18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
W galerii
issenpl • 2014-12-24, 1:17
Byłem dzisiaj z moją byłą żoną w galerii. Poszliśmy do jubilera i pytam, który jej się najbardziej podoba. Wybrała taki za 12 000 zł, nie głupi.
- Poproszę
- Nie trzeba było
- TO NIE DLA CIEBIE TY ZDRADZIECKA KURWO
Zgłoś
Avatar
Vongin 2014-12-24, 1:31 6
"Wybrała taki za 12,000zł, nie głupi" Co kurwa?

I w ogóle o chuj chodzi w tym kawale bo jest tak zaowalowany w jakieś niuanse że się zgubiłem.

edit: [dobra, już zrozumiałem]
Zgłoś
Avatar
S................y 2014-12-24, 1:36 1
Kawał jest słaby ale zrozumieć można, nie przypierdalaj się na siłę.
Zgłoś
Avatar
d................t 2014-12-24, 2:12 25
Snoopy napisał/a:

Kawał jest słaby ale zrozumieć można, nie przypierdalaj się na siłę.



W sensie, że mąż pytał byłą żonę, który jubiler jej się najbardziej podoba, a ona odpowiada, że taki za 12 tysięcy.
Zamówił go, ona myślała, że dla niej, ale on chciał się tylko podroczyć, a tak naprawdę chciał osobiście walnąć jubilera w dupsko. I właśnie ze względu na jego homoseksualne zapędy rozwiedli się z żoną.

A tak na poważnie, to kawał słaby, a do tego jeszcze gorzej napisany.
Zgłoś
Avatar
Z................_ 2014-12-24, 8:19 2
Chujowe jak broda korwina, nikt sie nie buja z byłą żoną (no chyba że czyjąś )
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2014-12-24, 10:56 9
@up, no właśnie o to chodzi debilu, zabrać laskę która cie zdradza do jubilera i kazać jej wybrać najwspanialszy pierścionek zaręczynowy, a potem powiedzieć aby spierdalała bo pierścionek nie dla niej! I potem oświadczyć się jej najlepszej przyjaciółce! i jeszcze pójść do jej domu i spuścić się do mleczka do demakijażu twarzy aby codziennie się w nim taplała, a potem jeszcze przelecieć jej siostrę i matkę i ojca i psa i... kurwa chyba za bardzo popłynąłem...
Zgłoś
Avatar
pakozi 2014-12-24, 16:37
Pytasz żony który jubiler jej się najbardziej podoba? O chuj chodzi...
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2014-12-24, 20:08
issenpl napisał/a:

...Poszliśmy do jubilera i pytam, który jej się najbardziej podoba. Wybrała taki za 12 000 zł, nie głupi...


Kurwa mać Miał dyplom magistra czy co Ja też głupi nie jestem (do końca), ale żeby się cenić na 12 000 zł Przyprowadź babę do mnie za za 500zł wyrucham... a jak dopłacisz 300zł to dzieciaka zrobię i powiem, że to wasze Świat schodzi na psy, bogaty będzie szukał dla baby jubilera co ją wydupczy za tysiące, a można za kilka setek (na niektóre to liczone nie w złotówkach, a w wódce).
Zgłoś