18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
avic 2013-07-21, 15:58 2
@Jerzy_Michał - w pewnym sensie masz racje. Gość blokuje szybki pas, ale IMO- większym buractwem jest stawanie w poprzek drogi i wyłażenie do kogoś z pięściami. Blokowanie zasługuje co najwyżej na pozdrowienie środkowym palcem po wyprzedzeniu, a kozakowanie jak z powyższego filmiku - na to co na filmiku widać.
Zgłoś
Avatar
Cysiek91 2013-07-21, 16:30
Psy to kurwa w sekunde odpiął
Zgłoś
Avatar
bachor666 2013-07-21, 23:38
Jerzy_Michał napisał/a:



Kolego drogi, pedalski to może być co najwyżej twój ojciec, ode mnie się odpierdziel.
Sam nie odczuwam potrzeby jazdy z prędkością wyższą, niż 140 - mówimy o autostradzie czy drodze ekspresowej. Jak jestem na lewym pasie i widzę, że ktoś się zbliża, to nawet gdy wyprzedzam ciąg aut, zjadę na chwilę i go puszczę. Wiesz dlaczego? Bo mnie, w przeciwieństwie do ciebie, potrafili wychować rodzice, wiem czym jest kultura, wiem czym jest partnerstwo na drodze.



Nie jesteś moim kolegą i nigdy nie będziesz
Zgłoś
Avatar
aro06 2013-07-22, 0:42
@up

kończ waść wstydu oszczędź
wiek 24 a pieprzysz bzdury jakbyś jeszcze prawka nie miał. Niech zgadnę zdałeś egzamin na prawko po raz n-ty i jeździsz samochodem jak rodzice pożyczą?

Zal dupe ściska.
Zgłoś
Avatar
Bobsztail 2013-07-22, 0:49
jeszcze z buta w ryj powinien dostać ,to by nie wstał
Zgłoś
Avatar
premium122 2013-07-22, 2:09
Droge zajechal do drzwi podskoczyl do bitki sie bral a jak dostal po ryju to krzyczal "bandyta" .Za to funfla mial pokojowego:O.
Zgłoś
Avatar
maciejmss 2013-07-22, 17:52
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.