18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Avatar
Tenbel 2024-08-25, 11:36
BambiPMT napisał/a:

Kurwa wszyscy 3 się nie zesrajcie, bo pewnie spustom w spodnie z podniecenia nie byłoby końca.



Daj się dzieciakom ponapinać. Jack to oni nie są wielcy, silni itd. Pizdy w świecie to chociaż w necie...
Zgłoś
Avatar
MoNsTeR.pl 2024-08-25, 12:00
To nie lis tylko kojot (Ameryka Północna i Środkowa) lub szakal (Azja i Europa Pld -Wsch.)
Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-25, 19:26
Wyrwał tego psiaka jak mnie kiedyś Hiszpan do hotelu na barabara
Zgłoś
Avatar
JohnDoe 2024-08-26, 12:41
Kozłastopa napisał/a:

List są zajebiste. A za rozjebanie tej małej szczekliwej kurwy props. Tylko psy w normalnym rozmiarze ! Od kolana w górę, a tak serio nie ważny pies, ważny właściciel. Trzeba pilnować swojego. Ostatnio do mojego się zerwał jakiś 50 kg to mu najebałem haha. Nie ma podjazdu do moich kumpli. Dobrze że to nie był żaden sramsraff bo bym pewnie pisał ten post jedna ręka .



...ale Ty musisz mieć małego siusiaczka
Zgłoś
Avatar
Furius90 2024-08-27, 1:11
@AnnaNowakowska: wziął cię cygan na Hiszpana
Zgłoś
Avatar
Don_Dyziotto 2024-08-27, 20:50
Kozłastopa napisał/a:

List są zajebiste. A za rozjebanie tej małej szczekliwej kurwy props. Tylko psy w normalnym rozmiarze ! Od kolana w górę, a tak serio nie ważny pies, ważny właściciel. Trzeba pilnować swojego. Ostatnio do mojego się zerwał jakiś 50 kg to mu najebałem haha. Nie ma podjazdu do moich kumpli. Dobrze że to nie był żaden sramsraff bo bym pewnie pisał ten post jedna ręka .



Przyznaj się, wujek cię rucha, a tobie się to podoba...
Zgłoś
Avatar
jacek229 2024-08-28, 7:35
@Sarniak17:

Kozłastopa napisał/a:

Kolejny ? Was to wystarczy spytać skąd jesteście i kleicie pizdy bohaterzy klawiatury hahhqqhqhq



Kozłastopa miękka ciota 😉💩💩💩
Zgłoś