18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
25-letnia studentka Politechniki Łódzkiej została znieważona i pobita prawdopodobnie za to, że miała na sobie hidżab.

Muzułmanka, studentka Politechniki Łódzkiej, została napadnięta dwa razy w centrum miasta. Twierdzi, że pobito ją za to, że nosiła hidżab.

"Islamuch do domu" - to miała usłyszeć dziewczyna, która próbowała wsiąść do tramwaju. Nieznany mężczyzna wypychał kobietę z pojazdu i krzyczał, że ma się wynosić.

Kilka dni później, gdy pojechała do supermarketu, spotkała tego samego mężczyznę. - W tramwaju ponownie zaczął do mnie krzyczeć. Później dwa razy mnie kopnął - opowiadała w Radiu Łódź, które dotarło do pokrzywdzonej kobiety.

Oba zdarzenia zostały zgłoszone policji. - Wszczęte były dwa postępowania, które zostały już połączone w jedno dochodzenie. Zabezpieczyliśmy monitoringi. Jeśli jakość pozwoli, to opublikujemy wizerunek podejrzewanego. Ustalamy też i przesłuchujemy świadków - mówi Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. I dodaje: - Zgodnie z art. 257 kodeksu karnego kto publicznie znieważa, z powodu przynależności narodowej, etnicznej, wyznaniowej, rasowej (...), lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech.

Źródło: lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35153,20196610,w-lodzi-pobito-mloda-muzulmanke...

Za pobicie kobiety z pobudek rasistowskich chuj w buzię cwelowi

Rasiści to troglodyci.
Zgłoś
Avatar
noe82 2016-06-07, 11:07 84
- halo pawiu !!!

rozumiem, że przez przypadek kliknąłeś przycisk opublikuj na Sadolu zamiast wybiurczej .
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2016-06-07, 11:07 113
A czego młoda muzułmanka mogła szukać w Łodzi...
Niech się cieszy, że jej na widłach nie wynieśli.
Zgłoś
Avatar
leonfun 2016-06-07, 11:10 154
Łazi w hidżabie i ma jeszcze jakieś "halo" że ją prześladują. Niech sobie jeszcze pas szahida założy i zgłosi że jej nikt nie lubi
Zgłoś
Avatar
dashadow 2016-06-07, 11:11 113
co to za lewackie pierdolenie o rasistach? wracaj do zoo pawiu
Zgłoś
Avatar
H................R 2016-06-07, 11:12 384
Nie widzę problemu przecież jej religia zezwala na przemoc wobec niewiernych.
Zgłoś
Avatar
Paw_Kosmosu 2016-06-07, 11:12 7
Widzę, że pierwsi kandydaci na opał w moim kominku.
Zgłoś
Avatar
Skinhead101 2016-06-07, 11:13 89
"Za pobicie kobiety z pobudek rasistowskich chuj w buzię cwelowi"

To nie rasizm, głupia szmata wchodzi w brudnych butach do naszego kraju i ma wyjebane na naszą kulturę.

Trzeba tępić zanim stanie się to co w UK. Stomp it to the ground.

Jak zobaczycie taką w ciąży to walcie po brzuchu żeby jaj nie złożyła.

"podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech."

Przez te trzy lata opijał bym zwycięstwo.
Zgłoś
Avatar
radomiak1989 2016-06-07, 11:18 45
a ja mu sie nie dziwie, gdyby mnie ktoś zamaskowany prześladował i łaził za mną po tramwajach czy sklepach też bym się wkurwił, mało to pojebów
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2016-06-07, 11:22 28
pewnie jest wkurwiona, że nikt jej nie zgwałcił i nie ukamienował
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2016-06-07, 11:28 3
Witamy w Polsce
Zgłoś
Avatar
bli3 2016-06-07, 11:37 37
to te muzułmańskie kurwy nie są przyzwyczajone do wpierdolu???
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2016-06-07, 11:40 22
Muahaha wyborcza! To takie prawdziwe jak lądowanie na księżycu!
Zgłoś
Avatar
Dreamer 2016-06-07, 11:44 16
Przecież u niej to normalne, że dostaje wpierdol od męża to co się tak tutaj rzuca?
Zgłoś
Avatar
remi1982 2016-06-07, 11:53 37
Nie pochwalam pobicia laski czy też obrażania jej ze względu na hidżab (mimo iż jestem rasistą). Ale ja jadąc do arabii saudyjskiej czy innego muzułmańskiego kraju, dostosowuję się do praw i obyczajów panujących w danym kraju. Więc ona niech się dostosuje do nas, skoro tutaj studiuje i niech nie chodzi w szmacie na głowie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie