18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-07-13, 18:50
Ha STFU na komentarze, że gówniako to, gówniako tam.. to. Widać jakie dzieciństwo mieliście... W piwnicy przed kompem całe życie.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-07-13, 19:13
Pisiorowaty napisał/a:

Jak zobaczę następnym razem takie pizdy tańczące sam będę skakał kurwa, ciekawe który mi nogę podłoży bo bym im wszystkim kurwa te kulasy połamał.



Skoro ważysz 150 kg to się nie dziwię, ze połamałbyś kulasy temu operatorowi.
Zgłoś
Avatar
Beale 2023-07-13, 19:25
Ale laski są popierdolone
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2023-07-13, 19:30 3
Plzdntkllmy napisał/a:

Chciał poskakać sobie dla beki to podłożyli mu nogę dla beki xD



Otóż to! Niech wygłupy działają w obie strony. A że dzieciak nie nadążył.. Jego problem, nie umie się bawić
Zgłoś
Avatar
C................n 2023-07-13, 19:34
WentylatorOdDiabła napisał/a:

]Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE



Wyobraziłem sobie, że tam jesteś i właśnie tymi słowy reagujesz. Masz piwo, bohaterze!
Zgłoś
Avatar
kolejny 2023-07-13, 22:58
Zajebiste, brakuje tylko wjeżdżającego tira w bande tiktokerów
Zgłoś
Avatar
Maxone 2023-07-13, 23:28
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE



PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE



A gdyby to dziecko było czarne?
Zgłoś
Avatar
lesku73 2023-07-14, 0:43 1
Ale fajnie gnojek jebnął ryjem o beton, brawa dla kamerzysty!
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-07-14, 5:50
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE



Jebać tego gówniaka.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2023-07-14, 9:09 3
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE



Dokładnie kurwa.. zero wychowania, grunt to chowanie i wpajanie w szczyli samowolki i braku poszanowania. Nie ważne czy kurwa, nie ważne czy spawacz, czy jebany debil z tiktoka.. każdy pracuje by mieć hajs. Wolę idiotów z tiktoka, którzy robią coś, niż jebanych socialusów, którzy tylko wyciągaj łapę po hajs wrzeszcząc "nam się należy". A ty się nie zesraj, jak cię matka nie wychowa, to życie cię wychowa.. Młody dostał zajebiście cenną lekcję, by nie wpierdalać swojego nosa tam gdzie nie trzeba.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-07-14, 10:03 1
Bambrych napisał/a:

Ty ryj masz lewacki.
Jakby mojemu kaszojadowi tak zrobił to by ta kamerkę z dupy wyciągał pedalec jeden.



A nie lepiej wytłumaczyć dziecku, że nie należy przeszkadzać innym? Chowasz debila, Twój problem.
Miał zasraniec 90% placu wolnego. Niestety, madka i Sebek wpajają wartości od małego.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2023-07-14, 10:50
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE



Kultura działa w 2 strony
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2023-07-14, 12:32 1
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpierdol obskoczyć. Pierdole jakiś uliczny performers czy inne chujostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozjebał bo co? Jakieś tępe cipy sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. Kurwy JEBANE



Nie ważne czy robią tiktoka czy rzeźbią achillesa. Robią coś a chujki intencjonalnie przeszkadzają. DObrze tam gówniakom. Nauczą się nie wchodzić w kadr jak ktoś robi zdjęcie albo filmik.
To samo jest jak jesteś na plaży, wakacjach, w górach - chcesz sobie albo komuś zrobić zdjęcie bez mordy obcego człowieka na pierwszym planie a święte krowy albo ślepe zjeby paradują Ci i musisz czekać chuj wie ile bo nie można na 2 sekundy się zatrzymać
Zgłoś
Avatar
yfd 2023-07-14, 15:45
Pierdolicie jak potłuczeni. Wolny plac ,coś sobie na nim zaplanowali, a gówniaki specjalnie chciały utrudniać. Karma jednego momentalnie dopadła i bardzo kurwa dobrze. Koniec dyskusji.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-07-14, 16:09
Pisiorowaty napisał/a:

ale to jest pierwszy raz jak widzę że ktoś napierdala dzieciaka i



Czyli musiałeś się obracać wśród tępych chujów.
Takich, którzy uważają, że c(w)elowe psucie komuś nagrania, to coś fajnego.

Gówniarze wiedzieli, że robią coś złego, że są chujami i dobrze, że przynajmniej jeden wyrżnął swoim tępym łbem w asfalt (czy tam beton, nie ma drążyć podłoża).
Jeśli wybił sobie zęby albo uszkodził to, co ma w tym miejscu, w którym normalni mają mózg - to bardzo dobrze.

A jeśli nie, to wyrośnie z niego kurwa-aktywista klimatyczny czy inna kurwa-anftifa.
Dlaczego? Bo się nauczy, że nie ma kary za psucie innym życia i za c(w)elowe wkurwianie innych.
Ze szkodą dla świata.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie