18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Uraz
lakii93 • 2020-11-08, 0:05
Końcówka z kilofa się odłamała i trafiła prosto w oko. Efekt, to 4 szfy na spojówce i 2 na powiece. Na szczęście po 2 miesiącach wzrok wraca do normy.







Zgłoś
Avatar
C................s 2020-11-08, 0:08 8
O ja jebie. Parę razy miałem przerysowaną rogówkę. Nawet nie chcę wiedzieć jak to jest przy takim urazie.
Zgłoś
Avatar
paja_go_irl 2020-11-08, 0:14 2
Czego to dzisiejsza medycyna nie wymyśli, żeby oczy zszywać! No tego bym się nie spodziewał, brawo.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2020-11-08, 0:25 8
Gonzo??? (dużo zdrowia!)

Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-11-08, 0:31 3
Ciekawe, ciekawe łap zimnego i przyłóż do oka
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2020-11-08, 0:32 3
Popka chuj strzela
Zgłoś
Avatar
needsomefps 2020-11-08, 1:27 2
O Cie chuj. Zdrówka!
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2020-11-08, 1:45
Pracujesz w kamieniołomie? Serio pytam, bo jakoś mi nie przychodzi do głowy pomysł gdzie używa się kilofa
Zgłoś
Avatar
e................s 2020-11-08, 1:59 2
O kurde, trzeba mieć niezłego pecha. Trzymaj naklejaska na pocieszenie

O kurde, trzeba mieć niezłego pecha. Trzymaj naklejaska na pocieszenie



Kurde, sorry że dodaję komenty jak jakiś upośledzony potomek nieudanego stosunku arabskiej kozy i Halmana, ale coś mi ze zdjęciem się i jego uploadowaniem zjebało.

Dobra, sorry, już działa, nareperowało się
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-11-08, 2:00 6
Kurwa ja nie rozumiem ludzi. Nawet jak coś robię dla siebie w domu czy w garażu to w zależności od czynników szkodliwych zawsze używam gogli, nauszników, rękawic przeciwprzecieciowych czy maski przeciwpylowej. Nikt mi nie musi zwracać uwagi bo po prostu sam to robię bo cenie swoje zdrowie.
Chujowo było by stracić ok przy lutowaniu modelu...
Nie jestem w stanie ogarnąć jak bardzo Polacy srają na BHP i mają w dupie swoje zdrowie.
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2020-11-08, 2:44 2
Miałem odrobinę więcej szczęścia i przy skuwaniu kafelków odłamek dłuta wbił mi się w kość nosową centymetr od oka. Co zabawne wyszedł sam, dwa lata później :V

Wiewór napisał/a:

Kurwa ja nie rozumiem ludzi. Nawet jak coś robię dla siebie w domu czy w garażu to w zależności od czynników szkodliwych zawsze używam gogli, nauszników, rękawic przeciwprzecieciowych czy maski przeciwpylowej. Nikt mi nie musi zwracać uwagi bo po prostu sam to robię bo cenie swoje zdrowie.
Chujowo było by stracić ok przy lutowaniu modelu...
Nie jestem w stanie ogarnąć jak bardzo Polacy srają na BHP i mają w dupie swoje zdrowie.



DO tego trzeba dorosnąć. Dziś też używam narzędzi w rękawicach i goglach. Ze zgrozą wspominając beztroskę lat szczenięcych
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-11-08, 4:59
BPH to nie jest wymysł, który ma tylko uprzykrzać pracę i teraz wiesz, by przy wielu czynnościach zakładać okulary ochronne.
Zgłoś
Avatar
reserved27 2020-11-08, 5:45
Trzeba przyznac ze oko piekne... moznaby bylo sie zakochac
Zgłoś
Avatar
kalek19873 2020-11-08, 6:46
Trza było się uczyć to byś kilofem nie robił
Zgłoś
Avatar
dancio1978 2020-11-08, 7:29 1
Wiewór napisał/a:

Kurwa ja nie rozumiem ludzi. Nawet jak coś robię dla siebie w domu czy w garażu to w zależności od czynników szkodliwych zawsze używam gogli, nauszników, rękawic przeciwprzecieciowych czy maski przeciwpylowej. Nikt mi nie musi zwracać uwagi bo po prostu sam to robię bo cenie swoje zdrowie.
Chujowo było by stracić ok przy lutowaniu modelu...
Nie jestem w stanie ogarnąć jak bardzo Polacy srają na BHP i mają w dupie swoje zdrowie.


częściowo się zgadzam ale absurdy się zdażają. Inspektorma kazała ciąć kostkę piłą do betonu będąc ubranym w długie spodnie- ok długi rękaw???rękawice ochronne. nie wiem po co ale ok nauszniki -ok gogle ochronne ok kask ??droga między polami - ochrona przed srającymi ptakami? - w upale 30 stopni. pot leci na google, kask się spierdala na ręce pył osiada na goglach i dopiero wtedy można sobie zrobić kuku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie