18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
UWAGA! ciapaci w Polsce już się panoszą
2................r • 2013-07-02, 0:42
Sytuacja którą opiszę wydarzyła się na prawdę, wszystko co opisuje jest oparte na tym co pamiętam.

Miejsce akcji: ch arkadia, warszawa
Czas akcji: 3 dni temu

Opis:
Poszedłem z przyjacielem do arkadii, chciał oddać buty na gwarancji żeby nie było ze chodzę tam dla zabawy. Szliśmy sobie spokojnie i przy Saturnie zauważyłem dwóch brudasów(kozojebców). Dodam tylko że sporo czytam na temat tego co wyrabiają w europie i całym Polskim sercem ścierwa nienawidzę. Skąd wiedziałem ze kozojebcy? Oczywiście nie wspominając o ubiorze i mordach z daleka słyszałem jak drą japę w ichnim brudasiarskim języku. Postanowiłem więc skorzystać z okazji, jako że szli prosto na nas i uświadomić im ze nikt ich tu nie chce i że nigdy nie będą tu godnie traktowani. Przechodząc obok brudasa pociągnąłem mu z bara, nie ukrywam że byłem wielce zdziwiony gdy muslim odwrócił się i krzyknął z ciapatym akcentem "kurwa mać". Oczywiście zaczął później wymachiwać rękami i drzeć się do mnie po ciapkowatemu. Zbliżyliśmy się do siebie, on oczywiście nie przestawał drzeć japy. Nagle rzucił się do mnie z łapami, i nim się obejrzałem leżałem na podłodze a do okoła zebrał się tłum ludzi no bo jak się bija to trza popatrzeć. Mój przyjaciel, nie zastanawiając się wyjebał ciapatemu parę solidnych strzałów prosto na ryj. Oczywiście drugi ciapek rzucił się na niego z brudnymi łapskami. Wszystko działo się tak szybko że jak wstawałem jeden ciapek już leżał przy ochroniarzu, a drugi z rozjebaną mordą ledwo trzymał się na nogach. Jeśli ktoś tu ma dostać wirtualne piwo to tylko mój ziomeczek, bo dojebał arabusom konkretnie. Skończyło się na zadrapanych plecach i podartych koszulkach, bo jedyne co kozojebcy mogli zrobić w tej sytuacji to złapać za ubranie i poszarpać. Najgorsze w całej sytuacji było zachowanie ludzi, a w szczególności ochroniarza. Kazał mojemu koledze "uspokoić dupę" zamiast z gęba wystrzelić do kozojebcy który pierwszy wystartował z łapami. A ludzie, stali i się gapili.

Jeśli ktoś z was drodzy sadole widział zajście proszę podziel się z nami jak to wyglądało z perspektywy widza.

Chciałbym aby ten post był przestrogą dla naszego narodu, aby ludzie wiedzieli że i u nas brudasy już zaczynają się panoszyć. Gońmy ich stąd bo w końcu obudzimy się z ręką w nocniku tak jak brytyjczycy, francuzi itp.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-07-02, 0:47 38
Jak jest "na prawdę"?

Ach, ten motłoch! Ty uprzejmie proponujesz mu wpierdol, a ci śmią się bronić! Pojebało tych kozojebców!

p.s.
I twe polskie serce flirtuje chyba z "zagranicą". Ta twe umiejętności posługiwania się ojczystym językiem wystawia na próbę.
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2013-07-02, 0:49 42
Co prawda nie podoba mi się napływ muzułmanów do Polski, ale tutaj to Ty byłeś prowokatorem przez "wyjechaniu kozojebcy z bara". Jeżeli nic Ci nie zrobili osobiście wcześniej, ani nie robili nic co mogło komuś zagrozić to najlepiej było ich zostawić w spokoju. Zwłaszcza, że często łażą uzbrojeni w noże itp., więc w sumie i tak się dobrze skończyło. No piwa za to nie postawię
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-07-02, 0:50 1
CH czy H ?

chyba H, hotel
Zgłoś
Avatar
BoryzSadek 2013-07-02, 0:52 245
Może jestem pojebany... Ale..
Za spuszczony spierdol kozojebcom zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-07-02, 0:53 18
tak czy inaczej, intencje miałes dobre ale wykonanie chujowe

trzeba ich było posledzić i najebać w jakiejśc uliczce
ew. w miejscu w ktore nie przybiegie ochroniarz w ciagu 30 sek
Zgłoś
Avatar
Tryglav 2013-07-02, 0:54 12
A później kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-07-02, 0:55 23
Takie ścierwa jak ty i twój ziomuś powinno się ładować do pieców w Auschwitz. Mój ty zawszony boChaterze, podmurówko chrześcijaństwa z betonu zbrojonego.
Zgłoś
Avatar
Swka 2013-07-02, 0:57 15
Trzeba było kupić jak najszybciej np. BEKON i zajebać po plasterku na pysk. (Więcej szkoda bo bekon zajebisty) : D

I oczywiście nagrać i rozpowszechnić w sieci żeby przypadkiem te dwie larwy tego nie zatuszowały.
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-07-02, 0:57 7
Tryglav, raczej zadzwonił budzik i musiał iść do gimbazjum
Zgłoś
Avatar
RyszardSatan 2013-07-02, 0:58 8
ej chłopaku z tobą i twoim ziomkiem nie ma żartów :] Pewnie nie zauważyłeś kiedy ciapak cię powalił - nieczystym zagraniem - bo zapatrzyłeś się na dobrą dupę co przechodziła obok ! Nie bój się wszyscy na Sadolu są za tobą !
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-07-02, 0:59 8
26rider napisał/a:

...brudasów(kozojebców)...



You make my day!
Zgłoś
Avatar
gawel21050 2013-07-02, 1:05 26
co wy chcecie od CH? To czasem nie skrót od centrum handlowe? Nie rozumiem waszych spin
Zgłoś
Avatar
____ 2013-07-02, 1:12 9
Jakbyś miał trochę oleju w głowie to byś siedział cicho z tematem, twoje IP udostępni sadistic, sprawdzą czy zdarzenie miało miejsce, jeśli tak, to ty i twój kolega będziecie mieli zarzuty za napaść na tle rasowym/narodowym (art. 119kk).
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-07-02, 1:13 13
gawel21050 napisał/a:

Nie rozumiem waszych spin



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie