18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
TB303 2018-05-31, 19:59 25
Eh ci bezdomni... strasznie szczodrzy
Zgłoś
Avatar
masonski-cyklista 2018-05-31, 20:03 50
Nie po to ksiądz kupił furę żeby ją w garażu trzymać, a tak wszyscy widzą na co poszły datki.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-05-31, 20:39 11
Ten co wpadł na ten pomysł będzie smażyć się w piekle
Zgłoś
Avatar
Toperson 2018-05-31, 20:51 4
Przecież Jezus byle sedanem nie będzie jechał ..
Zgłoś
Avatar
Websterthe1 2018-05-31, 20:52 3
Toż to Mazdaizm widać prastare herezje jeszcze nie umarły
Zgłoś
Avatar
longlong7 2018-05-31, 21:12 1
nie no ludzie co sie dziwicie?? komunie były
Zgłoś
Avatar
prezip 2018-05-31, 22:01
To jest auto gosposi?
Zgłoś
Avatar
tadek899 2018-05-31, 22:08 14
patrzcie jelenie na co wasz hajs idzie.
Zgłoś
Avatar
torbiasz 2018-05-31, 22:11 1
Nie chcesz to nie wrzucaj.. ja tak robię i mnie nie boli... dla mnie to i phantomem może jeździć
Zgłoś
Avatar
Isami 2018-05-31, 22:14 9
Nikt z Was nie pomyślał, że może ten ksiądz jest chory i nie może chodzić, lub chodzenie sprawia mu zbyt duży wysiłek, auto zapewne któregoś z mieszkańców.
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2018-05-31, 22:17 18
Zawistne skurwysyny - ksieciunio ciezko pracowal na swoj sukces.

ps:

Cytat:

Nikt z Was nie pomyślał, że może ten ksiądz jest chory i nie może chodzić, lub chodzenie sprawia mu zbyt duży wysiłek, auto zapewne któregoś z mieszkańców.


uderz w stol a ministrant sie odezwie

Zgłoś
Avatar
dr_dex 2018-05-31, 22:21 31
Rebeliant_ZPF napisał/a:


Wniosek: Ból dupy o to co KK robi z kasą od wiernych mają ci, co nie uważają się za katolików. Katolicy z drugiej strony, mają w większości wyjebane na to co z ich pieniędzmi robi KK, bo skoro dali, to co ich to ma dalej obchodzić?



Oprocz kasy od wiernych, KK dostaje tez kase od Panstwa czyli z kieszeni WSZYSTKICH obywateli. Gdyby KK utrzymywal sie tylko z datkow wiernych, juz dawno chuj by go strzelil
Zgłoś
Avatar
tadek899 2018-05-31, 22:35 14
Rebeliant_ZPF napisał/a:



Trochę żyję na tym świecie i w drodze wieloletnich obserwacji oraz niezliczonych rozmów z ogromem różnych osób doszedłem już dawno do jednego wniosku.

Wniosek: Ból dupy o to co KK robi z kasą od wiernych mają ci, co nie uważają się za katolików. Katolicy z drugiej strony, mają w większości wyjebane na to co z ich pieniędzmi robi KK, bo skoro dali, to co ich to ma dalej obchodzić?

To analogiczne do tego jakby miało mnie obchodzić czy sprzedawca wsadzi sobie pieniądze, za które kupuję u niego kartę graficzną, w dupę, czy też poleci na miesiąc na Majorkę. Wydałem, mam co chciałem, w chuju mam co z moimi pieniędzmi dzieje się dalej.

Dla wiernych KK czy innych wyznań ofiara jest zapłatą za astralne czy chuj wie jakie życie po śmierci. Wierzą, że za pieniądze przekazane KK pójdą do nieba. Ich sprawa, ale dzięki temu mają zerowy ból dupy jeśli chodzi o to co dalej się z ich pieniędzmi dzieje.

To jest jeden z setek powodów przez które uważam rozmówcę za kompletnego barana. Jeśli boli go dupsko, bo KK wydymał swoich wiernych, a sam nim nie jest, to jest pierdolonym śmieciem, którym można co najwyżej gardzić, a już na pewno nie warto z takim więcej rozmawiać.


przyznaj od razu że jesteś ministrantem i za snickersa wysrałeś te wypociny
Zgłoś
Avatar
tupolew154 2018-05-31, 22:50 3
Kurwa moje miasto takie piękne, jak nie korki, w których można dostać pierdolca jak stąd do Sosnowca, to jeszcze czarna kurwa (która nota bene pomyliła moje imię na moim własnym ślubie) odpierdala procesje bujajac się Mx 5, bo kurwa jego wypasiona Skoda superrb to obciach dla plebsu. KURWA
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie