18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
UWAGA! ciapaci w Polsce już się panoszą
2................r • 2013-07-02, 0:42
Sytuacja którą opiszę wydarzyła się na prawdę, wszystko co opisuje jest oparte na tym co pamiętam.

Miejsce akcji: ch arkadia, warszawa
Czas akcji: 3 dni temu

Opis:
Poszedłem z przyjacielem do arkadii, chciał oddać buty na gwarancji żeby nie było ze chodzę tam dla zabawy. Szliśmy sobie spokojnie i przy Saturnie zauważyłem dwóch brudasów(kozojebców). Dodam tylko że sporo czytam na temat tego co wyrabiają w europie i całym Polskim sercem ścierwa nienawidzę. Skąd wiedziałem ze kozojebcy? Oczywiście nie wspominając o ubiorze i mordach z daleka słyszałem jak drą japę w ichnim brudasiarskim języku. Postanowiłem więc skorzystać z okazji, jako że szli prosto na nas i uświadomić im ze nikt ich tu nie chce i że nigdy nie będą tu godnie traktowani. Przechodząc obok brudasa pociągnąłem mu z bara, nie ukrywam że byłem wielce zdziwiony gdy muslim odwrócił się i krzyknął z ciapatym akcentem "kurwa mać". Oczywiście zaczął później wymachiwać rękami i drzeć się do mnie po ciapkowatemu. Zbliżyliśmy się do siebie, on oczywiście nie przestawał drzeć japy. Nagle rzucił się do mnie z łapami, i nim się obejrzałem leżałem na podłodze a do okoła zebrał się tłum ludzi no bo jak się bija to trza popatrzeć. Mój przyjaciel, nie zastanawiając się wyjebał ciapatemu parę solidnych strzałów prosto na ryj. Oczywiście drugi ciapek rzucił się na niego z brudnymi łapskami. Wszystko działo się tak szybko że jak wstawałem jeden ciapek już leżał przy ochroniarzu, a drugi z rozjebaną mordą ledwo trzymał się na nogach. Jeśli ktoś tu ma dostać wirtualne piwo to tylko mój ziomeczek, bo dojebał arabusom konkretnie. Skończyło się na zadrapanych plecach i podartych koszulkach, bo jedyne co kozojebcy mogli zrobić w tej sytuacji to złapać za ubranie i poszarpać. Najgorsze w całej sytuacji było zachowanie ludzi, a w szczególności ochroniarza. Kazał mojemu koledze "uspokoić dupę" zamiast z gęba wystrzelić do kozojebcy który pierwszy wystartował z łapami. A ludzie, stali i się gapili.

Jeśli ktoś z was drodzy sadole widział zajście proszę podziel się z nami jak to wyglądało z perspektywy widza.

Chciałbym aby ten post był przestrogą dla naszego narodu, aby ludzie wiedzieli że i u nas brudasy już zaczynają się panoszyć. Gońmy ich stąd bo w końcu obudzimy się z ręką w nocniku tak jak brytyjczycy, francuzi itp.
Zgłoś
Avatar
Swka 2013-07-02, 1:18 42
Ja-nusz napisał/a:

Jakbyś miał trochę oleju w głowie to byś siedział cicho z tematem, twoje IP udostępni sadistic, sprawdzą czy zdarzenie miało miejsce, jeśli tak, to ty i twój kolega będziecie mieli zarzuty za napaść na tle rasowym/narodowym (art. 119kk).



Hmm, spoko... jak chcesz to siedź cicho i czekaj aż przebiorą Cię za kozę

Szkoda że jako Polak nie jesteś za POLSKĄ tylko za prawem.

Dla autora tematu browar.

PS. Coś czuje że za jakiś czas będzie duże zapotrzebowanie na BEKON.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-07-02, 1:37 11
Swka napisał/a:



Hmm, spoko... jak chcesz to siedź cicho i czekaj aż przebiorą Cię za kozę

Szkoda że jako Polak nie jesteś za POLSKĄ tylko za prawem.

Dla autora tematu browar.

PS. Coś czuje że za jakiś czas będzie duże zapotrzebowanie na BEKON.



Buehehehehe . "Jako Polak za Polską"... Wiesz, że zdecydowana większość ludzi jest za utylizowaniem sprawców nieuzasadnionych aktów bandytyzmu? Nawet w Polsce .
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2013-07-02, 1:41 11
eee tam, prawidlowo! wroca te kurwy do siebie to powiedza znajomym ze dostali wpierdol i nie sa tam mile widziani.
Zgłoś
Avatar
Swka 2013-07-02, 1:52 18
@dionizodoros, , no tak, mogłem sie spodziewać że znajdą się tacy co idą za "większością" szerokimi ścieżkami na których jest bezpiecznie i chuj z tym że nie wygodnie Pogratulować, właśnie przez takie coś znowu dążymy do likwidacji naszego kraju z map, właśnie przez takich ludzi.

A w sumie, to nie powinno mnie to obchodzić komu lubisz się wypinać żeby przeżyć kolejny dzień wygrzewając dupe w domu.

Żeby nie było że jestem nietolerancyjny względem rasy, bo toleruje różne nacje i nie przeszkadza mi to zbytnio, jedynie czego nie toleruje to jak zagraniczni przyjeżdżają i czują się jak u siebie, narzucają "Gospodarzą" różne rzeczy, które nie powinny mieć miejsca, a tak naprawde są w gościach i oni powinni się dostosować... Gdyby tak było bym się nie sprzeczał o nic, ale tak nie jest... każdy dokładnie wie że ciapaci słyną z narzucania swoich ideologi poza własnymi granicami i nie zasługują na jakiekolwiek dobro, tylko i wyłącznie z tego powodu nimi gardzę i jakoś z tym moim tokiem myślania samotnie się nie czuję, bo sądzę że nie jedna osoba jest tego samego zdania.
Zgłoś
Avatar
feluke 2013-07-02, 2:05 12
Kozak w necie, pizdus w swiecie. Ja pierdole gdyby nie twoj "ziomal" to by cie sprali jak ta lala. Jak juz zaczynasz fikac to przynajmniej miej z czym a nie ze cie inni musza bronic.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-07-02, 2:07 4
Swka, ty przeczytałeś co napisałeś przed naciśnięciem "wyślij" ?

Dwóch agentów postanowiło pobić randomowych rzekomo arabów, ty mu pogratulowałeś, później zaś przekonywałeś, że nie lubisz tylko tych, którzy postanowili gospodarzyć "nie u siebie", a poza tym nie masz uprzedzeń rasowych...

Pierwszego akapitu nie rozumiem. Drugiego też nie - nagle zaczynasz jakiś nowy temat, jakby chodził ci cały dzień po głowie, jakbyś nie wiedział kiedy w końcu go poruszyć i jakbyś wreszcie znalazł ku temu sposobność, po czym mówisz, że nie powinno cię to obchodzić? Freud by powiedział nieco o twej seksualności... A może to schizofrenia?
Zgłoś
Avatar
ElManiure 2013-07-02, 2:09 12
po co się kłócicie? jest tyko jedna prawda - brudas to brudas i wyplenić trzeba na kopach z naszej ojczyzny,

piwo za obicie mordy ciapatkowi
Zgłoś
Avatar
pit@ 2013-07-02, 2:10 2
W Polsce? W Arkadii co najwyżej.
Ewentualnie w Warszawie.
Zgłoś
Avatar
d................5 2013-07-02, 2:11 9
Bo tak to u nas jest. Pewnie połowa ludzi z tego tłumu cały czas nadaje na brudasów a jak atakowali jednego ze swoich to stali jak ostatnie pizdy. Nie będę nawet pisał o zachowaniu tego kretyńskiego ochroniarza, dla mnie pajac i zdrajca rasy. Dla ciebie za opowiadanie zimny browar

P.S. Pozdrów swojego kumpla, odwalił kawał dobrej roboty
Zgłoś
Avatar
squealer666 2013-07-02, 2:13 10
26rider napisał/a:

Sytuacja którą opiszę wydarzyła się na prawdę, wszystko co opisuje jest oparte na tym co pamiętam.

Miejsce akcji: ch arkadia, warszawa
Czas akcji: 3 dni temu

Opis:
Poszedłem z przyjacielem do arkadii, chciał oddać buty na gwarancji żeby nie było ze chodzę tam dla zabawy. Szliśmy sobie spokojnie i przy Saturnie zauważyłem dwóch brudasów(kozojebców). Dodam tylko że sporo czytam na temat tego co wyrabiają w europie i całym Polskim sercem ścierwa nienawidzę. Skąd wiedziałem ze kozojebcy? Oczywiście nie wspominając o ubiorze i mordach z daleka słyszałem jak drą japę w ichnim brudasiarskim języku. Postanowiłem więc skorzystać z okazji, jako że szli prosto na nas i uświadomić im ze nikt ich tu nie chce i że nigdy nie będą tu godnie traktowani. Przechodząc obok brudasa pociągnąłem mu z bara, nie ukrywam że byłem wielce zdziwiony gdy muslim odwrócił się i krzyknął z ciapatym akcentem "kurwa mać". Oczywiście zaczął później wymachiwać rękami i drzeć się do mnie po ciapkowatemu. Zbliżyliśmy się do siebie, on oczywiście nie przestawał drzeć japy. Nagle rzucił się do mnie z łapami, i nim się obejrzałem leżałem na podłodze a do okoła zebrał się tłum ludzi no bo jak się bija to trza popatrzeć. Mój przyjaciel, nie zastanawiając się wyjebał ciapatemu parę solidnych strzałów prosto na ryj. Oczywiście drugi ciapek rzucił się na niego z brudnymi łapskami. Wszystko działo się tak szybko że jak wstawałem jeden ciapek już leżał przy ochroniarzu, a drugi z rozjebaną mordą ledwo trzymał się na nogach. Jeśli ktoś tu ma dostać wirtualne piwo to tylko mój ziomeczek, bo dojebał arabusom konkretnie. Skończyło się na zadrapanych plecach i podartych koszulkach, bo jedyne co kozojebcy mogli zrobić w tej sytuacji to złapać za ubranie i poszarpać. Najgorsze w całej sytuacji było zachowanie ludzi, a w szczególności ochroniarza. Kazał mojemu koledze "uspokoić dupę" zamiast z gęba wystrzelić do kozojebcy który pierwszy wystartował z łapami. A ludzie, stali i się gapili.

Jeśli ktoś z was drodzy sadole widział zajście proszę podziel się z nami jak to wyglądało z perspektywy widza.

Chciałbym aby ten post był przestrogą dla naszego narodu, aby ludzie wiedzieli że i u nas brudasy już zaczynają się panoszyć. Gońmy ich stąd bo w końcu obudzimy się z ręką w nocniku tak jak brytyjczycy, francuzi itp.



szkoda, zes od nich nie dostal porzadnego wpierdolu, pajacu.
Zgłoś
Avatar
GWJ 2013-07-02, 2:16 10
* Jako człowiek, Polak, obywatel, moje prawdziwe ja: uważam twój czyn za zwykłą łobuzerkę spod budki z piwem. Jeśli obcokrajowcy nie rozrabiali, tylko sobie stali (tak, wiem że zaraz posypią się komentarze że żebym się nie zdziwił jak ci sami których teraz bronię, wysadzą sie obok mnie w powierze. Ale tak można o każdym powiedzieć, że kiedyś może coś zbroić), rozmawiali a potem szli, a ty potrąciłeś ich z bara " żeby im pokazać że nie są tu mile widziani" to zachowałeś się tak jak stereotypowy arab w obcym - z tym że byłes we własnym kraju a nie obcym.

*A teraz parę słów od mojego sadisticowego alter-ego: Piwo za wpierdol kozofilom!

Cytat:

Ty uprzejmie proponujesz mu wpierdol, a ci śmią się bronić! Pojebało tych kozojebców!


Potrącenie z bara to nie propozycja wpierdolu, a to arab zaatakował. Rówie dobrze mógł go potrącić przypadkowo.

Cytat:

najlepiej było ich zostawić w spokoju.


Gówno prawda! Niech wiedzą że nie mogą się panoszyć

Cytat:

utylizowaniem sprawców nieuzasadnionych aktów bandytyzmu?


26rider z kolegą przecież właśnie chcieli to zrobić.

Bohaterowie! Prawidłowa postawa! Kozy im wytruć żeby się rozmnażać nie mogli!

A za to wszystko co napisałem przed drugą gwiazdką, ukarałem się właśnie zakazem picia piwa na tydzień.

Aha, i oczywiście... Wbrew pozorom ten post należy traktować z przymrużeniem oka, jako żart, i nie ma on na celu obrażania ani nawoływania do nienawiści przeciwko żadnej narodowości, religii, kulturze ani państwu.

Tęksnię za starym Sadisticem...
Zgłoś
Avatar
j................r 2013-07-02, 2:25 3
Mieszkam na wyspach i musze z tymi ludzmi zyc .podzielam temat "nie dla ciapactwa w Polsce" Chce wrocic i wroce do mojej ukochanej Ojczyzny, a dla tego typu" ludzi" w Polsce nigdy nie bedzie miejsca.Musicie to zrozumiec ze to sieje tylko zamet i niepokoj.przez to sytuacja staje sie jeszcze gorsza niz jest w dniu dzisiejszym.
Zgłoś
Avatar
patyk89 2013-07-02, 2:27 3
Kurwa. Ostatnio byłem w jakimś gównolandzie typu "pepco" czy inny chuj a tam...

Polka, z jakimś małym gównem na rękach, uhahana, cała w skowronkach a obok niej dwóch arabusów. I jeszcze tekst "HASSAN, TE PUDEŁKA MI SIE PODOBAJA I WCALE NIE SA DROGIE".

U nas też się zaczyna.
Zgłoś
Avatar
exodomy 2013-07-02, 2:36 3
Przysięgam kurwa mać jakbym widział rodaka w potrzebiebie versus jakis ciapatych brudasów to nawet bym się nie zastanawiał nad konswekwencjami. Tak wiem, pierdolenie, ale ilu z was tak by zareagowało
? Ile osób potrafi się porządnie WKURWIĆ (pozdro mod, admin etc)? Denerwujcie się tylko przy ważnych sprawach, bo tak szkoda zdrowia. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
GWJ 2013-07-02, 2:46 2
Kurwa... Zróbcie mnie prezydentem, a ja uczynię ten portal swoim głównym doradcą i razem zaprowadzimy porządek w Polsce! xD

W sumie nawet nie taki głupi pomysł na jaki wygląda - żeby jakiś sadol który na co dzień sprawia wrażenie uczciwego uprzejmego porządnego obywatela (dlatego niestety odpadam :/) z głową na karku, jakoś dał radę kandydować na stanowisko "kogoś z mocą", dzięki swojemu image'owi i wyssanym z dupy obietnicom (nie musi dotrzymywać, wiadomo że nikt nie dotrzymuje przecież i nikt mu nic za to nie zrobi) zbierając pewnie część głosów od nie-sadystycznego społeczeństwa, oraz oczywiście zbierając mrowie głosów od sadoli oraz kolegów których mieliby sadole gdyby nie byli sadolami tylko kwejkciotami. I voila - oczyszczanie PL
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie