18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wepss 2021-09-19, 22:27 1
ecnart napisał/a:

jechać z covidowym totalitaryzmem



Kolejny szur, ja pierdole. Nie szczep się też na polio, odrę, świnkę, różyczkę, nie szczep się na nic i umrzyj, będzie jednego debila mniej.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-09-19, 22:51
dadar123 napisał/a:

Kolejny matematyk z 2 klasy Sz. P.



kolejny polonista ze sz. podst.
Zgłoś
Avatar
Ajdahoa 2021-09-19, 23:20
Ryszardowo napisał/a:

Czekam aż w podobny sposób obalimy PISLAM w Polsce.



Ja tak chcę zajebać ciebie, platformę niemiecką, lewicę , Ringer Axel Springer i TVN.
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-09-20, 9:47 2
Marcin360360 napisał/a:

Obiecaj ze nie będziesz się szczepić ani wlasny h dzieci i to wystarczy by błąd natury jakim jesteś zosta wyeliminowany.



wytłumacz mi palancie skoro śmiertelnośc w przedziale wiekowym 0-45 lat to 0,5% po chuj mam się narażać na większe niebezpieczeństwo przyjmujac szczepionkę która powoduje rózne NOP'y a tym razem zmniejszając ryzyko śmierci o setne procenta? czekam.

Wepss napisał/a:

Kolejny szur, ja pierdole. Nie szczep się też na polio, odrę, świnkę, różyczkę, nie szczep się na nic i umrzyj, będzie jednego debila mniej.



nastepny kurwa palant. jebany łosiu wyzej wymienione szczepionki były LATAMI testowane. oraz śmiertelność oraz skutki choroby są DUŻO gorsze niż jakiejś jebanej grypy.
Zgłoś
Avatar
DariuszKalafior 2021-09-20, 20:24 1
madufo napisał/a:

Niech zgadnę - mieszkasz z rodzicami. Dorabiasz na boku i głosujesz na konfederację ? Call me Mentalist. Tylko młody wiek usprawiedliwia głosowanie na tych przyjebów.



niech zgadnę , jesteś lewakiem do którego nie przemawiają argumenty setek poważanych autorytetów w dziedzinie medycyny , mieszkasz z kolegą i bawicie sie pindolami albo jesteś glupim pisowco peowcem , ktore z tych ? ilu masz najomych ? wycodzisz ty z domu wogóle ? ja naprzykłąd tak , znam kilku dorosłych ludzi ze swoją działalnoscia ,ktorzy wierza w to całe zamieszanie oraz WIEKSZOSC moich znajomych wsrod nich powazni ludzie ktorzy nie wierza w duza sile wirusa i sie nie zaszczepia , wsrod nich osoby pracujace w szpitalach oraz powazani doktorzy ktorzy NIGDY SIE NIE ZASZCZEPIA , rozumiesz kurwa debilu >???? doktorzy sie nie szczepią !
Zgłoś
Avatar
Rick_Sanchez 2021-09-22, 21:36
Spajdi napisał/a:

BRAWO ! Walić na łeb ten jebany zamordyzm! Skurwiałe polityczne marionetki bawią się w stworzenie z ludzi swoich nowoczesnych niewolników....HWDP każdemu kto popiera ten jebany w dupe CYRK... bo inaczej tego nazwać nie można.



Ale ty wiesz, że w rozwinięciu skrótu CHWDP jest już podane komu ten chuj w dupę?
Zgłoś