18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Baranejro 2014-07-26, 13:09 2
Ta, ostatnio jak wracałem z Kołobrzegu do Warszawy to planowany przyjazd miałem na 17:25...o tej właśnie godzinie miałem dłuższą przerwę na stacji Poznań Główny >.<
Zgłoś
Avatar
hgh 2014-07-26, 13:30 5
@up: bylo jechac przez 3miasto, mniejsze opoznienia ostatnio.

Nie moge sie doczekac gdy PolskiBus razem z Blabla wypierdola PKP z rynku.

PKS przy okazji tez.. a InPost Poczte Polska, jeszcze zeby panstwowa sluzbe zdrowia ktos zaoral, to juz cud miod i orzeszki.
Zgłoś
Avatar
Baranejro 2014-07-26, 13:58 1
@up byłoby pięknie..
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-07-26, 16:37 1
Strasznie pierdolicie kuce. Jeszcze niech zlikwidują zasiłki, mieszkania socjalne, dotacje do czynszu, obowiązek nauczania oraz państwowe szkoły. Raj oszołomów.
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-07-26, 17:27
Jeżdżę co jakiś czas TLK z Olsztyna do Szczecina ze stacji Oliwa do Słupska i z powrotem. wyjazd ze Słupska planowany 9:03, w Oliwie o 10:55, różnica to maks. 3min wg mojego zegarka, także spoko
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-07-26, 17:50
GhostRider32 napisał/a:

Jeżdżę co jakiś czas TLK z Olsztyna do Szczecina ze stacji Oliwa do Słupska i z powrotem. wyjazd ze Słupska planowany 9:03, w Oliwie o 10:55, różnica to maks. 3min wg mojego zegarka, także spoko


A ja codziennie (jako słoik) do "stolycy" (ok. 60 km) i różnica jest tak 15-60 min..., więc chuj im w pyski...
Zgłoś
Avatar
zomos 2014-07-26, 18:14
ulifont napisał/a:

Strasznie pierdolicie kuce. Jeszcze niech zlikwidują zasiłki, mieszkania socjalne, dotacje do czynszu, obowiązek nauczania oraz państwowe szkoły. Raj oszołomów.



niedługo w ramach walki z długiem samo się zlikwiduje i wtedy już będziesz kogo gnoił ?
Zgłoś
Avatar
Maynn 2014-07-26, 18:33
Ja nie mialem zadnych nie milych sytuacji. Niewiem skad ten hejt.
Zgłoś
Avatar
mkcz 2014-07-26, 20:01
Prawda jest taka że 2/3 krytykujących stan polskich kolei nie ma pojęcia jak to wygląda w praktyce.
Miła atmosfera, kawa, herbata, ciasteczko w cenie biletu - ba, nawet zdarza się że przychodzą by zebrać ew śmieci.
Moje w prawdzie niecodzienne ale częste podróże kończą się przeważnie w taki sposób że pociąg przyjeżdża przed czasem lub "spóźniony" o góra 3, 4 minuty.

Zalecam przejechać się gdzieś i sprawdzić na własnej skórze, ot chociażby za 30 zł nad Bałtyk.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-07-26, 20:16
mkcz napisał/a:

ot chociażby za 30 zł nad Bałtyk


Polecam się przejechać linią Łódź-Warszawa, w jakikolwiek dzień roboczy, w godzinach szczytu... Rano albo ok. 15-16...
Zgłoś
Avatar
Ka21 2014-07-26, 21:16
ASAKKU napisał/a:


Polecam się przejechać linią Łódź-Warszawa, w jakikolwiek dzień roboczy, w godzinach szczytu... Rano albo ok. 15-16...



Łódź-Warszawa nie świadczy o stanie kolei w całej Polsce. Polska nie kręci się tylko wokół stolicy.
Zgłoś
Avatar
Sinecod 2014-07-26, 21:57
hgh napisał/a:


PKS przy okazji tez..



Akurat PKS-y są jeszcze OK- jeżdżą wg rozkładów, względnie punktualnie i jako tako są zadbane (doświadczenia osobiste) i w należytym stanie technicznym. Za to prywaciarskie kurwy kupują pierwszy lepszy szrot, jeżdżą 5 minut przed PKS-em za połowę stawki, a potem PKS rezygnuje z trasy... potem i prywaciarz ma za małe obroty i okazuje się że wychodził na 0 więc rezygnuje z jazdy i tym samym nie ma czym jeździć... Nie twierdzę że wszyscy prywaciarze to takie kurwy, ale takie są...

A co do PKP to tak jak powyżej napisano- proponuję się przejechać osobiście. Kiedyś jechałem z Lublina do Świnoujścia, opóźnienie na końcu jedynie 10 minut.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-07-27, 7:09
zomos
Zawsze gnoję wyborców korwina tak już mam.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2014-07-27, 13:07
PKP to syf i mam wrażenie, że punktualne połączenia to wyjątki. Niektóre IC i może EC się na to łapią jak jeżdżą nimi posłowie. Podmiejskie linie to dalej w większości przypadków standard lat 80-tych XX wieku. Okna których nie można było zamknąć zimą nie dają otworzyć się latem, wszystko śmierdzi łącznie z pasażerami. Tłok w godzinach szczytu. Trochę lepsza (kulturalniejsza) obsługa, ale jak się trafią firmy zewnętrzne to dalej buraki jakich mało. Kiedyś jeździłem dużo na różnych liniach, teraz mniej (samochód), ale dobrze nie jest. 5-10 minut spóźnienia na 100 km to norma. Niby nie dużo, ale jak się ma skomunikowany PKS to już nie jest wesoło, bo on nie może czekać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie