18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Ustawka
Veni_Vidi • 2024-07-07, 9:28
Starsza pani przez przypadek znalazła się w samym centrum ustawki kiboli



Tylu wrogów dookoła a mlony tłuką się między sobą
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 9:31 13
Jebane zwierzęta. Do lasu gdzieniegdzie miejsce. Tam niech się przytulają.
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2024-07-07, 9:31 52
I to jest dowód na to, że nie należy im przeszkadzać. Pozwolić im się napierdalać, jak tylko chcą, a pomocy medycznej odmówić, jeśli za nią najpierw nie zapłacą
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-07-07, 9:32 60
podobno tacy kibole zawsze po ustawce idą na gejowską orgię bo ta bijatyka to tylko wstęp żeby nakręcić się porządnie przed ruchankiem, przecież to kryptogeje wszystko są
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-07-07, 9:37 12
To jest ustawka? Takie bitki to w latach osiemdziesiątych na każdej długiej przerwie się odbywały 😁
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-07, 9:40 29
poliqon napisał/a:

podobno tacy kibole zawsze po ustawce idą na gejowską orgię bo ta bijatyka to tylko wstęp żeby nakręcić się porządnie przed ruchankiem, przecież to kryptogeje wszystko są



Poligon, ty widziałeś kiedyś ciotę która z gościem się napierdala? Mnie tam się podoba, bo to znaczy że są jeszcze u nas chłopy, którzy potrafią się ponapierdalać a nie tylko cipowate społeczeństwo, wychowane przez psychologów, które mową będzie walczyło.

[ Dodano 2024-07-07, 09:43 ]
Jak sobie przypomnę lata 90-te to łezka w oku się kręci. Obiło się kilka gęb i jakoś fajniej się żyło.
Zgłoś
Avatar
WhyDuck1 2024-07-07, 9:43 24
Wiekszość

poliqon napisał/a:

podobno tacy kibole zawsze po ustawce idą na gejowską orgię bo ta bijatyka to tylko wstęp żeby nakręcić się porządnie przed ruchankiem, przecież to kryptogeje wszystko są



cichutko byś siedział jakby ktoś z nich przechodził obok Ciebie, ale pewnie i tak z pianą w mordzie wróciłbyś do domku, aby wylać całą swoją frustracje w komentarzyku na Sadisticu.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-07-07, 9:55 7
Babcia wyjebane , nie jedno widziała

______________

Nic nie cieszy tak jak ludzka krzywda
Zgłoś
Avatar
Król 2024-07-07, 10:14 5
To było 2 lata temu w Grudziądzu że im się chcę
Zgłoś
Avatar
ghost114 2024-07-07, 10:25 11
Powinni im zrobić jakąś dużą klatkę w lesie. Jak w Mad Maxie - dwóch wchodzi - jeden wychodzi. Z czasem sami by się zlikwidowali.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 10:27 12
kris1978 napisał/a:

Poligon, ty widziałeś kiedyś ciotę która z gościem się napierdala? Mnie tam się podoba, bo to znaczy że są jeszcze u nas chłopy, którzy potrafią się ponapierdalać a nie tylko cipowate społeczeństwo, wychowane przez psychologów, które mową będzie walczyło.
Jak sobie przypomnę lata 90-te to łezka w oku się kręci. Obiło się kilka gęb i jakoś fajniej się żyło.


Nie popuść w skafander Krzyś. Masz coś po czym zaczniesz płakać jak bóbr na wspomnienia o latach 90-tych i gębach.

Zgłoś
Avatar
Novik 2024-07-07, 10:51 9
Liczyłem że babcia się dołączy i wpierdoli połowie klapkiem
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-07-07, 10:56 1
Niech bydło się w lasach leje
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-07, 11:05
Wyborcy pis i po w zwarciu

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-07-07, 11:08 5
Mam nadzieję że ćwiczą zawracanie imigrantów na Białoruś, tak?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów