18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
zajebaliminick 2014-07-05, 20:49 6
I to rozumiem,jest kask,jest opieka medyczna na miejscu...A nie to co te cipki w rurkach na bmxach czy innym chujstwie co nawet bez kasku śmigają bo pod im grzywkę zniszczy.
Piwko za DH/FR bo sam śmigałem kiedyś
Zgłoś
Avatar
WuSyRyHy 2014-07-05, 21:05 32
zajebaliminick, właśnie bardzo dobrze ze cipki w rurkach jeżdżą bez kasku! Jest większe prawdopodobieństwo ze się pozabijają zanim złożą jaja.
Zgłoś
Avatar
MaliszHH 2014-07-06, 10:30
Bez kasku wszystko bylo by Ok ,podczas obrotu kask ewidentnie przewazyl ,no i doszlo do tragedi....
Zgłoś
Avatar
nieruchaj andrzej 2014-07-06, 10:40 1
WuSyRyHy napisał/a:

zajebaliminick, właśnie bardzo dobrze ze cipki w rurkach jeżdżą bez kasku! Jest większe prawdopodobieństwo ze się pozabijają zanim złożą jaja.



to oni mają jakieś jaja ?
Zgłoś
Avatar
KhorneFlakes 2014-07-06, 18:54 1
zajebiście się ogląda DH/FR, aż sam kibicuję, chociaż to tylko filmik. Wciągający sport
Zgłoś
Avatar
eXo^^ 2014-07-06, 18:57
szacun przy takiej hopie tak przekręcić frontflipa i przeżyć browarento !
Zgłoś
Avatar
Deprechamurowana 2014-07-06, 20:08 4
Zawsze zakładam kask jak wsiadam na moto lub quada, a rok temu, osobiście mogłem się przekonać, jak ważny jest kask.
Koleś ścinał zakręt a ja musiałem uciekać na pobocze. W drodze następstw quad zrobił kilka salt a ja wystrzeliłem jak z procy prosto na ( powiedzmy pobocze) drążąc kantem krawężnika kilku milimetrową dziurę na długości całego kasku.
Także jeśli w owym czasie nie posiadałbym kasku to pewnie wyłapałbym pośmiertnie kilka piwek za foto z działu hard
Zgłoś
Avatar
Guz-00 2014-07-07, 0:40 2
nieruchaj andrzej napisał/a:

WuSyRyHy napisał/a:

zajebaliminick, właśnie bardzo dobrze ze cipki w rurkach jeżdżą bez kasku! Jest większe prawdopodobieństwo ze się pozabijają zanim złożą jaja.



to oni mają jakieś jaja ?


Jajniki...
Zgłoś
Avatar
Specialized_DEMO 2014-07-07, 1:42
Dla mniej zapoznanych z tematem, to akurat jet Slope Style ( bardziej hardcorowy dirt jumping ) a nie DH/FR KhorneFlakes i zajebaliminick.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-07-07, 2:55
chuja widać szczerze mówiąc
Zgłoś
Avatar
terminat04 2014-07-07, 23:34
zacheca do tego sportu 19.07 Kaszuby Ostrzyce Dirt
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-07-07, 23:58
WuSyRyHy napisał/a:

zajebaliminick, właśnie bardzo dobrze ze cipki w rurkach jeżdżą bez kasku! Jest większe prawdopodobieństwo ze się pozabijają zanim złożą jaja.


I gdzie my znajdziemy takich idiotów na główną? Niech napłodzą dzieciaków jak najwięcej, a potem mogą sie efektownie zabić.
Zgłoś