18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
crystaldragon 2014-03-21, 14:36 22
Nikt nigdy mnie nie przekona że facet ze sztucznym kutasem w dupie nie jest pedałem
Zgłoś
Avatar
CzarDo 2014-03-21, 14:42 2
Śmierdzi pedalstwem na odległość
Zgłoś
Avatar
szerLucjan 2014-03-21, 15:17 26
Mnie dziwi w ogóle chęć wpychania penisa w dupę, a już nie wspomnę o chęci zaaplikowania sobie czegoś we własną dupę.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-21, 15:19 3
Anal jest w ogóle dla pedałów.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-03-21, 15:33 9
Proponuję zapoznać się z terminem orgazm poprzez stymulacje prostaty...
Zgłoś
Avatar
szerLucjan 2014-03-21, 15:39 413
McMenel napisał/a:

Proponuję zapoznać się z terminem orgazm poprzez stymulacje prostaty...



proponuję zapoznać się z definicją jebany pedał
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-03-21, 15:42 24
szerLucjan napisał/a:



proponuję zapoznać się z definicją jebany pedał


Czemu od razu homoseksualista ?? Heh ?? Pegging... Zresztą nie ma sensu na tym portalu dyskutować bo albo 10 letnie barany albo kryptogeje którzy boją się przyznać do swojego ukrytego pociągu do płci brzydkiej.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-03-21, 16:10 13
Zaraz jakiś wyskoczy, że tylko w misjonarskiej jebie
Zgłoś
Avatar
D................d 2014-03-21, 16:36 4
Już większym pedalstwem jest walenie do shemale i wmawianie sobie, że to baby z kutasami, nie, to są faceci ze sztucznymi cyckami.
Palić pedałów!
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-03-21, 16:45 46
McMenel napisał/a:


Czemu od razu homoseksualista ?? Heh ?? Pegging... Zresztą nie ma sensu na tym portalu dyskutować bo albo 10 letnie barany albo kryptogeje którzy boją się przyznać do swojego ukrytego pociągu do płci brzydkiej.



Też mnie to dziwi - sami nie widzą jak to już się stało nudne. Co kolejny temat, to ci mówią jak to ich obrzydzają geje. Ja widzę tylko dwa możliwe wytłumaczenia tego spamu:
albo
a) chłopaki chcą udowodnić swoją heteryczność, a nie od dziś w końcu wiadomo, że jedynie winny się tłumaczy z czynów, o które nikt ich nie podejrzewa,
albo
b) chcą wejść w konwencje użytkownika sadistica, na zasadzie: "każdy sadol nie lubi murzynów, pedałów i ciapaków, a lubi Korwina, cycki i "sadyzm"(patrz: komentarze a'la "przecież to w ogóle nie jest sadystyczne!")". Tak więc stawiają przemysłowo piwa tym tematom i komentarzom, które mają najwięcej piw, jakby ich poczuciem humoru sterowała opinia publiczna, jak to napisał pewien dramaturg, despotyczna pani poczynań naszych. Później, stosując się do dyrektyw pisania wzorcowego modelu komentarza, oczekują odwdzięczenia się innych im podobnych.
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2014-03-21, 16:48 4
Lubię ruchać koleżanki w anusa. I chuj mnie obchodzi czyjaś opinia... Uwielbiam patrzeć jak cierpią
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2014-03-21, 16:49 15
@szerLucjan i reszta desantu z Frondy:
Wy też macie strefy erogenne w odbycie i okolicach, jak wszystkie istoty ludzkie.
Nie wiem, jak możecie z tym żyć. Proponuję wypalić kwasem.

Wasza dziewczyna nigdy nie wsadziła wam palca w dupę w trakcie robienia lodzika? Super sprawa.

A, chwila, zapomniałem...
Wasza prawa dziewczyna nie sięgnie jednocześnie do fiuta i dupy, a wasza lewa dziewczyna jej nie pomoże, bo czuwa nad klawiszami Alt+Tab żeby schować RedTube'a gdy mama wejdzie do pokoju.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-03-21, 17:04 4
Uechtacz napisał/a:

@szerLucjan i reszta desantu z Frondy:
Wy też macie strefy erogenne w odbycie i okolicach, jak wszystkie istoty ludzkie.
Nie wiem, jak możecie z tym żyć. Proponuję wypalić kwasem.

Wasza dziewczyna nigdy nie wsadziła wam palca w dupę w trakcie robienia lodzika? Super sprawa.

A, chwila, zapomniałem...
Wasza prawa dziewczyna nie sięgnie jednocześnie do fiuta i dupy, a wasza lewa dziewczyna jej nie pomoże, bo czuwa nad klawiszami Alt+Tab żeby schować RedTube'a gdy mama wejdzie do pokoju.



Palec, a 20 centymetrowe dildo to jest różnica
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-21, 17:12 5
Coś mi się zdaje, że wszyscy rozmawiacie o zupełnie innych rzeczach... Jedni o seksie analnym z kobietą, drudzy o strefie erogennej przy prostacie, a inni krzyczą o pedałach. Ech, Sadistic.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie