18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
USB Killer 2.0
Halman • 2015-10-16, 6:24
Ruscy stworzyli prawdziwie chamskie urządzenie: USB Killer 2.0

Wygląda jak przeciętny pendrive ale jego małe wnętrze jest naszpikowane
kondensatorami podnoszące wymagane napięcie do zabójczych 220 volt dla komputera.
Komputer zostaje wyeliminowany z użycia w ciągu dosłownie 2-3 sekund... defintywnie.


Krótki filmik jak to działa a działa przerażająco i skutecznie...

Znajdziesz pendrive na ławce parku? niech cię nie kusi
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-10-16, 7:30 1
Tylko po co?
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2015-10-16, 7:36 20
@Up

Pierwsza opcja jaka przychodzi do głowy to, trzymać takie cudo przy portfelu tylko na wypadek jakby ktoś chciał podpierdolić.
Cwaniak sprawdzi u siebie, a tu psikus. Później do fąfla, a tam znów psikus.
Osobiście zawsze noszę przy sobie 2 pendrive'y, jeszcze nikt nie zajebał, ale jakby co....
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2015-10-16, 7:41 36
ciekawie czy przepięcie jest na tyle silne żeby rozmagnetyzować dysk twardy, jeżeli tak to kontrola legalności oprogramowania mogła by sobie pogwizdać co najwyżej

zresztą sam bym się przyznał że wszystkie piraty trzymam na pendrivie i dał go do sprawdzenia, he he he...
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2015-10-16, 8:16 70
dolaczyc w kopercie z dopiskiem 'program wyborczy P.Kukiza' i podrzucic do GW, TVN itp.
Zgłoś
Avatar
Popson 2015-10-16, 8:39 2
slyszalem ze KGB mialo tabletke dzieki ktorej sie pilo wode, a jak sie ja lykalo to caly alkohol zostal usuwany z organizmu
Kurwa niech sie dzielą swoimi wynalazkami
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-10-16, 8:46 129
Breakdrowser napisał/a:

dolaczyc w kopercie z dopiskiem 'program wyborczy P.Kukiza' i podrzucic do GW, TVN itp.



te dwie-trzy sekundy mogłyby starczyć na przeczytanie całości
Zgłoś
Avatar
kikutnik666 2015-10-16, 9:08 7
kladziecie takiego w widocznym, publicznym miejscum, ale tak by bylo wiadomo ze wlasciciel pamieta i jest w poblizu (np. w barze na ladzie i sie odwracacie na pare chwil do kumpla, na basenie kladziecie na reczniku i odchodzicie na telefon etc).

zlodziej bedzie miec nauczke grunt to edukacja
Zgłoś
Avatar
rudyrudyrudy 2015-10-16, 9:19 1
a w amerykańskich filmach jeszcze tego nie ma
Zgłoś
Avatar
street_swc 2015-10-16, 9:20 6
gdyby ktoś miał schemat jak to zrobić, byłbym wdzięczny
Zgłoś
Avatar
Kappone 2015-10-16, 9:22 1
Faktycznie spektakularne, mordercze i mrożące krew w żyłach. A ten film to niepodważalny dowód.
Zgłoś
Avatar
Halman 2015-10-16, 9:29 5
Kappone napisał/a:

Faktycznie spektakularne, mordercze i mrożące krew w żyłach. A ten film to niepodważalny dowód.


no to życzę ci takiego gadżetu na żywo... zapewne sielanka na twojej twarz jak przy malinowych lodach
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2015-10-16, 9:45 32
słyszałem, że mosad miał taką tabletkę, że naplet sam odpadał...
Zgłoś
Avatar
jinrey 2015-10-16, 9:59 19
raz znalazłem pendriva, uruchomiłem go w domu okazało się że było CV wraz z adresem. Odesłałem właścicielowi, a teraz jak sobie pomyślę, że mi uczciwemu sadolowi ktoś mógł zrobić taki iście sadolowy psikus to kurwa ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2015-10-16, 10:09 2
A mnie interesuje - co pada w takim laptopie? Podejrzewam, że tylko zasilacz, może też płyta główna - zasilanie tego USP.
Ale na pewno NIE WSZYSTKO - nie zdąży.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie