18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
wiesiek789 2024-06-30, 22:10
Czysto, schludnie. Jeszcze tylko nasrać
Zgłoś
Avatar
V.A.L.A.K 2024-06-30, 22:17 2
Bloblas napisał/a:

że typa wyciągnęliśmy na korytarz za nogę i tam dostał



Musiał to być wyjątkowo groźny menel lub ktoś udaje chama tylko w dużej grupie...

Matematykę zostawiam ekspertom
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-06-30, 22:29 1
@V.A.L.A.K: Co do tego mają twoje z dupy obliczenia jak nie znasz kontekstu?
Wierzę koledze że zasłużone.
Żule z psycho met nie mają uczuć i mocno śmierdzą.
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2024-06-30, 22:45 2
V.A.L.A.K napisał/a:

Musiał to być wyjątkowo groźny menel lub ktoś udaje chama tylko w dużej grupie...
Matematykę zostawiam ekspertom



To lepiej zostaw matematykę. Mam 41 lat, stabilną pozycję, wyższe wykształcenie, 3 dzieci ale wychowalem sie w latach 90tych na typowym blokowisku. Akcja była u mnie w małym mieście kiedy my małolaci, z innego osiedla w ramach grubego odwetu zdecydowaliśmy się zrobić wjazd starym cinkciarzom i grypserom, bylismy gotowi na wszystko. Podobno mieli mieć noże, sama "elita" i stara gwardia tam miała być, wiedzieliśmy, że to imprezowe towarzystwo, trochę dilowali i mieli niby plecy. Zaplanowaliśmy to dużo wcześniej i było nas 4, żadne kozaki z nas ale spoko ziomki. Przed wyjazdem każdy wiedział co ma robić i każdy znał naszego delikwenta, nota bene Sebastiana 😆 Miało ich być więcej od nas i było. Jak weszliśmy 3 się spruło, jeden ode mnie dostał prostego w nos i wrocil na zajebany brudem fotel, drugi od razu został sklepany na wersalce zanim się podniósł, aż mu leb się od oparcia obijał, trzeci niby spoko spoko ale też wyłapał w dziurę. Były tam też 2 łaski stare Żulice, nie wpierdalały się, to był kwadrat jeden z nich. W sumie my wchodziliśmy w nicość i byliśmy odważni więc matematykę wsadz sobie w cipkę cioto. Działo się to w Przasnyszu, osiedle Starzyńskiego (WTS Squad, moje) vs stara gwardia z Orlika. Po tym był spokój 😎👌 licz sobie matematycznie ale wjazd zrobiliśmy hardcoreowo i na sztywno pizdo sadolowa
Zgłoś
Avatar
Niewychowany 2024-06-30, 22:52 1
Chuj że go wysmarowali to u Ruskich normalne, ale ja się pytam kto wysrał tak idealne gówno.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-06-30, 23:16
Jak się nażarł to niech po sobie pozmywa.
Zgłoś
Avatar
outline 2024-07-01, 0:22 4
Bloblas napisał/a:

To lepiej zostaw matematykę. Mam 41 lat, stabilną pozycję, wyższe wykształcenie, 3 dzieci ale wychowalem sie w latach 90tych na typowym blokowisku. Akcja była u mnie w małym mieście kiedy my małolaci, z innego osiedla w ramach grubego odwetu zdecydowaliśmy się zrobić wjazd starym cinkciarzom i grypserom, bylismy gotowi na wszystko. Podobno mieli mieć noże, sama "elita" i stara gwardia tam miała być, wiedzieliśmy, że to imprezowe towarzystwo, trochę dilowali i mieli niby plecy. Zaplanowaliśmy to dużo wcześniej i było nas 4, żadne kozaki z nas ale spoko ziomki. Przed wyjazdem każdy wiedział co ma robić i każdy znał naszego delikwenta, nota bene Sebastiana 😆 Miało ich być więcej od nas i było. Jak weszliśmy 3 się spruło, jeden ode mnie dostał prostego w nos i wrocil na zajebany brudem fotel, drugi od razu został sklepany na wersalce zanim się podniósł, aż mu leb się od oparcia obijał, trzeci niby spoko spoko ale też wyłapał w dziurę. Były tam też 2 łaski stare Żulice, nie wpierdalały się, to był kwadrat jeden z nich. W sumie my wchodziliśmy w nicość i byliśmy odważni więc matematykę wsadz sobie w cipkę cioto. Działo się to w Przasnyszu, osiedle Starzyńskiego (WTS Squad, moje) vs stara gwardia z Orlika. Po tym był spokój 😎👌 licz sobie matematycznie ale wjazd zrobiliśmy hardcoreowo i na sztywno pizdo sadolowa



Siema, mamy w dupie twoją historię i jakie tam masz wykształcenie o raz czy jesteś wojownik czy pedał. Pozdro.
Zgłoś
Avatar
warello 2024-07-01, 8:43
@Bloblas: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2024-07-01, 9:55 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Kwatera ukrów bez piętrowych łóżek?? Luksusowo...



To chyba nie ukry, mówią po rosyjsku, na ścianie koszulka z ruskim dwugłowym orłem, no i to gówno (rosja to jedno wielkie gówno)
Zgłoś
Avatar
SynTwojejStarej 2024-07-01, 11:18
Chłopaki sami pewnie smaka mieli by ojebac ten talerzyk
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-07-01, 12:05
Bloblas napisał/a:

To lepiej zostaw matematykę. Mam 41 lat, stabilną pozycję, wyższe wykształcenie, 3 dzieci ale wychowalem sie w latach 90tych na typowym blokowisku. Akcja była u mnie w małym mieście kiedy my małolaci, z innego osiedla w ramach grubego odwetu zdecydowaliśmy się zrobić wjazd starym cinkciarzom i grypserom, bylismy gotowi na wszystko. Podobno mieli mieć noże, sama "elita" i stara gwardia tam miała być, wiedzieliśmy, że to imprezowe towarzystwo, trochę dilowali i mieli niby plecy. Zaplanowaliśmy to dużo wcześniej i było nas 4, żadne kozaki z nas ale spoko ziomki. Przed wyjazdem każdy wiedział co ma robić i każdy znał naszego delikwenta, nota bene Sebastiana 😆 Miało ich być więcej od nas i było. Jak weszliśmy 3 się spruło, jeden ode mnie dostał prostego w nos i wrocil na zajebany brudem fotel, drugi od razu został sklepany na wersalce zanim się podniósł, aż mu leb się od oparcia obijał, trzeci niby spoko spoko ale też wyłapał w dziurę. Były tam też 2 łaski stare Żulice, nie wpierdalały się, to był kwadrat jeden z nich. W sumie my wchodziliśmy w nicość i byliśmy odważni więc matematykę wsadz sobie w cipkę cioto. Działo się to w Przasnyszu, osiedle Starzyńskiego (WTS Squad, moje) vs stara gwardia z Orlika. Po tym był spokój 😎👌 licz sobie matematycznie ale wjazd zrobiliśmy hardcoreowo i na sztywno pizdo sadolowa



Ja jestem profesorem na Uniwersytecie, duży dom, rodzina i też kiedyś napierdalałem pijanych meneli. Taki byłem kozak.
Zgłoś
Avatar
barniak 2024-07-01, 15:40
Ale jednak przez chwilę chciał iść do kuchni to podgrzać w mikrofali… 😀
Zgłoś
Avatar
FixMix42 2024-07-01, 23:33
Wszyscy na ukrów napierdalają a teraz widać że sami na siebie też, więc nie jest źle ;>
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-07-02, 7:00
Kurwa bydło jebane
Zgłoś