18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Avatar
Kozłastopa 2024-08-24, 21:18 1
jacek229 napisał/a:

Za Ciebie by był kurwa props Matole 😆👏



Kolejny ? Was to wystarczy spytać skąd jesteście i kleicie pizdy bohaterzy klawiatury hahhqqhqhq
Zgłoś
Avatar
Sarniak17 2024-08-24, 21:26 1
Kozłastopa napisał/a:

Kolejny ? Was to wystarczy spytać skąd jesteście i kleicie pizdy bohaterzy klawiatury hahhqqhqhq



ciężki przypadek

[ Dodano: 2024-08-24, 21:28 ]
ale lajków dostałem czyli coś w tym jest żebys się nie zesrał
Zgłoś
Avatar
Jaten 2024-08-24, 21:47 5
Jeszcze tydzień wakacji, i takie nogimatołka pszyrkę będą odrabiać zamiast się na sadolu produkować
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-24, 21:49 1
@Jaten: spry bardzo ale jestem starszy niż twój mózg. Będę tu jeszcze długo, mnie wakacje pedale nie tyczą. Ciebie pewnie tak. Idź, glaskaj małe białe pieski.
Zgłoś
Avatar
Sarniak17 2024-08-24, 21:53 2
Jaten napisał/a:

Jeszcze tydzień wakacji, i takie nogimatołka pszyrkę będą odrabiać zamiast się na sadolu produkować


Jaten teraz to sobie przeskrobałeś hahhaah

Zgłoś
Avatar
Sarniak17 2024-08-24, 22:17 2
Kozłastopa napisał/a:

Ty też do tych piesków wypierdalaj głaszczcie się razem, pedały miękkie . Papa buzi czy co. Tam lubicie.


Słuchaj pytałeś mnie skąd jestem, to jest taka mała miejscowość na południu Polski
Zgłoś
Avatar
213213 2024-08-24, 22:19 1
Kozłastopa napisał/a:

Ty też do tych piesków wypierdalaj głaszczcie się razem, pedały miękkie . Papa buzi czy co. Tam lubicie.



ty ćpunie pierdolony jak nie możesz wytrzymać to napisz komentarz i zamknij ten menelski ryj, bo nikt nie chce tracić czasu na czytanie twoich pedalskich fantazji, obszczańcu
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-24, 22:19 1
Słabo ci to idzie bo też jestem z południa. Może się przyznaj i zatańczymy przy piwku:)

[ Dodano 2024-08-24, 22:20 ]
213213 napisał/a:

ty ćpunie pierdolony jak nie możesz wytrzymać to napisz komentarz i zamknij ten menelski ryj, bo nikt nie chce tracić czasu na czytanie twoich pedalskich fantazji, obszczańcu



Tylko ty dziwko tracisz dzieki. Tez możesz pisać skąd jesteš, miałbym już 3 pajaców na odwiedziny. Katowice zapraszają . Chętnie rozjebie komuś z was ryj pedały. Już was 3 naliczyłem
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-24, 22:23 2
Kozłastopa napisał/a:

Słabo ci to idzie bo też jestem z południa. Może się przynaj i zatańczymy przy piwku:)
Tylko ty dziwko trqcis dzieki. Tez możesz pisać skąd jest s miałbym już 3 pajaców na odwiedziny. Katowice zapraszają



213213 napisał/a:

ty ćpunie pierdolony jak nie możesz wytrzymać to napisz komentarz i zamknij ten menelski ryj, bo nikt nie chce tracić czasu na czytanie twoich pedalskich fantazji, obszczańcu



Sarniak17 napisał/a:

Słuchaj pytałeś mnie skąd jestem, to jest taka mała miejscowość na południu Polski, Szczamci Doryja



Kurwa wszyscy 3 się nie zesrajcie, bo pewnie spustom w spodnie z podniecenia nie byłoby końca.
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-24, 22:24 1
@BambiPMT: ja tylko pisałem swoją opinię a koleżanki od siadania na chuju wrzuciily swoje zdanie. Nie ma co ich oceniać.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-24, 22:29 1
Kozłastopa napisał/a:

@: ja tylko pisałem swoją opinię a koleżanki od siadania na chuju wrzuciily swoje zdanie. Nie ma co ich oceniać.



Takie 3 proste słowa i każdego Polaka kurwica bierze 😀
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-24, 22:32 1
Taka akcja, na sadolu ukrywa się pederakcja. Pozdro 3 kolegów. Katowice centrum tam gdzie staje 807. PW jak ktoś coś.

[ Dodano: 2024-08-24, 22:43 ]
@BambiPMT: Takie to cioty mocne na PW . Mało chętni, chyba żeby płakać. Pedały od małych białych piesków papa. Czas na Kieślowskiego i sen .
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-08-24, 22:46 2
Kozłastopa napisał/a:

@: ale to ty się zesralaś pedałko. Własnego przyjaciela byś nie obronił frajerze?



Dobrze mówisz.
A piszący ze pies to ma być pies, musi być duży, silny i chuj wie co tam jeszcze .... Wezicie sie nie wiem, za lekcje myślenia jakieś czy coś, pewnie nie pomoże ale chociaż spróbujcie. Domowa zabawka jak chomik czy inna świnka morska, tylko mądrzejsze. Do dawania rozrywki i towarzystwa właścicielom. A wy to rozpatrujecie w kontekście psa obronnego....?
Dowolne inne specjalistyczne narzędzie też porownujecie do innego o zupełnie innym zastosowaniu, np młotek jest dla was chujowym srubokretem?
Btw za długi tekst, 3/4 użytkowników przerosła ilość literek.
Kurwa, przeglądam ten portal często w połowie butelki wina, jestem niezbyt inteligentny, ale poziom dorosłych ludzi tu piszących swoje mądrości jest tak kurwa przytłaczająco niski, ze chyba zmienie nawyk i zacznę po 2 butelkach.
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-24, 22:50 2
@sothis: kurwa w końcu ktoś mądry. A że mam psa zaczepno obronnego (on zaczepia ja bronie) to jedno ale własnego przyjaciela zostawić. Chuj że ma 4 łapy to rodzina. Ja wale w pysk jak cos grozi mym bliskim taka natura. Pozdro sothis.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-24, 23:02 2
Widzieliście wy kiedyś lisa? Założę się, że większość z was przez ostatnie 5 lat nie była nawet w lesie xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie