18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
VW Golf MK2 AWD 1,8L 16V 1013Ps und 891Nm 16Vampir

Tak jak w temacie , wskrzeszenie nowej mocy w starym porządnym VW




PS. nie wiem czy było , ale po tagach nie znalazłem ...
Zgłoś
Avatar
xnobex 2012-01-31, 20:51
trójka od 60 do 190 km/h hmm <kmini> nooo to kurna przełożenie ma długie ;p i to chyba najbardziej prawdopodobne. Masz racje
Zgłoś
Avatar
chudy179 2012-01-31, 21:17 1
Płeć jirki
... I co z tego, skoro to i tak golf... :/
przepraszam, ale mógłby mieć nawet 2000hp, to i tak wolę 200-konnego mustanga albo chevy SS...

To ciota z ciebie
Zgłoś
Avatar
EmpTy212 2012-01-31, 21:48
Kolego "kmonnz", nie zazdrość lecz smutek pała mnie gdy widzę młodych ludzi szanujących o to te niby pojazdy a niszczące dobre samochody. Sam mam poloneza, większość posiadaczy vw by takiego jak mój zakatowała, rozbiła, pocięła i na złom. Ja jednak wolę wybrać dobre i prawdziwe auto które nadaję się do jazdy i przy uderzeniu czołowym wiem, że wyjdę z niego cało. Tylko tyle mogę powiedzieć i szkoda mi iż nie produkują tak dobrych samochodów jakie produkowano w warszawie na Żeraniu w fabryce FSO. Tyle ode mnie. Pozdrawiam wszystkich hejterów i miłośników pseudo samochodów(vw)

Ps: Co do e36 to się zgodzę ale nie powiedziałem jakie auta z pod marki BMW i Audi szanuję bo nie wszystkie, więc za pochopnie nie wyciągaj wniosków
Zgłoś
Avatar
brt1529 2012-01-31, 22:27
EmpTy212, widzę, że patriota ;D

Co do ,hitlerowskich' samochodów to młodziaki kupuja je bo to namiastka luksusu wozić się audi, a że zostawia 4 ślady na drodze bo ktoś w szopie wyklepał, zaszpachlował i sprzedał z przebiegiem 120k to już nieistotne. I wtedy rzeczywiście zadbany polonez jest bezpieczniejszy ale powiedzieć, że VW to gówno to już przesada
Zgłoś
Avatar
kmonnz 2012-01-31, 22:28
EmpTy212 napisał/a:

Kolego "kmonnz", nie zazdrość lecz smutek pała mnie gdy widzę młodych ludzi szanujących o to te niby pojazdy a niszczące dobre samochody. Sam mam poloneza, większość posiadaczy vw by takiego jak mój zakatowała, rozbiła, pocięła i na złom. Ja jednak wolę wybrać dobre i prawdziwe auto które nadaję się do jazdy i przy uderzeniu czołowym wiem, że wyjdę z niego cało. Tylko tyle mogę powiedzieć i szkoda mi iż nie produkują tak dobrych samochodów jakie produkowano w warszawie na Żeraniu w fabryce FSO. Tyle ode mnie. Pozdrawiam wszystkich hejterów i miłośników pseudo samochodów(vw)

Ps: Co do e36 to się zgodzę ale nie powiedziałem jakie auta z pod marki BMW i Audi szanuję bo nie wszystkie, więc za pochopnie nie wyciągaj wniosków



Za poloneza duży plus dla Ciebie. Co do pochopnego wyciągania wniosków i powielania stereotypowych opinii - znów wykazałeś się sporą dawką hipokryzji... No i nie bardzo wiem co byś chciał z tych audi czy bmw porównać do golfa 2 czy 3, chyba nie nową A8? Z tamtego rocznika e30, audi 80 czy cokolwiek innego nie powiesz podobnie się zgniatało.
Zgłoś
Avatar
Tytek99 2012-01-31, 22:33
A ja oderwę się od tematu mocy i bla bla bla

Zna ktoś może tytuł piosenki użytej w tym filmiku?
Zgłoś
Avatar
wejderek 2012-01-31, 23:14
Tytek99 napisał/a:

A ja oderwę się od tematu mocy i bla bla bla

Zna ktoś może tytuł piosenki użytej w tym filmiku?



Czytasz Ty coś na tym forym, czy tylko na pałe nakurwiasz posty??

giru666 napisał/a:

Muzyka : Theatres des Vampires - Figlio della Luna (Mecano cover)

Zgłoś
Avatar
patryk28091991 2012-01-31, 23:30 1
Pamiętajcie nie sztuka kupić nową furkę odpicowaną , sztuką jest ze starej furki wykrzesać młodość !

Audi , VW , Skoda to jedno i to samo ....

Co z tego że auto ma 100 czy 200 tys. na liczniku , ale jeździ i nie ma poważnych usterek .... Zobaczymy jak te nowe cacka będą jeździły jeśli tyle nabiją na swoich zegarach ....

kwikuto napisał/a:

nie ma to jak KR na mechanicznym wtrysku z wielkim turbo..... <lol> pozdrowienia dla vwmaniaków !! od ekipy z VWSLASK.PL

PS. EmpTy212 ssij ..... haha pewnie jezdzisz DAJEWO i zazdrościsz



Pozdro z pomorza dla VWmaniaka
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-01-31, 23:34
jirki napisał/a:



mustang '69
chevy SS '80
camaro '67, '68, aczkolwiek przyznam, że ten nowy też całkiem, całkiem.



nie ma takiego modelu jak ss poza tym konceptem. Dlatego pytałem o jaki chodzi czy o monte carlo, chevelle, impala? Z tej wypowiedzi domyślam się, że o camaro. SS to takie samo oznaczenie jak R/T u dodge, czy S zamiast A w Audii.

Osobiście wolałbym Chevelle SS z 1970, bo ma świetną linię nadwozia.
Zgłoś
Avatar
kmonnz 2012-01-31, 23:39 1
patryk28091991 napisał/a:

Pamiętajcie nie sztuka kupić nową furkę odpicowaną , sztuką jest ze starej furki wykrzesać młodość !

Audi , VW , Skoda to jedno i to samo ....

Co z tego że auto ma 100 czy 200 tys. na liczniku , ale jeździ i nie ma poważnych usterek .... Zobaczymy jak te nowe cacka będą jeździły jeśli tyle nabiją na swoich zegarach ....

Pozdro z pomorza dla VWmaniaka



Pozdrowienia z Łodzi od różowego wieswagenowicza

Zgłoś
Avatar
jirki 2012-02-01, 4:03
marcinsud napisał/a:



nie ma takiego modelu jak ss poza tym konceptem. Dlatego pytałem o jaki chodzi czy o monte carlo, chevelle, impala? Z tej wypowiedzi domyślam się, że o camaro. SS to takie samo oznaczenie jak R/T u dodge, czy S zamiast A w Audii.

Osobiście wolałbym Chevelle SS z 1970, bo ma świetną linię nadwozia.



no Chevelle SS z 1970 właśnie ^^ nie wiem, czemu, ale zawsze skrótu używam....
k woli ścisłości właśnie o Chevrolet Chevelle SS mi chodziło, ewentualnie camaro pozdro
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-02-01, 11:23
sosik napisał/a:



Hahaha odezwał się jebany hipokryta... Volkswageny są ble i hitlerowskie, ale Audi i Bolidy młodzieży wiejskiej już są ok (mimo, że są robione przez ten sam jak to nazwałeś hitlerowski kraj). Dobry jesteś.



Warto dodać, że Hitler nawet nie był niemcem tylko austriakiem, także gość popłynął totalnie. Przykre, że na świecie żyją tacy idioci jak on. Nie dość, że debil, hipokryta i pacan to jeszcze mówi innym co mają robić, tylko takiemu w łeb strzelić.
Zgłoś
Avatar
stp_001 2012-02-01, 14:54 1
Golf zawsze pozostanie tylko Golfem...
Zgłoś
Avatar
Dieeiervonsatan 2012-02-01, 15:21
EmpTy212 napisał/a:

Kolego "kmonnz", nie zazdrość lecz smutek pała mnie gdy widzę młodych ludzi szanujących o to te niby pojazdy a niszczące dobre samochody. Sam mam poloneza, większość posiadaczy vw by takiego jak mój zakatowała, rozbiła, pocięła i na złom. Ja jednak wolę wybrać dobre i prawdziwe auto które nadaję się do jazdy i przy uderzeniu czołowym wiem, że wyjdę z niego cało. Tylko tyle mogę powiedzieć i szkoda mi iż nie produkują tak dobrych samochodów jakie produkowano w warszawie na Żeraniu w fabryce FSO. Tyle ode mnie. Pozdrawiam wszystkich hejterów i miłośników pseudo samochodów(vw)

Ps: Co do e36 to się zgodzę ale nie powiedziałem jakie auta z pod marki BMW i Audi szanuję bo nie wszystkie, więc za pochopnie nie wyciągaj wniosków



Miałem wypadek czołowy polonezem. Bezpieczniej czułbym się w wózku dla dziecka. Może blacha jest gruba ale formy i strefy zgniotu w ogóle chyba nie były projektowane i przemyślane. Dobrze ze odskoczyłem nogami bo pedały znalazły się na wysokości moich kolan. A skoro żyje to nie była poważna prędkość ok 40km/h.
Zgłoś
Avatar
kmonnz 2012-02-01, 16:34 1
stp_001 napisał/a:

Golf zawsze pozostanie tylko Golfem...



Raczej mercedesa s klasy z niego nie zrobisz. Pozdrowionka dla blachar. ;D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie