18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~Velture 2011-12-10, 23:07
Kakajetto napisał/a:

ale wy wszyscy pierdzielicie , otyłość jest chorobą , nie macie zielonego pojęcia jak ciężko jest z tym walczyć , ciekawe jak wy byście zrzucali wagę ważąc 200kg i mając żołądek trzykrotnie większy od tego co macie teraz , problemy z wagą mają kilka przyczyn , genetyczną - jest co najmniej kilka chorób genetycznych które skutkują otyłością, biologiczna - chociażby niedoczynność tarczycy ( ja mam niedoczynność tarczyc - na szczęście tylko 4 kg ponad normę), otyłości sprzyja również depresja - masz depresje to łatwiej nabić wagę, no i na tą chorobę można również zacząć chorować od różnego rodzaju leków , dziewczyny nich się wypowiedzą jak łatwo przytyć od durnych tabletek antykoncepcyjnych. zamiast trolowac " jak on może tyle żreć , czy on siebie nie widzi" to się kur** cieszcie że macie zdrowe organizmy i podziwiajcie tego faceta za odwagę , bo ma większe jaja od was - i w tym miejscu pragnę powiedzieć - pełen szacun dla kolesia za odwagę



cool story bro! Idź na samosie albo pudelka się pochwal tym bo tutaj chuj to nas obchodzi.
Zgłoś
Avatar
casiopl 2011-12-10, 23:37 2
Jezu. On ma dupę z przodu. Koniec świata.
Zgłoś
Avatar
Klusken 2011-12-11, 2:35
Po co mu seks z kobietami, ma swoje cycuszki
Widziałam już wiele wielorybów, ale to pierwszy okaz z tak otłuszczonym brzuchalem że az mu się tłuszcz na dwie fałdy rozdzielił
Zgłoś
Avatar
simba23 2011-12-11, 4:53
brylant1412 napisał/a:

daje jej max tydzień życia



Ty ale to chyba facet jest ?..ten co kiedys w niebieskim spadochronie na dupie tanczyl do beyonce ? czy mi się wydaje ?
Zgłoś
Avatar
kalo_gero 2011-12-11, 12:25
Cytat:

w tym miejscu pragnę powiedzieć - pełen szacun dla kolesia za odwagę


Chyba cię kurwa do reszty pojebało...jaką odwagę, że nie bał się wpierdolić 20 pączków na raz?
Przez chorobę to można narzucić 10, 20 kg ale nie kurwa 200. Koleś nie przytył w tydzień i raczej nie mieszka w szałasie na obrzeżach Syberii i nagle jest zaskoczony, że ludzie tak nie wyglądają. W dupie mam wymówki typu bo ja mam cukrzycę, depresje, niedoczynność tarczycy idt. to się kurwa lecz albo zdychaj. Spaślaki są obciążeniem dla społeczeństwa. Nie dość, że pracują 2 razy wolniej i mniej wydajnie od normalnej osoby to jeszcze obciążają ochronę zdrowia swoimi chorobami wynikającymi ze spasionego brzucha. Tolerancja? W imię czego?
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2011-12-11, 12:50
Prozac napisał/a:

żałosne jak można się doprowadzić do takiego stanu?! czy on nigdy nie marzył o tym co każdy zdrowy facet czyli o seksie z tabunami kobiet!? pewnie mamusia mu nie pozwalała myśleć o takich "brzydkich" rzeczach! hahaha
Z takich należy się śmiać w końcu oni to sobie zrobili świadomie! Nawet oni sami nie wierzą, że "nie zauważyli kiedy to sie stało"!



skąd wiesz ze to "on" ?
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-12-11, 22:46
Aexalven napisał/a:

Co to robi w absurdach kurwa


w jakich absurdach kurwa?
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-12-11, 22:56
Pewnie mu tyle żarcia w jelitach zalega, że starczyłoby na zlikwidowanie problemu głodu w średnim państwie Afrykańskim
Zgłoś
Avatar
K................o 2011-12-12, 1:57
kalo_gero napisał/a:


Chyba cię kurwa do reszty pojebało...jaką odwagę, że nie bał się wpierdolić 20 pączków na raz?
Przez chorobę to można narzucić 10, 20 kg ale nie kurwa 200. Koleś nie przytył w tydzień i raczej nie mieszka w szałasie na obrzeżach Syberii i nagle jest zaskoczony, że ludzie tak nie wyglądają. W dupie mam wymówki typu bo ja mam cukrzycę, depresje, niedoczynność tarczycy idt. to się kurwa lecz albo zdychaj. Spaślaki są obciążeniem dla społeczeństwa. Nie dość, że pracują 2 razy wolniej i mniej wydajnie od normalnej osoby to jeszcze obciążają ochronę zdrowia swoimi chorobami wynikającymi ze spasionego brzucha. Tolerancja? W imię czego?



