18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
A................o 2017-02-07, 14:54 2
razak napisał/a:

wojna napędza gospodarkę. Jest tylko w celach zysku, a jeśli ktoś dalej tego nie wie to jest głupi



Jak dalej będzie nam rządził pis wybrany przez narodowców to nic tylko wojna nam zostanie bo gospodarka już nawet nie kwiczy bo nie ma siły.
Zgłoś
Avatar
Nutzz 2017-02-07, 14:57 5
@Andre1945
Co roku późnym latem razem ze znajomymi sprzątam i myję groby wojskowe na Powązkach wojskowych. A gdy jeszcze działałem w stowarzyszeniu organizowaliśmy prelekcje z weteranami. Teraz uważaj, szok, każdy i każda z nas jak jeden mąż jest zadeklarowanym lewakiem, dokładnie takim jak piszesz. I co synek, łyso Ci?

Wiesz jaka jest między nami główna różnica?

Taka, że my robimy swoje i nie szukamy taniego medialnego poklasku tak jak Ty i Tobie podobne atencyjne kurwy.
Ty pizdo nie nosząca rurek.
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2017-02-07, 15:15 1
Cytat:

A sam byłeś i odwiedziłeś? Czy tylko mordę drzesz jakie to narodowe bydło dobre. Raz na rok to nie pomoc. Sam chuja robisz i wycierasz sobie swoją mordę patriotyzmem.



Niestety, do Warszawy mam za daleko, ale w Krakowie regularnie spotykam się z kombatantami z AK, wysyłam paczki, odwiedzam groby, albo pomniki. To ostatnie raz w tygodniu z reguły, czasem rzadziej, jak nie ma czasu. A Ty co robisz?

Cytat:

Takie to fajne, że garstka indywidualistów (mądrzejszych od 95% ludzi) z chorymi ambicjami i biznesem za kulisami miesza stadami bydła, daje im ideologie, wywołuje wojny i zbija interes na tym, że bydło bezmyślnie zarzyna się nawzajem?



Meh, nie zrozumiałeś, bynajmniej nie chodziło mi o pochwałę wojny jako takiej.

Cytat:

Co roku późnym latem razem ze znajomymi sprzątam i myję groby wojskowe na Powązkach wojskowych. A gdy jeszcze działałem w stowarzyszeniu organizowaliśmy prelekcje z weteranami.



To Wy myliście grób Bieruta?

Cytat:

Taka, że my robimy swoje i nie szukamy taniego medialnego poklasku tak jak Ty i Tobie podobne atencyjne kurwy.
Ty pizdo nie nosząca rurek.



Ja, chłoptasiu niczego nie szukam, bo nie jestem ani politykiem, ani kibolem, ani aktywistą, wszystko robię prywatnie. Więc morda, lewacki karaluchu.
Zgłoś
Avatar
WhitePride 2017-02-07, 15:51 2
Twórca tej koszulki jest umysłowym debilem albo na siłę chciał zabłysnąć. Znaczenie słowa "pamiętamy" w kontekście historycznych wydarzeń dla kraju ma wymiar symboliczny i propagujący pamięć o bohaterach, którzy w tamtych czasach walczyli za ten kraj.
No ale czego oczekiwać od kretynów, nie znających znaczeń podstawowych pojęć.

Ja tam nie mam nic przeciwko patriotycznej odzieży(nie nachalnej z kotwicami na 5m) ale noszonej przez ludzi, którzy są świadomi tego co na tej koszulce czy bluzis się znajduje. A niestety nie brakuje lansiarzy ubranych od stóp do głów w coś czego sami nie rozumieją.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2017-02-07, 16:15 4
Czytam i czytam... za chwile dojdzie tutaj kłótnia kto mył grób Cifem a kto płynem do mycia naczyń... co do takich bajerów patriotycznych... najpierw wypadało by sobą coś prezentować a później bawić się w "pamięć", a jeśli tyle kiboli wyklętych robi w sposób odwrotny to coraz większej ilości młodych osób za chwile kotwica będzie się kojarzyć z zadymiarzem a nie symbolem nadziei w czasie II wojny
Zgłoś
Avatar
mrkler 2017-02-07, 16:18 3
Pamięć powinna być w głowie a nie na koszulce, spodniach czy obsranych gaciach..... Takie obnoszenie się symboliką jest po prostu żenujące i gdy widzę takiego niedojebańca z PW albo z Pamiętamy to się we mnie wszystko gotuję. Ale to tylko moda i zapewne niedługo minie jak JP, Ciepła Strefa czy Che Guevara.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-02-07, 16:44 6
Ja pierdolę, jaka gówno-burza. Szkoda, że niedługo idę imprezować, bo bym sobie pooglądał regularnie.

