18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
UWAGA! ciapaci w Polsce już się panoszą
2................r • 2013-07-02, 0:42
Sytuacja którą opiszę wydarzyła się na prawdę, wszystko co opisuje jest oparte na tym co pamiętam.

Miejsce akcji: ch arkadia, warszawa
Czas akcji: 3 dni temu

Opis:
Poszedłem z przyjacielem do arkadii, chciał oddać buty na gwarancji żeby nie było ze chodzę tam dla zabawy. Szliśmy sobie spokojnie i przy Saturnie zauważyłem dwóch brudasów(kozojebców). Dodam tylko że sporo czytam na temat tego co wyrabiają w europie i całym Polskim sercem ścierwa nienawidzę. Skąd wiedziałem ze kozojebcy? Oczywiście nie wspominając o ubiorze i mordach z daleka słyszałem jak drą japę w ichnim brudasiarskim języku. Postanowiłem więc skorzystać z okazji, jako że szli prosto na nas i uświadomić im ze nikt ich tu nie chce i że nigdy nie będą tu godnie traktowani. Przechodząc obok brudasa pociągnąłem mu z bara, nie ukrywam że byłem wielce zdziwiony gdy muslim odwrócił się i krzyknął z ciapatym akcentem "kurwa mać". Oczywiście zaczął później wymachiwać rękami i drzeć się do mnie po ciapkowatemu. Zbliżyliśmy się do siebie, on oczywiście nie przestawał drzeć japy. Nagle rzucił się do mnie z łapami, i nim się obejrzałem leżałem na podłodze a do okoła zebrał się tłum ludzi no bo jak się bija to trza popatrzeć. Mój przyjaciel, nie zastanawiając się wyjebał ciapatemu parę solidnych strzałów prosto na ryj. Oczywiście drugi ciapek rzucił się na niego z brudnymi łapskami. Wszystko działo się tak szybko że jak wstawałem jeden ciapek już leżał przy ochroniarzu, a drugi z rozjebaną mordą ledwo trzymał się na nogach. Jeśli ktoś tu ma dostać wirtualne piwo to tylko mój ziomeczek, bo dojebał arabusom konkretnie. Skończyło się na zadrapanych plecach i podartych koszulkach, bo jedyne co kozojebcy mogli zrobić w tej sytuacji to złapać za ubranie i poszarpać. Najgorsze w całej sytuacji było zachowanie ludzi, a w szczególności ochroniarza. Kazał mojemu koledze "uspokoić dupę" zamiast z gęba wystrzelić do kozojebcy który pierwszy wystartował z łapami. A ludzie, stali i się gapili.

Jeśli ktoś z was drodzy sadole widział zajście proszę podziel się z nami jak to wyglądało z perspektywy widza.

Chciałbym aby ten post był przestrogą dla naszego narodu, aby ludzie wiedzieli że i u nas brudasy już zaczynają się panoszyć. Gońmy ich stąd bo w końcu obudzimy się z ręką w nocniku tak jak brytyjczycy, francuzi itp.
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2013-07-02, 10:30
Poczekać trzeba było aż wyjdą i poskakać po capatych cholerach.
Zgłoś
Avatar
Dzyzys 2013-07-02, 10:32
Cytat:

Zbliżyliśmy się do siebie...


