18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
Alius 2011-02-13, 11:34 1
piwo za szwabów się należy!
Zgłoś
Avatar
Manian 2011-02-13, 11:56 1
ALTON napisał/a:

Ciekawe czy sie dobrze rucha.


a co chciał byś przetestować ??
Zgłoś
Avatar
raquid 2011-02-13, 12:01 1
Ja się pytam, w jakich rękach jest sadistic?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-02-13, 12:08 10
w dobrych
Zgłoś
Avatar
neCro. 2011-02-13, 12:34 2
Pierdole już wolał bym dać na tą pierdoloną szwabską telewizję niż na pierdolonego złodzieja jebiącego dzieci rydzyka:D
Zgłoś
Avatar
m................z 2011-02-13, 13:38 2
@sloniu

pozujacy na twardziela z sadola ignorancie, ktory to niewiadomo ile juz przeruchal i ilu ludziom ryj rozpierdolil, zamilknij.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-02-13, 14:22 1
wywiad pokroju "Zdrajco narodu rozumisz..."
Eeech, coraz trudniej tym starszym znaleźć się w nowych realiach... Wychowali się w okupacji i wszędzie widzą wroga...
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-02-13, 15:18 1
może stary skurwysyn już nie żyje
Zgłoś
Avatar
Hazzel 2011-02-13, 16:58 2
Zgłoś
Avatar
cypis1 2011-02-13, 18:21 1
z sekundy na sekundę był coraz bardziej wkórwiony.
Na końcu aż się telepał jebany ale szkoda, że krzyżem jej nie pierdolnął
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2011-02-13, 21:18 2
Ta pani, wnioskując z reakcji dziadka, śmiała się pewnie dlatego, że nie ma zielonego pojęcia o własnej stacji i o roli jaką pełni w dzisiejszych czasach. Pewnie idzie do roboty, naczelny mówi: jedź tu i tu, wyśmiej ten i ten pogląd, a przy okacji przemyć pochwałę dla miłościwie nam panujących, dzięki którym tobie, mnie i wszystkim jest tak różowo. I taka babka idzie z myślą jaką to ona wielką przysługę wyświadczy narodowi i jak ważny oraz postępowy wydźwięk będzie miała jej praca. Nieświadomość rodzi większą nieświadomość (widzowie-śpiochy). Wszelka moda, komercyjna pseudo-sztuka, plotki o celebrytach i cały showbiznes tylko spłyca ludzi - zarówno tych uczestniczących w szopce jak i widzów. A mimo to wielu chciałoby brać w tym udział i pogłębiać zidiocenie społeczeństwa. Znowu nieświadomość rodzi jeszcze większą nieświadomość. Czemu mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że jego czyny są ważne i kreują nasz świat. Wielu narzeka na system, nie zdając sobie sprawy, że sam go takim tworzy - pracując jako nauczyciel czy urzędnik i trzymając się wynaturzonych i niewłaściwych w stosunku do drugiego człowieka procedur. Bankierzy, politycy, reporterzy - przecież wszyscy oni nie są złymi do szpiku kości, żądnymi pieniądza hienami - większość wykonując swoje obowiązki, wierzy że robi coś dobrego i ważnego, że buduje lepszy świat. Znowu nieświadomość własnej roli niszczy ten świat i pogłębia podziały.

Tak to wygląda z perspektywy człowieka któremu nie pasuje, że jedni mają wszystko, a drudzy nic. A tym którym to pasuje, praktykującym kult pieniądza, polecam interpretację twórczości zespołu Kult. Na początek może krótki i trafiający w sedno utwór "Wstać!" z albumu "Spokojnie" ;]

Uprzedzając pytania tych, którzy przebrnęli przez moje wypociny: a ciekawe kim jest ten mądrala i czy przypadkiem to nie tylko hipokryczne pierdolenie pseudointeligenta, odpowiadam. Moją domeną budownictwo. Obecnie wciąż pobieram nauki w tej dziedzinie, jednak już teraz wiem, że przenigdy nie przyczynie się w jakikolwiek sposób do budowy, banku, urzędu, więzienia, centrum handlowego, ani innego, nawet nie wiem jak zyskownego, ale niewłaściwego projektu. Wolę stawiać ludziom domki, budować piekarnie, ośrodki kultury i nauki, a i to z wcześniejszym wywiadem na temat inwestora i dokładnego planu działania obiektu. A jak roboty zabraknie, to wolę pracę fizyczną i skromne życie, niż działnie na rzecz bogacących się kosztem pospołu. I chuj, że być może przez takie podejście nie dorobię się kokosów, chociaż mógłbym. Ale przynajmniej będę szczęśliwy i będę mógł wychować w świadomości własne dzieci - dając dobry przykład.

Pozdrawiam wszystkich świadomych i przekazuję wyrazy ubolewania nad bezsensownością bytu śpiochów i wygodnickich ;]
Zgłoś
Avatar
dupaCyckDupa 2011-02-14, 2:03 1
i kurwa mądrze gada. tylko sam brnie w gówno pod tytułem kościół katolicki....
Zgłoś
Avatar
satan666 2011-02-14, 2:04
Dobrze że czizas z krzyża nie zszedł
Zgłoś
Avatar
Clint_Eastwood 2011-02-14, 7:33
satan666 napisał/a:

Dobrze że czizas z krzyża nie zszedł



no popatrz,użyłeś słowo wabik "krzyż" ale nie ma piwek...ciekawe czemu......popróbuj w innych tematach pisząc chaotycznie coś na krzyż to może ktoś jednak postawi ,chociażby i małego,rozcieńczanego pół na pół z wodą browca:)
Zgłoś
Avatar
Castiel 2011-02-14, 8:22
ja pierdole... co to radio robi z ludzi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie