18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2021-05-04, 20:18 18
Jakieś 90mph mniej i nie było by sprawy!
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-05-04, 20:19 46
No i głupie motopizdy zabiły dziewczynę.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-05-04, 20:26 3
Jakim trzeba być debilem, żeby pierdolnąć adres strony centralnie na każdym nagraniu, ci z kaotic to mózgi jak chuj
Zgłoś
Avatar
kothletino 2021-05-04, 20:36
Mocne w chuj, szkoda kobity.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-05-04, 20:37 34
Lobo24 napisał/a:

No i głupie motop*zdy zabiły dziewczynę.


Z tej dziewczyny też niezła debilka.
Zgłoś
Avatar
R................N 2021-05-04, 20:59 24
Lobo24 napisał/a:

No i głupie motopizdy zabiły dziewczynę.



Puszkofiutek się odezwał, przechodziła w niedozwolonym miejscu to ma za swoje, szkoda tylko motocykla... motor to silnik.
Zgłoś
Avatar
gorczański 2021-05-04, 21:29 31
RobsoN napisał/a:

Puszkofiutek się odezwał, przechodziła w niedozwolonym miejscu to ma za swoje, szkoda tylko motocykla... motor to silnik.



Wypierdalaj na organy frajerze.
Zapierdalał jak pojeb, baba głupia, ale mogła nawet nie ogarnąć z jaką prędkością się zbliża, jak to baba.
Do piachu z wami wszystkimi
Zgłoś
Avatar
Konfedernacja 2021-05-04, 21:33 53
RobsoN napisał/a:

Puszkofiutek się odezwał, przechodziła w niedozwolonym miejscu to ma za swoje, szkoda tylko motocykla... motor to silnik.



Dziewczyna złamała przepisy - zginęła lub została kaleką - wg ciebie "ma za swoje".
Skurwysyn złamał przepisy - jechał z wielokrotnością dozwolonej prędkości - "szkoda motocykla".
Co chwilę przekonuję się, że szlifierkowcy mają zdegradowane mózgi pozwalające im na wykonywanie tylko najprostszych czynności typu jedzenie, oddychanie, sranie (pod siebie), jazda do przodu.
Czytanie i pisanie logiczne i ze zrozumieniem przekracza ich możliwości.

Kilka razy wdałem się z nimi w dyskusję na ichnim forum.
Pyskowali co to nie oni (niebieskie autostrady...) i że wszyscy inni się na nich uwzięli.
Przytoczyłem przykład ich kolegi z Siemiatycz, który założył się że od ronda do czegoś tam rozpędzi się do 200km/h
Zakład wygrał, tylko, że jebnął w czerwoną Yariskę.
Uderzenie przewróciło samochód - kierowca oraz wnuczki (14 i 15 lat) przeżyły z ciężko uszkodzonymi kręgosłupami, a ich babcia zginęła na miejscu.
Szlifierka oraz motopizduś rozpadli się na kawałki (dosłownie), on osierocił 2 dzieci.
Nieciekawie to wyglądało. Kupa krwi, jakaś noga leży luzem w ciężkim motobucie, koleś jęcz i wije się...
Po tym wpisie dyskusja nagle się urywała.

Szkoda dziewczyny.
Byłem kiedyś wolontariuszem Caritasu. Moją podopieczną na jednym z turnusów była starsza kobieta bez jednej nogi.
Straciła ją na przejściu dla pieszych, gdy już prawie wchodziła na chodnik.
Uderzył w nią motocyklista, a koło oraz krawężnik zadziałały jak nożyce. Jego wina.
Gdy ją poznałem od ok. 20 lat jeździła na wózku inwalidzkim lub poruszała się o kulach i protezie.
Nie mam nic przeciwko mądrym ludziom na motorach ( podobno tacy też są), podobnie jak nie mam nic przeciwko nawet najboleśniejszej samoeliminacji motozjebów, gdyż autentycznie nimi pogardzam.

To na razie tyle mojego bólu dupy
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2021-05-04, 21:47 11
Najważniejsze, że maseczkę miała.

Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2021-05-04, 21:50
Jak to przyśpieszone, albo chukowa kamerka, u mnie w 60 klatkach tak nie zasuwam
Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2021-05-04, 22:36 5
Konfedernacja napisał/a:

... Blablabla...
To na razie tyle mojego bólu dupy



Dobrze, że pełno rozsądnych kierowców samochodów. Z ich udziałem próżno szukać filmów z wypadkamj.
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-05-05, 2:10 6
rzeznianumer5 napisał/a:

Dobrze, że pełno rozsądnych kierowców samochodów. Z ich udziałem próżno szukać filmów z wypadkamj.



Kierowcy nie pierdolą takich kocopołów, jak kurwy na ścigaczach z małymi fiutami.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-05-05, 6:11 7
satariel napisał/a:

Kierowcy nie pierdolą takich kocopołów, jak kurwy na ścigaczach z małymi fiutami.



Odezwał się z dużą faja, twoja żona mówiła co innego.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2021-05-05, 6:55 9
gorczański napisał/a:

mogła nawet nie ogarnąć z jaką prędkością się zbliża, jak to baba.



To jak się nie ogarnia prędkości innych to sie czeka grzecznie na pustą drogę i nie pierdol że jest inaczej bo żeś jakiś kretyn rowerowy. Mogła iść na przejście, mogła poczekać, mogła też liczyć że się uda, cmentarze pełne tych liczydeł.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie