18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
UWAGA! ciapaci w Polsce już się panoszą
2................r • 2013-07-02, 0:42
Sytuacja którą opiszę wydarzyła się na prawdę, wszystko co opisuje jest oparte na tym co pamiętam.

Miejsce akcji: ch arkadia, warszawa
Czas akcji: 3 dni temu

Opis:
Poszedłem z przyjacielem do arkadii, chciał oddać buty na gwarancji żeby nie było ze chodzę tam dla zabawy. Szliśmy sobie spokojnie i przy Saturnie zauważyłem dwóch brudasów(kozojebców). Dodam tylko że sporo czytam na temat tego co wyrabiają w europie i całym Polskim sercem ścierwa nienawidzę. Skąd wiedziałem ze kozojebcy? Oczywiście nie wspominając o ubiorze i mordach z daleka słyszałem jak drą japę w ichnim brudasiarskim języku. Postanowiłem więc skorzystać z okazji, jako że szli prosto na nas i uświadomić im ze nikt ich tu nie chce i że nigdy nie będą tu godnie traktowani. Przechodząc obok brudasa pociągnąłem mu z bara, nie ukrywam że byłem wielce zdziwiony gdy muslim odwrócił się i krzyknął z ciapatym akcentem "kurwa mać". Oczywiście zaczął później wymachiwać rękami i drzeć się do mnie po ciapkowatemu. Zbliżyliśmy się do siebie, on oczywiście nie przestawał drzeć japy. Nagle rzucił się do mnie z łapami, i nim się obejrzałem leżałem na podłodze a do okoła zebrał się tłum ludzi no bo jak się bija to trza popatrzeć. Mój przyjaciel, nie zastanawiając się wyjebał ciapatemu parę solidnych strzałów prosto na ryj. Oczywiście drugi ciapek rzucił się na niego z brudnymi łapskami. Wszystko działo się tak szybko że jak wstawałem jeden ciapek już leżał przy ochroniarzu, a drugi z rozjebaną mordą ledwo trzymał się na nogach. Jeśli ktoś tu ma dostać wirtualne piwo to tylko mój ziomeczek, bo dojebał arabusom konkretnie. Skończyło się na zadrapanych plecach i podartych koszulkach, bo jedyne co kozojebcy mogli zrobić w tej sytuacji to złapać za ubranie i poszarpać. Najgorsze w całej sytuacji było zachowanie ludzi, a w szczególności ochroniarza. Kazał mojemu koledze "uspokoić dupę" zamiast z gęba wystrzelić do kozojebcy który pierwszy wystartował z łapami. A ludzie, stali i się gapili.

Jeśli ktoś z was drodzy sadole widział zajście proszę podziel się z nami jak to wyglądało z perspektywy widza.

Chciałbym aby ten post był przestrogą dla naszego narodu, aby ludzie wiedzieli że i u nas brudasy już zaczynają się panoszyć. Gońmy ich stąd bo w końcu obudzimy się z ręką w nocniku tak jak brytyjczycy, francuzi itp.
Zgłoś
Avatar
MówięPrawdę 2013-07-02, 2:55
Co bym zrobił jakbym był gimbojebem na wakacjach i chciał (nigdy nie zrozumiem po huj) wirtualne piwo????? Napisałbym taki temat. Co nie zmienia faktu, że jak wjebałeś ciepatemu który się prosił to szacunek. Nie odpuszczajmy im nawet na pół kroku.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-07-02, 3:30 6
Zaczął i praktycznie dał się pobić kozojebcy
buhahah
Zgłoś
Avatar
MtKrybnik13 2013-07-02, 4:17
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
anger 2013-07-02, 7:51 2
Z wrażenia musiałem się zalogować żeby podarować piwko
Zgłoś
Avatar
adex69 2013-07-02, 8:08
Dobrze że mieszkam na wsi a nie w Warszawie, ani jednego ciapka u mnie nie ma.
Zgłoś
Avatar
Piesgrzybiarz 2013-07-02, 8:24 1
Co do materiału:
Z jednej strony wpierdol ciapatemu cieszy. Z drugiej strony jebnąć z bara na zachętę dać się sprowadzić do gleby jak pizdeczka i zostawić kumplowi cała zabawę jest słabe w chuchuchu:)

Muszę się odnieść do wypowiedzi MtKrybnik 13:

Co do postaw większości Polaków emigrantów zarobkowych i ich negatywnego wizerunku wśród europejczyków to nie sposób się nie zgodzić - wszak w większości to zwykła swołocz. Sam sporo podróżowałem (uczyłem w tzw. polskich klasach) więc przez kontakt z rodzicami uczniów siła rzeczy poznałem sporo owych emigrantów, w większości niestety to byli życiowi nieudacznicy, bo jak nazwać kogoś kto swój życiowy życiowy sukces opisuje słowami: "narobiłem bachorów i żyje se ze socjala"*. Taki ciul dzieciorób nieznacznie różni się od jakiegoś przeciętnego sandniggera który nic nie robi a kasę to by chciał.

Co do autonomii Śląska - słabe to w ciul moim zdaniem i nie popieram. Ale rozumiem pomysł, zważywszy na to jakich mamy polityków sam mam czasem ochotę odgrodzić swój dom i ogłosić secesje
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-07-02, 9:04
Gosć po raz pierwszy cyganów widział i z arabusami pomylił...japierdole.
Ale w sumie ich też trzeba pokory nauczyć, ale na wszystko co możliwe-naucz się rozróżniać!
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-07-02, 9:10
mrlewy loaloa to zdrajcy i śmiecie ciapate bronio swoich

dobrze zrobileś ja to bym im koze od razu w zebra brudasom brawo
Zgłoś
Avatar
betclic123456 2013-07-02, 9:26
To są półśrodki. Uważaj, bo pociągnąłeś mu z bara, oni to rozpowiedzą reszcie tego tałatajstwa i powstrzymasz w ten sposób ich inwazję, taa...
Ale plus za chęci, przynajmniej coś robisz aby nam kiedyś żyło się lepiej w przeciwieństwie do większości złodziejów z sejmu.
Zgłoś
Avatar
Mielonyy 2013-07-02, 9:47 5
Może się nie znam, ale jak kogokolwiek pociągniesz z bara to będzie się darł i chciał bić. Jak zgrywasz kozaczka to już nie wina ciapaków idioto. Pogódź się z tym, że niektórzy są tu tylko na wakacjach. Chciałbyś dostawać wpierdol za każdym razem jak wyjedziesz na wakacje za granicę i ktoś się zorientuje, że jesteś polakiem?
Zgłoś
Avatar
Aikenlól 2013-07-02, 9:51 1
widze że dzisiaj ten temat jest sławny to tutaj to napisze mimo że offtop i chuj mnie to obchodzi.

Czy każdy kawał po 20min ląduje w sucharach? Czy już kurwa sadistic tak nisko upadł że jedynie gówno z Kwejka, obrażanie ciapatych (dla których samych o ironio zmieniliscie regulamin) ląduje na głównej ? Pierdole was z całego serca, tak was, chujków którzy decyduja co w sucharach a co nie, spierdalam sobie na harda, może tam się coś z tego portalu jeszcze ostało.
Zgłoś
Avatar
wiwchan 2013-07-02, 9:52 2
Haha, najpierw prowokuje bez powodu, to jeszcze dostaje wpierdol i ratuje biedaczka kumpel. Bohater naszych czasów, nie ma co. Piwo dla araba za sklepanie napinacza i karny kutas dla ochroniarza, który wam nie wyjebał.
Zgłoś
Avatar
Ecne 2013-07-02, 10:00
powiem szczerze nie jestem za takim prowokowaniem i za zaczepianiem ludzi, przez takich ludzi jak ty strach po ulicy chodzić, bo pewno nie pierwszy raz z bara kogoś podrywasz i pewno nie tylko ciapatych ale w tym wypadku jednak muszę dać piwo, trudna sytuacja, ale jednak trzeba pokazać że nie mają tu czego szukać.
Zgłoś
Avatar
MdF 2013-07-02, 10:03
Duch w narodzie nie ginie!!!!
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-07-02, 10:28
Ale miałeś fajny sen aczkolwiek ja wolę erotyczne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie