18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
tigerqaz 2013-08-24, 23:04 3
Niemiecki czy nie niemiecki żołnierz, zdjęcie zajebiste i powinno zasłużyć na nagrodę !!!
Chuja się znacie na fotografii a pierdolicie suche teksty.
Zgłoś
Avatar
Oleander 2013-08-24, 23:20 1
Kur*a dałem piwko a potem się zorientowałem że to szwab. Nigdy więcej takich pomyłek.
Zgłoś
Avatar
PsychoGhost 2013-08-24, 23:26
U szwabów i u nas jest teraz armia zawodowa więc wstępując do wojska musiał się liczyć z faktem,że może zostać wysłany na misje zagraniczną, więc jakoś mi go nie szkoda. A po 2 dla mnie to nic innego jak zawód płatnego najemnika ...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-24, 23:31
Biedactwo z tego żołnierza! Pojechał za ciężkie pieniądze mordować ludzi, w ich własnym kraju, a nam jest smutno, że spędza urodziny poza domem. A co z tysiącami marynarzy? Oni przynajmniej ciężko pracują i musieli się sporo nauczyć, w przeciwieństwie do obecnego "wojska". Poza tym, zdaniem pod zdjęciem powinno brzmieć: "Żołnierz świętujący swoje 34. urodziny w Afganistanie".
Zgłoś
Avatar
PeterGriffin 2013-08-24, 23:35 2
Co wy mozecie wiedziec?

Zolnierz zabija kozo-jebcow i jeszcze za to kase dostaje, to jak wygrac w totka.
Zgłoś
Avatar
Anper 2013-08-24, 23:44 1
Pełen graficzny profesjonalizm OK!
Zgłoś
Avatar
wasted 2013-08-24, 23:46 2
jak tak zazdrościcie ludziom w wojsku hajsu to rzućcie robotę w biedronce smarkacze i chodźcie do wojska.
płatni najemnicy? rodzinę trzeba wykarmić, i zrobię to lepiej niż wy zazdrosne kutaski zapierdalające w biedronce na szmacie.
każdy miał wybór w życiu

a być żołnierzem to zaszczyt, a takie sytuacje jak na zdjęciu są w życiu każdego człowieka czasami, na huj szydzić z żołnierzy którzy chcą zapewnić byt rodzinie? na huj im zazdrościć czy po prostu ich wytykać że są mordercami? czy ja wytykam kogoś że zapierdala jak biały murzyn na zmywaku w Anglii? kurwa ludzie, zarabiajcie w funtach, dajcie jeść rodzinie, kupujcie polską ziemię, żeby może kiedyś wrócić.

AMEN KURWA
Zgłoś
Avatar
d................a 2013-08-24, 23:55 3
Szanuję ludzi którzy byli, są, będą na misji.
Zgłoś
Avatar
gwahqar 2013-08-25, 1:18 1
Wojsko zawodowe. Każdy sam sobie ścieżkę wybiera. Równie dobrze na tym zdjęciu mógłby być marynarz, kierowca ciężarówki czy murarz na gościnnych występach za granicą, samotnie świętujący swoje urodziny daleko od domu i rodziny, bez tortu, lasek i wódy. Jedyne czym się różni żołnierz od pozostałych wymienionych profesji jest to, że może dostać kulkę w czoło na dzień dobry, jednak za to ryzyko i załatwianie politycznych interesów dostaje stosunkowo ciężki hajs. Bohaterstwo fchuj. Prania mózgów ciąg dalszy.
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-08-25, 2:39 3
Jefrjeitor napisał/a:

up
Nie rozumiesz i raczej nie zrozumiesz. Proponuję mniej TV, a więcej myślenia. I koniecznie słownik, koniecznie...


ja też nie rozumiem



a co do myślenia:
Zgłoś
Avatar
Gambi 2013-08-25, 3:36
@OjciecTadeusz możesz tak pie*dolić do radia, nie do nas? Swój i ch*j.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-25, 9:13 1
wasted napisał/a:

jak tak zazdrościcie ludziom w wojsku hajsu to rzućcie robotę w biedronce smarkacze i chodźcie do wojska.

płatni najemnicy? rodzinę trzeba wykarmić, i zrobię to lepiej niż wy zazdrosne kutaski zapierdalające w biedronce na szmacie.

każdy miał wybór w życiu



Tak, dlatego ja się uczyłem i nie muszę być płatnym mordercą ("bohaterem"), a rodzinę utrzymuję bez problemu. Ale ty poszedłeś po najmniejszej linii oporu i wolisz strzelać do ludzi w ich ojczyźnie, a w propagandę o broni chemicznej wierzą już tylko ludzie z tak wypranymi mózgami jak ty.

wasted napisał/a:

na huj im zazdrościć czy po prostu ich wytykać że są mordercami? czy ja wytykam kogoś że zapierdala jak biały murzyn na zmywaku w Anglii?



Ależ usiłujesz się podbudować, prostaku. Nie każdy zapierdala na zmywaku, niektórzy się uczyli i nie muszą. Nie muszą także być płatnymi chujami, czyli "żołnierzem zawodowym/profesjonalistą"

wasted napisał/a:

a być żołnierzem to zaszczyt



Zgłoś
Avatar
p................a 2013-08-25, 12:25
Wiedział na co się pisze(dwa żołdy pewnie bierze jak nasi tam) i to pewnie nie pierwsza jego tura tam.
Zgłoś
Avatar
pizdacznica 2013-08-25, 15:05
@UP @UP

I co ? Wehrmacht zwykłe regularne wojsko ty polska larwo mój dziadek był w Wehrmachcie
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-25, 15:42
pizdacznica napisał/a:

I co ? Wehrmacht zwykłe regularne wojsko ty polska larwo mój dziadek był w Wehrmachcie



Ale to było dobre....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie