18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Syn_Milionera 2023-07-13, 11:33 68
Jak on to kurwa zrobił?

Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2023-07-13, 11:52 10
Praca szuka człowieka ktoś ma kontakt do Pana kamerzysty ?
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-07-13, 11:52 104
Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-07-13, 12:00 7
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE



W sumie w dobie sprzętu to wystarczy green screen ( czyli zielone byle co, materiał jako tło) i potem w sofcie dokleić całą reszte.
Po chuj wychodzić na pole i męczyć sie z plebsem...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-07-13, 12:02 39
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE



ale widać, że lewackie wychowanie, a dzieci lewaków nie szkoda
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2023-07-13, 12:26 4
szkoda, że nie ma w odtwarzaczu wolniejszego trybu niż x0,5, bo slow-mo z tego haka wygląda zajebiście.
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-07-13, 12:41 32
Nazhir napisał/a:

szkoda, że nie ma w odtwarzaczu wolniejszego trybu niż x0,5, bo slow-mo z tego haka wygląda zajebiście.


proszę;
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-07-13, 12:51 71
Lewackich dzieci nie szkoda. Prawicowy rodzic by wytłumaczył dziecku, że nie wolno niszczyć cudzej pracy. Gdyby to był 2-3 metrowy chodnik to można by było dyskutować, że głupie cipy i operator przeszkadzają. Ale tutaj na około pełno miejsca i jakieś rozwydrzone bachory lewackiego spermochłona co myślą zresztą tak jak matka, że są pępkiem świata. Dla mnie operator zachował się zrozumiale. Szybko i skutecznie.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-07-13, 13:06 3
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Lewackich dzieci nie szkoda. Prawicowy rodzic by wytłumaczył dziecku, że nie wolno niszczyć cudzej pracy. Gdyby to był 2-3 metrowy chodnik to można by było dyskutować, że głupie c**y i operator przeszkadzają. Ale tutaj na około pełno miejsca i jakieś rozwydrzone bachory lewackiego spermochłona co myślą zresztą tak jak matka, że są pępkiem świata. Dla mnie operator zachował się zrozumiale. Szybko i skutecznie.



Pierdolisz kocopoły.

Prawicowy rodzic uczy że wolność jednostki jest najważniejsza a nie widzi misie pseudo artysty. Niech pół miasta zajmią, bo za darmo. Pierdolić zwykłych ludzi.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-07-13, 13:12 19
Tego nie da się raz obejrzeć
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-07-13, 13:20 4
Siriuz napisał/a:

ale widać, że lewackie wychowanie, a dzieci lewaków nie szkoda



Ty ryj masz lewacki.
Jakby mojemu kaszojadowi tak zrobił to by ta kamerkę z dupy wyciągał pedalec jeden.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-07-13, 13:35 1
Tak go wyciął ze na filmie nie będzie widać ekspert
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-07-13, 13:39 5
Bambrych napisał/a:

Jakby mojemu kaszojadowi tak zrobił to by ta kamerkę z dupy wyciągał pedalec jeden.



Spokojnie, to nie twój gówniak. Przecież nie wychowałeś swojego smroda w taki sposób by niszczył cudzą pracę (jaka by ona nie była) i nie nauczyłeś go popierdalać z damską czerwoną torebką na ramieniu...
Zgłoś
Avatar
nx 2023-07-13, 13:44
Quassar napisał/a:

W sumie w dobie sprzętu to wystarczy green screen ( czyli zielone byle co, materiał jako tło) i potem w sofcie dokleić całą reszte.
Po chuj wychodzić na pole i męczyć sie z plebsem...



Po to, żeby mieć taki materiał, złoto...
Zgłoś