od 10 -20kg sie zaczyna , potem żołądek rośnie i zaczynasz jeść coraz więcej tylko dlatego że "musisz" , by nie byc niedozywionym ... ponad 60% takich osob jest niedożywiona chociaż ciężko w to uwierzyć a ponieważ więcej wpierdziela żarcia to coraz szybciej tyje ... rozwiązanie niby proste , zmniejszenie żołądka ale niestety ryzyko jest tak duże że mało kto się decyduje, pozaty skąd wiesz że się nie leczy? pozatym to spasiony brzuch jest efektem choroby. najczęściej genetyka , albo spoko rozumiem cię , każdy z nas wybiera sobie geny sam

a czemu uważam to za odwagę? bo wiekszośc społeczeństwa wyśmiewa sie z niego prosto w twarz nie zwarzając na to co się dzieje w jego psychice , mimo tego koleś olał was zimnym moczem i zrobił filmik pokazując się na nim , nawet potrafi z tego żartowac , a naprawde niewiele osob takich jak on potrafi jeszcze żartowac
Zgłoś
Avatar
dth 2011-12-13, 20:22
Kakajetto napisał/a:

od 10 -20kg sie zaczyna , potem żołądek rośnie i zaczynasz jeść coraz więcej tylko dlatego że "musisz" , by nie byc niedozywionym ... ponad 60% takich osob jest niedożywiona chociaż ciężko w to uwierzyć a ponieważ więcej wpierdziela żarcia to coraz szybciej tyje ... rozwiązanie niby proste , zmniejszenie żołądka ale niestety ryzyko jest tak duże że mało kto się decyduje, pozaty skąd wiesz że się nie leczy? pozatym to spasiony brzuch jest efektem choroby. najczęściej genetyka , albo spoko rozumiem cię , każdy z nas wybiera sobie geny sam



Bez jaj. Jak ktoś jest w stanie zeżreć na śniadanie 10 big mac'ow, do tego frytki i popic 2l coli, nie majac przy tym wrazenia ze robi cos zlego, to cos jest z nim kurwa nie tak. A jak ktos wpierdala taki posilek 3 razy dziennie i mowi ze to choroba, to jest zwyczajnie kurwa bezczelny i powinien wypierdalac na ulice, na przyspieszone odchudzanie. Szlag mnie trafia jak slysze "on jest chory, to nie jego wina ze jest gruby"... no tak, kurwa, jak spal to krasnoludki wciskaly mu porcje dla wielorybow do ryja...

Kakajetto napisał/a:

a czemu uważam to za odwagę? bo wiekszośc społeczeństwa wyśmiewa sie z niego prosto w twarz nie zwarzając na to co się dzieje w jego psychice , mimo tego koleś olał was zimnym moczem i zrobił filmik pokazując się na nim , nawet potrafi z tego żartowac , a naprawde niewiele osob takich jak on potrafi jeszcze żartowac



Co sie dzieje w jego psychice? Wszystkie grube osoby jakie znam sa marudne i denerwujace, zupelnie jakby obwinialy wszystkich dookola za to ze sa grube. Za swoja glupote trzeba placic. Moze i ma problemy zdrowotne, ale nikt normalny nie doprowadzi sie do TAKIEGO STANU... bedzie nadwaga, owszem, leczenie, diety i inne takie tam... ale nie kurwa wozek inwalidzki, brzuch do kolan wazacy 200kg i smutne pierdzenie "jestem chory" w czasie wpierdalania obiadu, ktory wyzywilby czteroosobowa rodzine.

Odwage? Jaka odwage? Jak ktos zmieli sobie kutasa w maszynce do miesa, po czym wrzuci filmik pokazujacy blizny i mowiacy "tak, to ja zmielilem sobie kutasa i jestem z siebie kurewsko dumny, mozecie mi naskoczyc, jestem zajebisty", to tez powiesz ze jest odwazny? Jak ktos skoczy na glowke do plytkiej wody, zlamie sobie kregoslup, po czym z lozka szpitalnego bedzie morsem nadawal dla youtube wielka ode do swej zajebistosci, to tez powiesz ze jest odwazny, bo ma wyjebane na wszystkich tych ludzi, ktorzy sie z niego smieja?

Slabosc i glupote powinno sie pietnowac a nie litowac sie i pomagac na rozne sposoby. Jak ktos jest kretynem i wpierdala jak wieloryb, to sam sobie jest winny. Niby dlaczego mialby miec z tego jakies profity? Nie powinien dostawac zadnych zasilkow, nie powinien dostawac renty ze wzgledu na niemozliwosc wykonywania pracy. Powinien dostac po mordzie za wlasna glupote i wziac sie za siebie, zeby przywrocic sie do normalnego stanu. Nie ma sily? To zdychaj. Proste. Czemu obywatele maja oddawac swoje ciezko zarobione pieniadze na leczenie i dokarmianie oblesnej swini, ktora potrafi tylko zrec tony jedzenia i uzalac sie jaka to jest gruba, nie probujac nic z tym robic.... ba, nawet bedac z tego dumna? Jak nie bedzie mial pieniedzy to nie bedzie tyle jadl, schudnie i pojdzie do roboty, albo zdechnie z glodu z mysla "ale ze mnie kretyn, jakbym kiedys tyle nie wpierdalal to nie skonczylbym w ten sposob".

Wiekszosc spoleczenstwa ma racje ze sie z niego nasmiewa. Gowno mnie obchodzi jego psychika, rownie dobrze mogl sie nie urodzic, nawet lepiej by bylo. Ludzie powinni wytykac go na ulicy palcami, a matki powinny pokazywac go swoim dzieciom, glosno przy tym mowiac "jak bedziecie wpierdalac jak kretyni to skonczycie jak ta swinia". Jakby spotkal sie z totalnym sprzeciwem ze strony spoleczenstwa, to moze by sie w koncu za siebie wzial.
Zgłoś