18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
q................a 2011-02-13, 1:47 2
jebany pedał. za ural z nim!
Zgłoś
Avatar
vass 2011-02-13, 3:54 2
Teraz już wiem czemu tak zaciekle walczą z eutanazją, przecież ten egzemplarz pierwszy się nadaje do odstrzału
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2011-02-13, 10:10 3
A ja tam już wolę niemców i volksdojczów niż ruskich, lewice, bolszewików, komunistów, stalina, lenina i chuj wi jeszcze co tam można dorzucić x[
Niemcy przynajmniej się jakoś prezentują/prezentowali, a nie jak ta dzicz zza kaukazu/uralu kurde mać
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-02-13, 10:11 7
Po części ma rację...niestety.
Aczkolwiek nazywanie volksdeutschów potworami w pewnym sensie mnie obraża. Moi przodkowie nie kolaborowali z Niemcami z własnej chęci tylko Niemcy wpadali do domu i kazali podpisywać tak było na Śląsku i innych terenach wcielonych, w GG sprawa wyglądała inaczej

Poza tym prawdziwi liberałowie chcą wolności a nie zniewolenia przez Unię Jewropejską.

No tylko liberałowie w Polsce to troche tak jak w USA.
Liberał - Socjalista
Libertarianin - Wolnościowiec z zasadami jak Ron Paul czyli taki Amerykański Korwin-Mikke...
Zgłoś
Avatar
whopper 2011-02-13, 10:15 5
No, z której by strony spojrzeć na całą sprawę - zawsze wychodzi, że w gruncie rzeczy dziadek ma dużo racji.
Zgłoś
Avatar
Clint_Eastwood 2011-02-13, 10:16 24
sloniu53 napisał/a:

żebym tylko go spotkał to już bym mu wytłumaczył pieprzonemu staruchowi co nawet nie wie czym jest wolność słowa !!!!



musiałbyś najpierw wyjść z domu,zza biurka,wygrażając w sieci nie budzisz szacunku,jedynie politowanie.Ty do swojego starucha pewnie chodzisz w dzień dziecka po 20 zł
Zgłoś
Avatar
Tomasz23 2011-02-13, 10:24 6
Bo wszyscy to szpiedzy i zdrajcy narodu! A wszechpotężny zawszę mężnie kroczący ku prawie i sprawiedliwości wszechpotężny ojciec nasz Rydzyk ma tylko rację i w nim tkwi prawda, polskość prawdziwa, i jemu chwała i cześć. Amen.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2011-02-13, 10:29 5
Dobrze gada spalcie mnie w chuj
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-02-13, 10:29 5
Dr House ma fajniejszą laskę.
Okupację przeżył? Niech spróbuje przeżyć z moją babą. To jest kurwa wyzwanie.
Zgłoś
Avatar
combo 2011-02-13, 10:47 2
niemcy, ruscy.......wszystko to to i tak żydzi, do pieca z nimi!!
Zgłoś
Avatar
kamuha 2011-02-13, 10:49
troszkę dziadek nie na temat zaczął nawijać, ale co by nie mówić głupio nie gadał.
Zgłoś
Avatar
butlonosy 2011-02-13, 11:03 3
media? jakie media... zakłamane cioły
więcej z jednego filmiku z działy hard się dowiedziałem o tunezji niż przez 2tyg z tv

ten świat schodzi na psy... kurwa niech jakiś bombowy terrorysta zapirdoli wreszcie atomową i idź pan w chuj
Zgłoś
Avatar
Blajsero 2011-02-13, 11:07 4
A ja się zastanawiam na jakiej podstawie ten Pan wyciąga takie wnioski, TVN jest z grupy ITI, która należy do itiholdings z Luksemburga która ma siedzibę w Szwajcarii. Jak na razie nie widać kapitału niemieckiego. Jedziemy dalej Pan prezes Mariusz Antoni Walter (ur. 4 stycznia 1937 we Lwowie), wychowywał się w Polsce. Kapitału szwabskiego dalej nie widać. Niestety nie znalazłem struktury własności akcji tych grup może komuś z was się bardziej poszczęści.

Reasumując, co ten dziad pierdoli?

ps. casimus oddaj moje piwo!
Zgłoś
Avatar
czarnylelo 2011-02-13, 11:18 5
Jebie mnie co on gada... wiem jedno:

Chrześcijanie do lwów!
Zgłoś
Avatar
Reos 2011-02-13, 11:32 2
Ciekawe jakie pytanie mu zadała...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie