18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
UWAGA! ciapaci w Polsce już się panoszą
2................r • 2013-07-02, 0:42
Sytuacja którą opiszę wydarzyła się na prawdę, wszystko co opisuje jest oparte na tym co pamiętam.

Miejsce akcji: ch arkadia, warszawa
Czas akcji: 3 dni temu

Opis:
Poszedłem z przyjacielem do arkadii, chciał oddać buty na gwarancji żeby nie było ze chodzę tam dla zabawy. Szliśmy sobie spokojnie i przy Saturnie zauważyłem dwóch brudasów(kozojebców). Dodam tylko że sporo czytam na temat tego co wyrabiają w europie i całym Polskim sercem ścierwa nienawidzę. Skąd wiedziałem ze kozojebcy? Oczywiście nie wspominając o ubiorze i mordach z daleka słyszałem jak drą japę w ichnim brudasiarskim języku. Postanowiłem więc skorzystać z okazji, jako że szli prosto na nas i uświadomić im ze nikt ich tu nie chce i że nigdy nie będą tu godnie traktowani. Przechodząc obok brudasa pociągnąłem mu z bara, nie ukrywam że byłem wielce zdziwiony gdy muslim odwrócił się i krzyknął z ciapatym akcentem "kurwa mać". Oczywiście zaczął później wymachiwać rękami i drzeć się do mnie po ciapkowatemu. Zbliżyliśmy się do siebie, on oczywiście nie przestawał drzeć japy. Nagle rzucił się do mnie z łapami, i nim się obejrzałem leżałem na podłodze a do okoła zebrał się tłum ludzi no bo jak się bija to trza popatrzeć. Mój przyjaciel, nie zastanawiając się wyjebał ciapatemu parę solidnych strzałów prosto na ryj. Oczywiście drugi ciapek rzucił się na niego z brudnymi łapskami. Wszystko działo się tak szybko że jak wstawałem jeden ciapek już leżał przy ochroniarzu, a drugi z rozjebaną mordą ledwo trzymał się na nogach. Jeśli ktoś tu ma dostać wirtualne piwo to tylko mój ziomeczek, bo dojebał arabusom konkretnie. Skończyło się na zadrapanych plecach i podartych koszulkach, bo jedyne co kozojebcy mogli zrobić w tej sytuacji to złapać za ubranie i poszarpać. Najgorsze w całej sytuacji było zachowanie ludzi, a w szczególności ochroniarza. Kazał mojemu koledze "uspokoić dupę" zamiast z gęba wystrzelić do kozojebcy który pierwszy wystartował z łapami. A ludzie, stali i się gapili.

Jeśli ktoś z was drodzy sadole widział zajście proszę podziel się z nami jak to wyglądało z perspektywy widza.

Chciałbym aby ten post był przestrogą dla naszego narodu, aby ludzie wiedzieli że i u nas brudasy już zaczynają się panoszyć. Gońmy ich stąd bo w końcu obudzimy się z ręką w nocniku tak jak brytyjczycy, francuzi itp.
Zgłoś
Avatar
alganonim 2013-07-02, 13:31
Fejk! Gdyby ta historia była prawdą to na TeVałeNie byłby to temat numer 1. Tytuły brzmiały by mniej więcej tak: "Faszyzm w galerii handlowej - Grupa faszystów bestialsko pobiła dwójkę imigrantów"
Zgłoś
Avatar
bakerklp 2013-07-02, 13:33 4
Widziałem sytuację. Nie całą - początku nie widziałem, ale część waszej "bitwy" tak.
Po pierwsze jesteś wielkim kozakiem w necie, a w rzeczywistości zachowywałeś się jak pizdeczka. Dobrze, że miałeś kolegę, bo by Ci wpierdolili.
Po drugie wcale nie byliście takimi "zwycięzcami" jak można wywnioskować z Twojego opisu. Szybko jedni i drudzy odpuścili, a wy wcale nie dostaliście dużo mniej od ciapatych. Do tego "rozjebana morda" jednego z nich jak to opisujesz to w rzeczywistości kończyła się tylko na obitej wardze (nawet nie rozciętej - po prostu ciapaty za nią się trzymał).

nie chcę ich bronić, brudasów też nienawidzę, uważam, że trzeba ich usunąć. Ale kurwa nie w taki sposób. Twoje zachowanie było co najmniej idiotyczne. W tej sytuacji akurat problemem nie byli oni tylko wy. Sam sprowokowałeś całą sytuację, dostałeś wpierdol i to jeszcze w takim miejscu. Jak już chcesz się napierdalać z ciapatymi to bądź przynajmniej przygotowany na to. A nie prowokujesz, po czym dostajesz wpierdol i liczysz na pomoc ochroniarza z carrefoura (którego zadaniem jest pilnowanie, czy babcia nie wynosi czegoś w torbie) i ludzi, którzy spokojnie przyszli do galerii i nawet nie ogarnęli co się dzieje zanim skończyliście.
Zgłoś
Avatar
Wr3dnyM0ng0l 2013-07-02, 13:37
Od teraz noście ze sobą kastety z wieprzowiny to przy każdym strzale będzie leciał krytyk .A tak na serio to bohaterzy narodu z was.Piwko!
Zgłoś
Avatar
GYVER 2013-07-02, 14:13
Było trzeba jeszcze do mięsnego iść po łeb świni i w nich cisnąc
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-07-02, 14:56
26rider napisał/a:

Zbliżyliśmy się do siebie



No kurwa, romantycznie w chuj.

A tak na serio - Owszem, nie ukrywam niechęci do szmatogłowych, ale struganie kozaka i wjeżdżanie z bara wkurwia mnie jeszcze bardziej... i jeszcze liczysz na poklask. Popieram to, żeby ograniczyć im w polsce poczucie swobody, aczkolwiek bez przesady. Przyjdzie czas żeby się na nich wyżyć. Wojna z Islamem jest nieunikniona biorąc pod uwagę dzisiejsze realia.

@Bakerklp

Tu masz racje. Założe się, że gdyby nie jego kumpel to nawet by mu to szpanerskie "wjechanie z bara" do głowy nie przyszło, tylko spuściłby łeb i przemknął obok.

Każdy mocny z kolegą przy boku, a sam to byś spierdalał jak Struś Pędziwiatr przed kojotem.
Zgłoś
Avatar
marcin1630 2013-07-02, 15:51
Za dojebanie kozojebcom piwo się należy oby więcej takich ludzi było. Tak jak przedmówcy piszą, pierdolnąć im schabowym po ryju to się będzie równało tak samo jak critical hit
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-07-02, 16:03
Temat zamykam, ponieważ inteligencja wypowiedzi jest już nie ogarniająco niska
Zgłoś