czy jakby podszedł i rozjebał Ci sprzęt to też byś cicho się spakował i sobie poszedł?
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2023-07-13, 17:06 16
Ale macie najebane we łbach. Ta grupka co sobie nagrywa głupoty nikomu nie przeszkadzała, miejsca tam w chuj a gówniaki chcieli jedynie przeszkodzić. To coś jak najebani przeszkadzają reporterowi na chodniku.
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2023-07-13, 17:50 6
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE



tam jest 5 hektarów wolnego miejsca obok, nikomu te przedstawienie nie przeszkadzało, natomiast gnoje którym wydaje się że wszystko wolno celowo przeszkadzały, fakt może nie ten facet powinien ukarać gnoi tylko ojciec, zdjąć im publicznie gacie i spuścić wpierdol pasem, ale w tych czasach to nie realne bo takie pizdusie jak ty zaraz by się rozpłakały i poszły na skargę do unii europejskiej że w Polsce homofobia i rasizm, swoją droga jaką kurwą (tusk itp.)trzeba być żeby kablować na swój kraj
Zgłoś
Avatar
HiroTailo 2023-07-13, 18:20 2
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE



nie zesraj się xD szkoda, że sobie tego strąka nie złamał, byłby materiał na sadola.
Zgłoś
Avatar
Plzdntkllmy 2023-07-13, 18:26 7
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE



Chciał poskakać sobie dla beki to podłożyli mu nogę dla beki xD
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-07-13, 18:29 1
Marcinqqq napisał/a:

jaką kurwą (tusk itp.)trzeba być żeby kablować na swój kraj



Z tym to raczej nie mają żadnych problemów, bo to nie ich kraj.
Zgłoś
Avatar
.marek 2023-07-13, 18:49 2
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE



Napisał chłop na sadistiku
Zgłoś