18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:26
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
w autobusie
colaoriginal • 2013-03-23, 19:54
Do autobusu wchodzi młody chłopak i zajmuje miejsce siedzące. Po chwili staje nad nim starsza pani i mówi

B: Synku, może byś tak wstał?
CH: Nie, nie babciu, ja wstanę a babcia mi się tu wpierdoli na moje miejsce, nie ma głupich...
Zgłoś
Avatar
Songo Master 2013-03-24, 12:05 1
brunox1 napisał/a:

pomijając kulture osobistą to:
a taki chuj nie zejde, bo kupiłem bilet za pelna cene a babka ma pewnie ulgowy, albo i za free bo wiek i te sprawy, więc dlaczego ja który ponosze faktyczne koszty przejzadu mam ustępować swoje prawo do wygodnego przejazdu komus, kto płaci mniej.



Jeśli masz takie podejście do życia to nie ciekawie tutaj chodzi o kulturę nie o Twoje pieniądze. Zastanów się kiedyś ty będziesz w wieku dziadka 70 letniego nie będziesz miał tyle sił aby stać i na siedzeniu będzie taka osoba myśląca jak Ty. Jak wtedy się będziesz czuł? Daję tylko przykład, chyba nie chcesz być chamem?
Zgłoś
Avatar
brunox1 2013-03-24, 12:57
@up, a pomyślałes że mogłem wracać z pracy i też jestem zmęczony i chce chwile odpocząć, zanim pójde do domu lub na kolejna fuche, bo z czegoś trzeba utrzymać rodzine.
Chamem jak chamem, ale w autobusie jest wiecej miesc siedzacych wiec droga wolna.
Zgłoś
Avatar
hamusq 2013-03-24, 13:07
Sytuacja z Holandi... Jade sobie tramwajem, jedno miejsce wolne, siadam, na nastepnym przystanku wsiada staruszka, ustepuje, a ona mnie beszta bo myslala, ze jade bez biletu bo ustepuje jej miejsca... Reszte sami sobie dopowiedzcie ;]
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-03-24, 13:20 3
Kawał tak dobry, że aż nazbierałeś -41 ulubionych
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-03-24, 13:26
Moja ulubiona babcia - zapierdala z 5 siatami z pod hali na tramwaj, zapierdala, zapierdala. Wpieprza się i nagle widzi mnie - młodego bydlaka i chama. Podchodzi do mojego miejsca. I jeb z brzucha, jeb siatami. Nie działa. No to stęknę. Nie działa. No to poudaję, że słabnę. Nie działa. No to przy wyjściu z tramwaju mówi, że jestem chujem niewychowanym.
Ustąpię babci, każdej babci, która nie wymusza.
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-03-24, 13:33
A nie wkurwia was czasem to, że gdzie ci starzy ludzie mogą tak zawsze z kurewskiego rana jechać? Dla mnie to nierozwiązana zagadka, zawsze pełno tego.
Zgłoś
Avatar
Songo Master 2013-03-24, 13:42
brunox1 napisał/a:

@up, a pomyślałes że mogłem wracać z pracy i też jestem zmęczony i chce chwile odpocząć, zanim pójde do domu lub na kolejna fuche, bo z czegoś trzeba utrzymać rodzine.
Chamem jak chamem, ale w autobusie jest wiecej miesc siedzacych wiec droga wolna.



Rozumiem Cię, ale przecież jesteś facetem, ja też miałem chwilę kiedy byłem zmęczony jak koń po westernie ale trzeba było dalej zapierdalać. Z moim starym jak handlowałem choinkami w Poznaniu ( miałem 80 kilometrów do Poznania ) to przez 2 tygodnie spałem w ciągu doby od 3 do 7 godzin i stałem na zimnie od 6 rano do 20. Jakbym wsiadł do miejskiej komunikacji po ostatnim dniu pracy przy choinkach i widziałbym Babcie która niema miejsca aby usiąść to ustąpiłbym i czułbym się jak prawdziwy facet. Ale każdy niech robi jak chcę ja Ci życia nie będę układać po prostu bądźmy ludźmi dla siebie.
Zgłoś
Avatar
Morning 2013-03-24, 21:33
@headflamba będziesz stary to ci wspólnie nogi połamiemy i kule damy - wtedy też będziesz "starą kurwą"?
Zgłoś
Avatar
Beowolf2 2013-03-24, 22:38
No to wsadzę kij w mrowisko, szacunek dla starych, to nie jest emerytura i nie należy się z wiekiem.
Czy stara babcie była suką za młodu, czy przykładną matką polką to już jej sprawa.
Nie znam jej to nie nie osądzę, ale pierwsze wrażenie, jakie robi na mnie jakaś starsza osoba zwracająca mi uwagę o miejsce w autobusie jest takie, że stara kurwa uważa że wszystko się jej należy, bo tak jest nauczona ze starego systemu, a skoro tak jest nauczona, to znaczy że suką była i powinna zapierdalać na pieszo, a nie autobusem.
To moja kultura, czy wstanę czy nie.
A do tych wszystkich co piszą ... że ja na starość to tez będę chciał miejsce, powiem tyle, że szybciej się zajebię w tym kraju tyrając na złodziei, niż dotrwam w spokoju czasu emerytury i miejsca w autobusie.
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2013-03-24, 22:46
Kupię suchy chleb dla konia.

______________

Nie stawiam piw Bongmanowi.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-03-25, 23:38
Ja pierdolę, 80 % sadoli udziela się w kółkach różańcowych, a co najmniej nadstawiają dupę druhowi w ZHP czy podobnym gównie.
Mnie uczyli, żeby nie oceniać ludzi po wyglądzie, więc babcia jest dla mnie taką samą kurwą jak każda inna baba. Kurwie ja przynajmniej nie ustępuję miejsca.

A poważnie to że ktoś jest starszy nie oznacza, że należą się mu bóg wie jakie względy. Większość kulawych sapiących babć swój stan zawdzięcza sobie tj. wcześniejszemu życiu. Siedzący tryb życia i niechęć do wszelkiego ruchu ponad absolutną konieczność to przyczyna ich stanu. Znam wiele starszych osób które prowadziły aktywny tryb życia i w dupie mają to czy ktoś im ustąpi. Te dogorywające babcie to w większości beznadziejne pomioty, które zjebały życie swoim dzieciom, kradły w pracy lub robiły fochy w urzędach. Do tego nienawidzą mnie i życia jakie prowadzę, modląc się o to żeby takich jak ja pochłonęło piekło itd. W imię czego mam się zdobyć na gest?, bo tak wypada? Pierdoleni konformiści. PSY. Pozabijać ich.

______________

Człowiek z wolną wolą może robić wszystko, człowiek wolny więcej.
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2013-03-27, 19:35
Cytat:

Ja pierdolę, 80 % sadoli udziela się w kółkach różańcowych, a co najmniej nadstawiają dupę druhowi w ZHP czy podobnym gównie.
Mnie uczyli, żeby nie oceniać ludzi po wyglądzie, więc babcia jest dla mnie taką samą kurwą jak każda inna baba. Kurwie ja przynajmniej nie ustępuję miejsca.



Przeczysz sam sobie złamasie.

______________

Nie stawiam piw Bongmanowi.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów