18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Pantilion 2018-07-07, 19:12 32
Nie wiem czy oni są naćpani czy napici, ale to co robią świadczy o tym, że na pewno są debilami. Starszy pan widać też pod wpływem, ale kurwa fajną rozrywkę sobie znaleźli. Gdyby na miejscu tego człowieka był ich ojciec czy dziadek sytuacja wyglądała by zupełnie inaczej. Gadka była by " ej pojebało cię ... ty chyba jebnięty jesteś... zaraz ci zajebie..." a na końcu "dzwonie po pały cwelu...". Mimo to, że jestem dość młodym człowiekiem nie potrafię tego zrozumieć. Jesteś taki zajebisty, bo gnoisz i poniżasz starszą osobę, która dodatkowo jest pijana... Fakt gieroj z Ciebie
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-07-07, 19:53 4
no debile po prostu, takich od razu pałą po łbie bo w tym wieku to już dla nich ratunku nie ma pozostaje tylko sroga tresura.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-07-08, 19:03 4
Z tym, że gość faktycznie wygląda, jakby za Lenina robił.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-07-08, 19:08 5
kurwa, budzą lenina, co za najebane ćwoki
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2018-07-08, 19:12 4
@up ten typ faktycznie robi za Lenina i bardzo dobrze mu to wychodzi. Można go często spotkać na kremlu. A ci na filmiku to podejrzewam że zagraniczne bydło co przyjechało na MS. Szkoda że w pobliżu nie było paru tzn gopnikov (czyt. rosyjskich dresów) - wtedy przebywanie owych dżentelmenów na terenie Rosji mogłoby się nieco przedłużyć z powodu pobytu w szpitalu.
Zgłoś
Avatar
marecky86 2018-07-08, 20:18 1
Wygląda jakby angielskie bydło się bawiło u ruskich...
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-07-08, 21:06
2x up
czuję że was ruszył temat ,,wiecznego przywódcy,,
chyba nie piszecie dla ruskich

i bez obrazy bo, każdy wie że
,,Lenin wiecznie żyw,,lub ,,Ленин всегда жив,,
Zgłoś
Avatar
Reichsmarschall 2018-07-09, 0:44
Cały Kraków zalany jest tym herbacianym ścierwem, tam byli okazjonalnie na MS a tutaj mam z nimi codziennie do czynienia ale interes się kręci na rynku i placu szczepańskim bo 90% klientów tych restauracji to najebani angole którzy kupią cokolwiek aby zagryźć do piwska a potem zachowywać się jak zwierzęta, tfu!
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2018-07-09, 20:14
tez bym chętnie jebanego lenina do kosza wyrzucił, więc normalna reakcja...
Zgłoś