18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-01-12, 23:27
McMenel napisał/a:

Ano przydało by się... Ostatnio przy odbiorze prawka podchodzę do okienka. Godzina 15:00 pani oczywiście plotkuje z koleżankami na zapleczu. Stoję 10 min i zaczynam sobie z nudów śpiewać. W końcu szanowna pani łaskawie się pojawia. Daję dowód i mówię o co chodzi. Urzędniczka sprawdza papiery i stwierdza iż trzeba zapłacić. Lecz niestety jest problem bo kasa jest otwarta jedynie do 14 .... I chuja zrobię. Żyjemy w kraju gdzie urzędnikami są idioci.



Jesteś kretynem, od czego masz internet? Ja pierdole co za ludzie... A jak idziesz kurwa przedłużyć umowę i nie pamiętasz dowodu to też sprzedawca jest idiotą?
Zgłoś
Avatar
vrider 2014-01-13, 0:45
ojoj biurokracja zmniejszona o 99%
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-01-13, 7:20 1
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



Jesteś kretynem, od czego masz internet? Ja pierdole co za ludzie... A jak idziesz kurwa przedłużyć umowę i nie pamiętasz dowodu to też sprzedawca jest idiotą?


Widać sam jesteś kretynem. Jeżeli ktoś kończy pracę o 14 nic nie załatwi mimo iż urząd czynny jest do 16. Ot taka drobnostka a przez nią trzeba zmarnować kolejny dzień.
Zgłoś