18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Jestembogiem_uswiadom 2021-10-04, 10:18 27
Pojebancy z tymi szczepieniami. Nawet mi się już nie chce strzępić ryja na temat tego eksperymentu...
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2021-10-04, 10:20 9
Wiecie że jak trafią szczepionką na covid w żyłę to później dostaje się zapalenia mięśnia sercowego? Nie, a no tak w TVP o tym na pewno nie powiedzą
Zgłoś
Avatar
Zajebany 2021-10-04, 10:38 54
Diggerx napisał/a:

Wiecie że jak trafią szczepionką na covid w żyłę to później dostaje się zapalenia mięśnia sercowego? Nie, a no tak w TVP o tym na pewno nie powiedzą



Zapalenia chuja dostają

Zgłoś
Avatar
RoboCat 2021-10-04, 11:12 27
zobaczcie sobie statystyki Medicor z usa - 50k zgonow od "szczepionek" - a Medicor obsluguje jedynie niecale 20% populacji USA.... no ale w TV ani na fejsbuczku tego nie napisza, a tymbardziej na ulotkach rzadowych.... jednak wole byc foliarzem ufajacym oficjalnym dokumentom a nie pudelkowi
Zgłoś
Avatar
Roger Waters 2021-10-04, 12:24
Ja chce taki dzwonek !!!
Skąd go wyrwać???
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2021-10-04, 12:29 6
RoboCat napisał/a:

zobaczcie sobie statystyki Medicor z usa - 50k zgonow od "szczepionek" - a Medicor obsluguje jedynie niecale 20% populacji USA.... no ale w TV ani na fejsbuczku tego nie napisza, a tymbardziej na ulotkach rzadowych.... jednak wole byc foliarzem ufajacym oficjalnym dokumentom a nie pudelkowi



serio sami się tym chwalą, że zabijają swoje króliki doświadczalne? XD
Zgłoś
Avatar
Konfedernacja 2021-10-04, 12:40 12
Zajebany napisał/a:

Zapalenia ch*ja dostają



Przekonałeś mnie.
Nie dam się zaszprycować.
Zgłoś
Avatar
Admirał 2021-10-04, 12:58 12
RoboCat napisał/a:

zobaczcie sobie statystyki Medicor z usa - 50k zgonow od "szczepionek" - a Medicor obsluguje jedynie niecale 20% populacji USA.... no ale w TV ani na fejsbuczku tego nie napisza, a tymbardziej na ulotkach rzadowych.... jednak wole byc foliarzem ufajacym oficjalnym dokumentom a nie pudelkowi



Nie ma takich statystyk.
"Since December 2020, more than 350 million doses of COVID-19 vaccine have been administered in the U.S., and VAERS has received 6,968 reports of death (0.0019%), according to the CDC. (Numbers as of Aug. 26, 2021.)"
I części tych zgonów nawet nie da się przypisać szczepionce.
Zgłoś
Avatar
xv89 2021-10-04, 12:58 15
Już po samym fakcie braku chęci do wzięcia odpowiedzialności producentów za swój wyrób, oraz państw które dopuściły do jego wprowadzenia na rynek, powinien skłonić do zastanowienia nawet tych przeciętnie ociężałych umysłowo. Nikt Wam zrujnowanego zdrowia nie zwróci.
Zgłoś
Avatar
miedzion 2021-10-04, 14:40 13
xv89 napisał/a:

Już po samym fakcie braku chęci do wzięcia odpowiedzialności producentów za swój wyrób, oraz państw które dopuściły do jego wprowadzenia na rynek, powinien skłonić do zastanowienia nawet tych przeciętnie ociężałych umysłowo. Nikt Wam zrujnowanego zdrowia nie zwróci.



Ja co weekend większą chemię przyjmuję niż ta szczepionka i to bez namawiania. Naprawdę nie możliwe żeby to zaszkodziło. Ale każdy wierzy w co chce.
Zgłoś
Avatar
ceptronik2 2021-10-04, 15:00 3
a u nas co by się nie działo to to na pewno nie od szczepionki
Zgłoś
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2021-10-04, 15:49 9
Pierdolicie, zaszczepiłem siebie i cała rodzinę. Nic nam nie jest, mamy w dupie covid. Zdrówka życzę, rozumu tak samo.
Zgłoś
Avatar
Amon1969 2021-10-04, 15:59 9
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Pierdolicie, zaszczepiłem siebie i cała rodzinę. Nic nam nie jest, mamy w dupie covid. Zdrówka życzę, rozumu tak samo.



A wiesz że Ty i Twoja rodzina dalej możecie zachorować na covid? Nie życzę Wam tego.
Pozdrawiam, miłego popołudnia :-*
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2021-10-04, 16:53 10
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Pierdolicie, zaszczepiłem siebie i cała rodzinę. Nic nam nie jest, mamy w dupie covid. Zdrówka życzę, rozumu tak samo.



To że ktoś zaszczepił siebie, to trudno. Można się np. onanizować młotkiem, najważniejsze że nie szkodzi się innym. Ale wyszczepić własne dzieci to już przejaw czystego, klinicznego debilizmu.
Zgłoś