Zgłoś
Avatar
sulik 2013-07-02, 11:12 1
no prosze jaki popis obroncow moralnosci. lewactwo z onetu na sadola sie przesiadlo?
Zgłoś
Avatar
RYB_69T_4002 2013-07-02, 11:16
Wiecie co? W Rosji się tak z pedałami, muzułmanami i innym ścierwem nie pierdolą. Przez to między innymi takie barachło tam nie przyjeżdża, bo jest się czego bać. Dla niektórych Rosjanie to bolszewicka swołocz, a Rosja to dżungla. Niemniej jednak pokazują, że to ich kraj, ich prawo i nie dają sobie dmuchać w kaszę. U nas niestety poglądy euro-lewicowe, tolerować, asymilować się, wyjebać religię ze szkół, przepraszać Niemców za Auschwitz... Jeszcze trochę i islam będzie obowiązkowy, a niektórzy tu pierdolą o jakiś poronionych artykułach i kodeksach. Chcesz, to sobie przestrzegaj. Tylko potem nie płacz, że jakiś muzułmanin drze ryja w radiu, telewizji i na ulicy w twoim (niegdyś) kraju.
Zgłoś
Avatar
blackrave 2013-07-02, 11:19
Szkoda, że Ci nie wpierdolili ,
a pewnie i tak jest tak, że jesteś jakimś zjebanym gimanzjalistą który na widok ciapatego spierdala w popłochu a historyjkę napisałem aby dodać sobie animuszu
Zgłoś
Avatar
777 2013-07-02, 11:22 1
Aż się zalogowałem, żeby dać piwo
Zgłoś
Avatar
jazda123 2013-07-02, 11:26 1
Ja pier... przecież oni nic złego nie zrobili,bije się tych co robią problemy inaczej to zwykłe barbarzyństwo.
Zgłoś
Avatar
myha 2013-07-02, 11:36
no już się zaczyna lewacka swołocz panoszyć. Teraz biją ciapatych ale że ich w Polsce nie ma to zaraz zaczną innych może leworęcznych, ludzi w okularach kto będzie wrogiem?
Zgłoś
Avatar
speedi93 2013-07-02, 11:51 1
Ty i Twój Ziomeczek jesteście moimi idolami.
Zgłoś
Avatar
c................N 2013-07-02, 11:52
Wy tępaki. Bardzo dobrze, że wystartował do kozojebcy. To przecież największe ścierwo. Co z tego, że nic nie robili? Teraz nie ale za kilka lat czy nawet miesięcy będą robić. To nie jest kurwa turysta, który poprosi żeby mu zrobić zdjęcie.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-07-02, 12:04 1
Kurwa wyjebałeś brudasowi z bara i zaskoczony, że się zatrzymał. Jeśli ta ciapata sraka nie grozi tobie ani się na ciebie nie rzuca, to na chuj go z bara dresie uderzyłeś? Możesz mu ubliżać (krzywdy mu tym nie zrobisz- nie uznają fanatycznej tolerancji i poprawności politycznej) ale nie wolno ci zacząć bitki przygłupie.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-07-02, 12:26
mi się wydaję , że przede wszystkim komuś zależy na jakimś konflikcie islamistó z europą bo jakby nie było władze europejskię same z siebie? z przymusyu? szantażu? wpuszczają do nas tę "nowość" tylko po co..... ????? po co jeszcze ta moda na ślepy patryiotyzm?
Zgłoś
Avatar
MtKrybnik13 2013-07-02, 12:31 2
RYB_69T_4002 napisał/a:

Wiecie co? W Rosji się tak z pedałami, muzułmanami i innym ścierwem nie pierdolą. Przez to między innymi takie barachło tam nie przyjeżdża, bo jest się czego bać. Dla niektórych Rosjanie to bolszewicka swołocz, a Rosja to dżungla. Niemniej jednak pokazują, że to ich kraj, ich prawo i nie dają sobie dmuchać w kaszę. U nas niestety poglądy euro-lewicowe, tolerować, asymilować się, wyjebać religię ze szkół, przepraszać Niemców za Auschwitz... Jeszcze trochę i islam będzie obowiązkowy, a niektórzy tu pierdolą o jakiś poronionych artykułach i kodeksach. Chcesz, to sobie przestrzegaj. Tylko potem nie płacz, że jakiś muzułmanin drze ryja w radiu, telewizji i na ulicy w twoim (niegdyś) kraju.



Nie rozumiesz że polandii to nie grozi? Sami się między sobą powybijacie o to kto jest większym patriotą a żaden wszystkich zwrotek hymnu nie zna.
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-07-02, 12:55
Dobrze im tak w imię Chrystusa powinniśmy ich mordować
Zgłoś
Avatar
dooniu 2013-07-02, 13:02
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie