18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
madufo 2020-10-29, 21:03 2
klocki hamulcowe kupił chyba na wyprzedaży w biedrze . Tak jest jak dzbany kupują samochod na który ich jeszcze stać, a z pieniędzmina konserwacje i naprawy juz gorzej.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-29, 21:24 65
madufo napisał/a:

klocki hamulcowe kupił chyba na wyprzedaży w biedrze . Tak jest jak dzbany kupują samochod na który ich jeszcze stać, a z pieniędzmina konserwacje i naprawy juz gorzej.



Koła zablokowane, dym z opon, a ten o klockach pierdoli Chyba, że chodzi o tego zjeba co kamerką hamuje.
Zgłoś
Avatar
gorczański 2020-10-29, 21:31 2
Racji trochę ma, bo Volvo nawet z tamtych lat na pewno posiadało ABS, w tym przypadku jak widać nie sprawny. Po co ABS? Jak widać- po to.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-10-29, 21:55 3
Opony chujowe. Kola zablokowane, kurestwo sie pali a auto leci jak na lodzie.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-10-29, 21:59 11
tarcer123 napisał/a:

Opony chujowe. Kola zablokowane, kurestwo sie pali a auto leci jak na lodzie.



i kurwa debil z kamerką co ma wyjebane nie hamuje XD a co tam i to nie jest czołowe ;P
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2020-10-29, 22:19
Fake. Dźwięk wyprzedza uderzenie.
Zgłoś
Avatar
lm65 2020-10-29, 22:48 5
Opony były złe , zawieszenie było złe i kierowca był pojebany.
Zgłoś
Avatar
mastafantasta 2020-10-29, 23:10 1
Tak bardzo chciałbym abs mieć...
Zgłoś
Avatar
faustx 2020-10-29, 23:11 1
madufo napisał/a:

klocki hamulcowe kupił chyba na wyprzedaży w biedrze . Tak jest jak dzbany kupują samochod na który ich jeszcze stać, a z pieniędzmina konserwacje i naprawy juz gorzej.



ABS nie zadziałał jak już
Zgłoś
Avatar
ptwardowski2 2020-10-29, 23:37
po mojemu to się zablokowała link na gazu i wskoczyło mu na maksymalne obroty. Napęd jest na tył.
mógł biegiem zdusić lub silnik wyłączyć ale go zaskoczyła sytuacja
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-29, 23:57 6
ptwardowski2 napisał/a:

po mojemu to się zablokowała link na gazu i wskoczyło mu na maksymalne obroty. Napęd jest na tył.
mógł biegiem zdusić lub silnik wyłączyć ale go zaskoczyła sytuacja



Po co takie brednie wymyślać? To auto ma napęd na przód, a co do linki gazu, to może wcale jej nie być (tu musiałby się wypowiedzieć ktoś kto się zna, bo w polifcie chyba był potencjometr, a ja nie wiem który to rocznik, bo nie interesuję się tą marką). To co tu widzimy to niedziałający ABS, ale nawet jakby działał to i tak chuja by to dało, bo w tych warunkach mógłby tylko wydłużyć drogę hamowania i nic by też nie pomogły opony z górnej półki, bo po prostu kierowca był pojebany i zapierdalał.
Zgłoś
Avatar
qbsusus 2020-10-30, 0:03
donkapusta napisał/a:

Fake. Dźwięk wyprzedza uderzenie.



Tak. A zaraz potem słychać szczały...
Zgłoś
Avatar
moondek 2020-10-30, 8:13
madufo napisał/a:

klocki hamulcowe kupił chyba na wyprzedaży w biedrze . Tak jest jak dzbany kupują samochod na który ich jeszcze stać, a z pieniędzmina konserwacje i naprawy juz gorzej.



Asfalt też był zły.
Zgłoś
Avatar
Touch_Of_Madness 2020-10-30, 8:26
Diagności powinni ponosić odpowiedzialność za dopuszczanie do ruchu takich złomów. Skończyłoby się druciarstwo. Niestety czy się to komuś oodoba czy nie auto jest dobrem luksusowym i jeśli kogoś nie stać na utrzymanie pojazdu w należytym stanie technicznym nie powinien go posiadać w ogóle.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie