18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
w autobusie
colaoriginal • 2013-03-23, 19:54
Do autobusu wchodzi młody chłopak i zajmuje miejsce siedzące. Po chwili staje nad nim starsza pani i mówi

B: Synku, może byś tak wstał?
CH: Nie, nie babciu, ja wstanę a babcia mi się tu wpierdoli na moje miejsce, nie ma głupich...
Zgłoś
Avatar
piotruniusz 2013-03-23, 20:49 1
na kolana babcie i po temacie
Zgłoś
Avatar
headflamba 2013-03-24, 3:52 13
stara kurwa 3 msze pod rząd potrafi stać, a w autobusie jesteś chamem i niewychowany bo miejsca nie ustąpisz..
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2013-03-24, 10:38 57
headflamba napisał/a:

stara kurwa 3 msze pod rząd potrafi stać, a w autobusie jesteś chamem i niewychowany bo miejsca nie ustąpisz..



Troche kultury. Ta stara kurwa to może być równie dobrze Twoja babcia, nie każda chodzi do kościoła i nie każda sapie nad głową. Generalizuj dalej to będziesz ograniczony jak tusk.
Zgłoś
Avatar
acassis 2013-03-24, 10:40 2
@up czepiasz się na siłę.
Zgłoś
Avatar
Melooksg 2013-03-24, 10:51 7
Nie czepia się, ma rację.
Zgłoś
Avatar
cornishon69 2013-03-24, 10:52
Owszem czepia się.
Zgłoś
Avatar
b................0 2013-03-24, 10:54
no troche racji to ma.
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-03-24, 10:57 1
Ma rację.

Fajnie to wychodzi, jeśli pisać w 3 osobie. Melooksg nie czepia się, ma racje. cornishon69 owszem czepia się. baal2000 no trochę racji to ma. Kaprys ma rację.
Zgłoś
Avatar
Momonti 2013-03-24, 10:57 4
Ma rację, są nawet babcie chodzące o kulach które nie czepiają się o to że muszą stać. Poza tym mam pytania odnośnie:
Cytat:

stara kurwa 3 msze pod rząd potrafi stać


Byłeś w ostatnim 5-cio leciu w kościele? Widziałeś tam stojące babcie? Bo ja widziałem tylko te na miejscach siedzących.
Inną sprawą jest, że faktycznie kultura zobowiązuje ustąpić miejsca, jej brak natomiast zobowiązuje do wypowiedzi typu:
Cytat:

stara kurwa 3 msze pod rząd potrafi stać, a w autobusie jesteś chamem i niewychowany bo miejsca nie ustąpisz..


Nie każda babcia jest chamska, są też miłe i uprzejme, a często kalekie. Zamiast uprzykrzać im życie na głodowej emeryturze, można czasem zrobić coś miłego.
Zgłoś
Avatar
b................0 2013-03-24, 10:59
@up @@ up up
zjebaliście taką interesującą dyskusję.
Zgłoś
Avatar
M................x 2013-03-24, 11:06 4
Ja pierdole jakim trzeba być niedojebem aby nie ustąpić miejsca starszym, nieważne czy pizda, czy kurwa, czy normalna staruszka, ma swoje lata, jak jesteś jebanym grubasem, że sprawia ci trudność przestać 20 min to się kurwa zastanów nad sobą.
Zgłoś
Avatar
b................0 2013-03-24, 11:12
@up przestań się spinać o to chodziło autorowi ^^
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-03-24, 11:18
Ja ustępuję ale tylko gdy widzę, że mam komu.

Wkurwiają mnie natomiast sytuacje gdy siedzę wpatrzony w okno i kompletnie nie zwracam uwagi to co się dzieje autobusie- zamyślę się albo przysypiam i totalnie nie kontaktuję tak, że można mnie spokojnie okraść, spuścić się na kolano i to nagrać- a tu nagle jakiś ciul mnie napierdala w ramię mówiąc z wyrzutem w głosie coś w stylu:

"Może byś ustąpił miejsca? Widzisz, że starsza kobieta stoi!".

Czy tak kurwa trudno nie mieć pretensji do człowieka, który zwyczajnie nie zauważy staruszki czy innej kaleki?

Przecież ja tego kurwa specjalnie nie robię

______________

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polish mustache second to none

youtube.com/watch?v=UckLRDKa7PA

Pisze jak jest.
Kuriki.
Sadistik pe el ;*
( ͜。 ͡ʖ ͜。)
Zgłoś
Avatar
brunox1 2013-03-24, 11:54
pomijając kulture osobistą to:
a taki chuj nie zejde, bo kupiłem bilet za pelna cene a babka ma pewnie ulgowy, albo i za free bo wiek i te sprawy, więc dlaczego ja który ponosze faktyczne koszty przejzadu mam ustępować swoje prawo do wygodnego przejazdu komus, kto płaci mniej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów