18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Hoofner 2017-02-14, 22:43 3
On jeszcze żyje ?? Uszak
Zgłoś
Avatar
Mateh 2017-02-14, 22:43 2
Mama mi kupiła taki sam lizak.
Zgłoś
Avatar
MowilaZeMa18xxx 2017-02-14, 22:45 4
jebac go w uszy
Zgłoś
Avatar
lollo 2017-02-14, 22:49 8
Każdy dzień jest dobry by jebać pis
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-02-14, 22:51 3
Chociaż w ten jeden dzień role się odwracają, bo na co dzień PiS jebie obywateli równo.
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-02-14, 22:51 3
moroma03 napisał/a:

Urban w Formie



Miałem szczerą nadzieję, że tą formą będzie trumna
Zgłoś
Avatar
moroma03 2017-02-14, 22:53 5
krzyks napisał/a:



Miałem szczerą nadzieję, że tą formą będzie trumna



Zgłoś
Avatar
ProVVe 2017-02-14, 22:57 2
Gardzę chujem z całego serca, ale śmiechłem
Zgłoś
Avatar
r................4 2017-02-14, 23:16 2
Jebać tą gadzinę
Zgłoś
Avatar
corrado1111 2017-02-14, 23:43 1
A ja go lubię za to co teraz robi, wiem że święty nie był ale cały sejm jest z tego układu a zgrywa niewiniątka. A sadol z niego przedni.
Zgłoś
Avatar
baca15 2017-02-15, 0:32
Kurwa myślałem że to ksiądzu,a to ta stara kurwa !
Zgłoś
Avatar
f................n 2017-02-15, 1:41 1
Naprawdę kolejny cieć będzie promował tą żałosną kurwę ?? To wypierdalaj do czasów, gdzie milicja mogła Ci obić mordę za antysystemowe ulotki albo za chęć dowiedzenia się czegoś prawdziwego o historii (tudzież przykleić Ci zarzut za to, że ruskich nie lubisz, nawet nie musiałeś głośno o tym mówić, bo zawsze jakiś cieć mógł donieść), SB śledziło Cię na każdym kroku jeśli wykazywałeś choć cień niezależnej myśli, szczytem nowoczesności była guma balonowa Donald, w sklepach gówno było, a ten pierdolony pokurcz z odstającymi uszami śmiał się z Ciebie i bawił się w najlepsze. Do teraz się bawi się kosztem takich promujących go debili, jak Ty. Kurwa, końcówkę tego skurwiałego systemu pamiętam, ale szlag mnie trafia jak jakiś sprytny inaczej idiota, najlepiej nie pamiętający tamtych czasów, jara się PRL - em albo takich śmieci promuje. Będą się, debile spuszczać nad jakimiś kurwa, lewakami, krytykować gówniany PiS, bo to modne, a potem fascynować się kurwą, która z jeszcze bardziej zjebanego systemu wyrosła. Nie ma piwa, sierp i młot Ci w dupę
Zgłoś
Avatar
moroma03 2017-02-15, 15:23 2
figgin napisał/a:

Naprawdę kolejny cieć będzie promował tą żałosną kurwę ?? To wypierdalaj do czasów, gdzie milicja mogła Ci obić mordę za antysystemowe ulotki albo za chęć dowiedzenia się czegoś prawdziwego o historii (tudzież przykleić Ci zarzut za to, że ruskich nie lubisz, nawet nie musiałeś głośno o tym mówić, bo zawsze jakiś cieć mógł donieść), SB śledziło Cię na każdym kroku jeśli wykazywałeś choć cień niezależnej myśli, szczytem nowoczesności była guma balonowa Donald, w sklepach gówno było, a ten pierdolony pokurcz z odstającymi uszami śmiał się z Ciebie i bawił się w najlepsze. Do teraz się bawi się kosztem takich promujących go debili, jak Ty. Kurwa, końcówkę tego skurwiałego systemu pamiętam, ale szlag mnie trafia jak jakiś sprytny inaczej idiota, najlepiej nie pamiętający tamtych czasów, jara się PRL - em albo takich śmieci promuje. Będą się, debile spuszczać nad jakimiś kurwa, lewakami, krytykować gówniany PiS, bo to modne, a potem fascynować się kurwą, która z jeszcze bardziej zjebanego systemu wyrosła. Nie ma piwa, sierp i młot Ci w dupę

Zgłoś