Swoją drogą, dobijają mnie tacy debile jak Andre1945. Wystarczy ktoś, kto nie zgadza się z jego przekonaniami, to od razu jest wyzywany od lewaków, antypolskich kurew itp.
Mentalne niedojebanie, upośledzenie, umysłowa patologia i debilizm w jednym
Zgłoś
Avatar
vieri22666 2017-02-07, 16:48 3
@up Fajnie by było gdyby moda pozostała, ale zdrowa moda. Dzisiaj za patriotyzm uważam, poznanie historii swojego kraju, kultury, znajomość hymnu od A do Z, i pamięć o tych wszystkich którzy walczyli za nią, ale także dbanie o jej dobre imię, pomoc bliźniemu, trzymanie w czystości ulic, lasów, dbanie o wszystkie dobra jakie wyprodukuje i stworzy. Fajne są te koszulki wzory, sam bym sobie kupił, ale nosił tylko na pochody, rocznice. Bo czy ktokolwiek normalny kto np. wyznaje chrześcijaństwo na co dzień nosi komeszke z 1 komunii? Dla mnie to jest symbolika odświętna.
Zgłoś
Avatar
Z................o 2017-02-07, 17:14
AroGiant napisał/a:

Czytam i czytam... za chwile dojdzie tutaj kłótnia kto mył grób Cifem a kto płynem do mycia naczyń...



Jak idę myć groby na Powązkach to kupuję chemię z Niemiec
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2017-02-07, 18:06
Cytat:

Swoją drogą, dobijają mnie tacy debile jak Andre1945. Wystarczy ktoś, kto nie zgadza się z jego przekonaniami, to od razu jest wyzywany od lewaków, antypolskich kurew itp.



Kolejny gimbuch, który nie potrafi czytać.

Możesz być sobie lewakiem, prawakiem, centrowcem, weganinem, homo, cyklistą - mam to w głębokim poważaniu, jeśli dbasz o pamięć, historię i tradycję.

''Postempowcy'' z brodami i w rurkach rzucają się do stadionowych troglodytów?

Poniekąd słusznie, ale akurat kibole najwięcej robią w kwestii kultywowania pamięci, czy to o AK, czy o Powstaniu, lewaki z reguły ograniczają się do plucia w internecie i chciejstwa, wyrażanego naprzemiennie z żalem, że prawica zawłaszczyła historię -a kto lewusom bronił upamiętniać AK?

Są pewnie jakieś wyjątki, chwała im za to, ale to nadal tylko wyjątki. A szkoda, bo uważam, że pamiętać powinien każdy, oddawać hołd też, a zgadzać się już nie trzeba.

Tyle, teraz idę chlać te piwka, co mi rzuciliście.
Zgłoś
Avatar
lucilla 2017-02-07, 18:45
Weź taką koszulinę załóż w stolnicy to Cię Sebiksy i patrioci legioniścy zbiją
Zgłoś
Avatar
Z................o 2017-02-07, 19:14 2
Andre1945 napisał/a:



Możesz być sobie lewakiem, prawakiem, centrowcem, weganinem, homo, cyklistą - mam to w głębokim poważaniu, jeśli dbasz o pamięć, historię i tradycję.



"Możesz być kim chcesz ale musisz spełnić moje warunki"
Zgłoś
Avatar
froqer 2017-02-07, 19:25 3
Żałosne jest to, że wielu z was pomaga weteranom, ponieważ są w podeszłym wieku i walczyli za ojczyznę, a sami nie potraficie cywilizowanie porozmawiać. Polak z Polakiem, w tej Ojczyźnie, za którą ci ludzie walczyli.

Dbacie o pamięć i historię, a nie chcecie działać dla Ojczyzny tu i teraz. Lepiej się ponapierdalać. Bo ktoś nosi inaczej skrojone spodnie.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-02-07, 19:43 1
@froqer

Cebulactwo jest niestety rakiem tego kraju
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2017-02-07, 19:54 1
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie