18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
W kościele bez zmian...
o................n • 2013-03-22, 18:06
Wczoraj w Huffington Post (tak, ten sam, w którym pracuje MMK) ukazał się krótki artykulik o byłym kardynale kościoła katolickiego w Szkocji. Keith O'Brien, bo o nim mowa, nie jebał tym razem małych dzieci, ale wypłynęły o nim ciekawe oskarżenia.
Jak czytamy:

"Kardynał Keith O'Brien, była głowa Szkockiego kościoła rzymsko-katolickiego, który jest oskarżany o obmacywanie księży od lat 80', był przez lata fizycznie związany z jednym z zarzucających mu winę, twierdzi Szkocki "The Herald"

Wg raportu, mężczyzna, który woli nie podawać swojego imienia, twierdzi, że jest teraz księdzem w jednym z europejskich miast dzięki "wstawiennictwu kardynała". Ksiądz twierdzi, że aż do nie dawna pozostawał w kontakcie z O'Brienem, często rozmawiając z nim przez telefon i jeżdżąc do jego willi.

O'Brien w zeszłym miesiącu został oskarżony przez 4 kolesi - trzech księży i jednego byłego księdza - o "niewłaściwe zachowanie", które zarzucają kardynałowi od 1980 roku... W lutym kardynał zrezygnował z bycia głową kościoła katolickiego w Szkocji.

Co ciekawe, kardinale O'Brien jest jednym z największych przeciwników nadania praw gejom i nazwał homoseksualizm "groteskowym przewrotem". Kardynał jest jednym z największych przeciwników małżeństw gejowskich w Szkocji

Tymczasem jeden z oskarżających księży pozwał O'Briena o:
-obmacywanie
-molestowanie
-całowanie

przez kardynała, kiedy ksiądz miał 19 lat. Ksiądz pragnął pozostać anonimowy...

Istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności, dlatego nie wydaję żadnego werdyktu, ale chciałem wam przybliżyć historyjkę pewnego kardynała o którym jest teraz dość gorąco w UK

Musicie przyznać, że historyjka jednak jest ciekawa: ksiądz pedał kościół sprzedał





Źródło: Huffington Post (2013), Cardinal Keith O'Brien Had Physical Relationship With Accuser, Report Claims . Dostępne na: huffingtonpost.com/2013/03/21/keith-obrien-abuser-relationship_n_2928534.html [ostatnio sprawdzane 22.03.2013] <---tak się kurwa źródła udostępnia!

JP2 GMD
Zgłoś
Avatar
VexTeson 2013-03-22, 18:17 13
Za jechanie po agresywnych homo piwko.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-03-22, 18:28
Ci w Szkocji to jacyś popierdoleni, to przecież tam ten ich najsłynniejszy działacz homoseksualny okazał się pedofilem w dodatku . To przez te kilty pewnie.
Zgłoś
Avatar
uzdrowiony1974 2013-03-22, 18:42 4
Ewidentny, brutalny, chamski atak na kościół.
Zgłoś
Avatar
gargo 2013-03-22, 18:46 3
Złodziej zawsze krzyczy najgłośniej.
Zgłoś
Avatar
T................r 2013-03-22, 19:30 2
wara od księży
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-03-22, 21:49 1
Kurwa, no błysnąłeś tym zajebanym skądś artykułem.
Nie jestem super wierzący jakoś, ale widzę że na siłę próbuesz się wylansować.
Spierdalaj Jolu Rutowicz Sadistica.
Zgłoś
Avatar
pisuar 2013-03-23, 1:03 11
tępe chuje. jak oskarżę moją sąsiadkę o planowanie ataków terrorystycznych to znaczy, że jest terrorystką?
poza tym nawet jak 10 osób z grupy 100 coś zajebie to znaczy że wszyscy są złodziejami?
myślcie do kurwy nędzy, myślcie...
Zgłoś
Avatar
Koniec Świata 2013-03-23, 8:19 3
Walił go w pupę po bożemu.
Zgłoś
Avatar
vajron 2013-03-23, 12:11 10
A katole się wkurwiają, bo usłyszeli trochę prawdy.
Zgłoś
Avatar
H88tman 2013-03-23, 12:16
nos jak żyd
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2013-03-23, 12:19 3
Sadol, ostoja hejtu na kler. I dobrze kurwa
Zgłoś
Avatar
PanBrowar 2013-03-23, 12:20 87
Mnie to już zaczyna nudzić ta cała nagonka na Kościół. Znowu kurwa czytam i widzę "mężczyzna, który woli nie podawać swojego imienia" albo "wiarygodne źródło informacji". A nie pomyśleliście może że znowu lewactwo robi wszystko aby rozjebać człowieka który stara się utrzymać to całe gówno tam gdzie jego miejsce? Ale rzecz jasna zaraz rozpocznie się atak gimbo-ateistów którzy będą dławić się własnymi kutasami że podjęli zajebisty wybór życiowy bo do kościółka z rodzinką nie chodzą co tydzień bo się katarkiem wykręcają. Zastanawia mnie ile osób wierzących i niewierzących ma w swoim otoczeniu księdza pedofila że ten problem urósł do rangi równej długowi publicznemu który jak pragnę przypomnieć cały czas wzrasta jebane barany. Więc może zacznijcie się interesować tym co naprawdę istotne a nie odgrzewać kolejnego kotleta na temat księży pedofili którzy są odłamkiem wielkości setnych albo i tysięcznych części procenta.
Czekam na hejty od wyzwolonych z religii gimbusów
Zgłoś
Avatar
mmorka 2013-03-23, 12:35 9
A najbardziej śmieszy mnie to, ze 99,9 % naszych polskich pseudoateistów dalej należy do KK.
Pójdę dalej - paradoksalnie najbardziej co się dzieje z pieniędzmi z tacy interesuje tych, którzy na nią nie wrzucają.
Jak to powiedział PanBrowar - dla wyszystkich wyzwolonych pozwolę sobie zacytować księgę wyjścia, rozdział 2 - WY...Ć
Zgłoś
Avatar
Koniec Świata 2013-03-23, 12:37 1
Gdzie się podziali amatorzy bitej śmietany i pianki do golenia?
Zgłoś