18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Syn_Milionera 2020-06-29, 14:41
swampman napisał/a:

tylko ze ten stary pryk im tylko powiedzial zeby nie mieszali sie do naturalnych spraw i nie kopali zwierzaka...
naturalna tez rzecza powinno byc to ze kolega partyzant dostanie wpierdol za taka akcje i zobaczysz go na hardzie, z reszta pani kopiaca rowniez powinna dostac na otrzezwienie



A czy normalnym jest machanie komuś kijkiem przed twarzą i darcie ryja wyzywając od suk?
Zgłoś
Avatar
URAGE 2020-06-29, 15:32 6
Syn_Milionera napisał/a:

A czy normalnym jest machanie komuś kijkiem przed twarzą i darcie ryja wyzywając od suk?



Jeżeli się jest takim debilem jak ta tępa pizda kopiąca łabędzie, to nienormalnym jest jej nie przypierdolić kijem i wyzywać od suk. Jeśli myślisz inaczej, to z pewnością sam jesteś takim samym debilem.

Idealny przykład jak to wygląda kiedy głupcy zbiorą się w większość i bezmyślnie decydują o wszystkim. Jebać demokrację.
Zgłoś
Avatar
gnojarz 2020-06-29, 17:05
A w tle kurwa polka na erazmusie
Zgłoś
Avatar
avalanch 2020-06-30, 0:19
Najpierw wjebał typa do wody a potem spierdala jak pizda
Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2020-06-30, 2:58
UkrytaPodNickiem napisał/a:

tę tępą dziwkę powinni w tym kanale utopić wcześniej zapierdalając jej kopa na płaską klatę



Jak się obracała, może obserwacja krótka, kilka razy przewinąłem i wydaje mi się, że cycki to ma pewnie fajne
Zgłoś
Avatar
leitoml 2020-06-30, 15:36
DMT napisał/a:

Po kolei...


Ja pierdole popłakałem się ze śmiechu



Zgłoś