18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
smc 2024-08-24, 23:07 2
Widziałem kiedyś stojącego spokojnie przy drodze. Na drugi dzień też tam stał. Trzeciego dnia aż się zatrzymałem żeby sprawdzić ocb i okazało się, że ktoś zamarzniętego na kość postawił na trawie i on sobie tam spokojnie stał aż do wiosny...
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-24, 23:10 1
@smc: niestety życie. Tez znalazłem wiele martwych zwierząt. Patrzcie lepiej jaka to ciota na PW tu ciśnie a tak to przeprasza hahahhah. Gorzej niz lamus.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-24, 23:11 2
Clistwood napisał/a:

Chyba to koyot



jak się dobrze przyjrzeć to wygląda na szakala
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-24, 23:15 2
Kiedyś widziałem płaczącego psa.
Jechałem samochodem i zobaczyłem stojącego przy rowie dużego owczarka. Coś mnie podkusiło, żeby zatrzymać się i sprawdzić co się dzieje. W rowie leżał potrącony martwy niemal identyczny pies. Stojący nad nim owczarek PŁAKAŁ. Jemu leciały normalne łzy... Tego widoku nie zapomnę nigdy. Zwierzęta mają uczucia bardziej rozwinięte od ludzi. Jestem pewien, że mają też duszę.
Zgłoś
Avatar
Mocade 2024-08-24, 23:19 3
Piękne. Mam podobnego piździka u sąsiadki który ujada 24/7, taki lis załatwiłby sprawę w 10 sekund.
Zgłoś
Avatar
djchomik12 2024-08-24, 23:21 4
Jaki kurwa lis, to jest kojot.
Zgłoś
Avatar
Seligos 2024-08-24, 23:33 1
Kozłastopa napisał/a:

List są zajebiste. A za rozjebanie tej małej szczekliwej kurwy props. Tylko psy w normalnym rozmiarze ! Od kolana w górę, a tak serio nie ważny pies, ważny właściciel. Trzeba pilnować swojego. Ostatnio do mojego się zerwał jakiś 50 kg to mu najebałem haha. Nie ma podjazdu do moich kumpli. Dobrze że to nie był żaden sramsraff bo bym pewnie pisał ten post jedna ręka .



Wstawaj, zesrałeś się.
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-08-24, 23:36 3
Nome napisał/a:

jak się dobrze przyjrzeć to wygląda na szakala



Może być ale pewne jest, że to nie lis.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-08-25, 0:02 2
Clistwood napisał/a:

Chyba to koyot



Dokładnie, nie wygląda na naszego Lisa Tomasza.

[ Dodano 2024-08-25, 00:04 ]
A tak na serio to nie jest też pies.
Zgłoś
Avatar
Sarniak17 2024-08-25, 0:13 2
Nasz rycerz Koziadupa chyba bana dostał
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2024-08-25, 0:30
I sie psiarska spierdolina w komentarzach zadomowila
Zgłoś
Avatar
Pioterrr 2024-08-25, 1:59
Sarniak17 napisał/a:

nie zesraj się



Sarniak17 wstawaj, zesrałeś się.
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-08-25, 2:30
Jaki kurwa lis, pytam się ja? 🤦🏻‍♂️
Zgłoś
Avatar
Kormoran00 2024-08-25, 8:09
Kozłastopa napisał/a:

List są zajebiste. A za rozjebanie tej małej szczekliwej kurwy props. Tylko psy w normalnym rozmiarze ! Od kolana w górę, a tak serio nie ważny pies, ważny właściciel. Trzeba pilnować swojego. Ostatnio do mojego się zerwał jakiś 50 kg to mu najebałem haha. Nie ma podjazdu do moich kumpli. Dobrze że to nie był żaden sramsraff bo bym pewnie pisał ten post jedna ręka .



Weź dzieciaku skończ pierdolić.
Zgłoś
Avatar
htp 2024-08-25, 11:26
smc napisał/a:

Kiedyś widziałem płaczącego psa.
Jechałem samochodem i zobaczyłem stojącego przy rowie dużego owczarka. Coś mnie podkusiło, żeby zatrzymać się i sprawdzić co się dzieje. W rowie leżał potrącony martwy niemal identyczny pies. Stojący nad nim owczarek PŁAKAŁ. Jemu leciały normalne łzy... Tego widoku nie zapomnę nigdy. Zwierzęta mają uczucia bardziej rozwinięte od ludzi. Jestem pewien, że mają też duszę.



Ja nie jestem pewien, czy wszyscy ludzie mają duszę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie