18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
MalcolmX 2022-11-12, 20:04 38
Jak żesz ja nie lubię tych różowych elit. Tych synów syfilitycznej kurwy, Urbana i Michnika. Tych mord pełnych przekonania o własnej wyższości. Wszystkie te stare chuje śmieją się z Januszy i Grażyn, ze skarpetek do sandałów i zakupów w Biedronce. Z parawanów nad morzem i kolejki na Kasprowy. Rechoczą z kawałów o klechach pedofilach. Później delikatnie pukają „do ksiundza proboszcza” bo potrzebna „karteczka od spowiedzi, bo będziem za świadków na ślubie” albo trzeba „po krześijańsku” pochować dziadziusia. Najpierw pierdolą a powstaniach i wspaniałej Polsce a później wstydzą się, jak ten aktorzyna Szczur, mówić po Polsku za granicą. Wypierdalają (a w końcu nie wypierdalają) z kraju jak Natalia Siwiec po wygranej Dudy. Bo gdzie tej szmacie byłoby lepiej i kto by tej kurwie zapłacił za świecenie dupą więcej, niż Polskie media. Świetnie się bawią oglądając „Wesele” Smarzowskiego a później sami, zastaw się a postaw się, toczka w toczkę, wyprawiają wesele dla córki. Wszyscy ci przytupujący w rytm muzyczki, pewnie z kpią słysząc disco polo i ogą godzinami rozprawiać prostackich gustach Polaków. Tak jak ten chuj z KOD’u, który twierdzi, że należy do elity bo wie co to jest Bozon Higgsa. Typowy elektorat lewicy, Razem, Palikota, Petru, Chołowni, tej rudej kurwy Donaldinia, Korwina, niech chuj mu się nie zgina i ale i Jarkacza, brata mlaskacza.

Hatfu! kurwy. Do piekła!
Zgłoś
Avatar
Masturbator18 2022-11-12, 20:12 13
Tylko PIS dokonali wiele!! Ale co tu gadać jak nie pamiętacie takich zarobków jak 6 zł za godz. Wypłata 600 zł za msc tyranią albo brak pracy! za te 600 zł nie starczało nawet na dwa tyg życia

Tusk chuja z tym zrobił kradli dla klasy wyższej ich myślenie to ci po szkołach mają dostawać
Zgłoś
Avatar
OblesnyKnur 2022-11-12, 20:15 1
Niejeden zulma wiecej klasy niz ta zbieranina! Dziwia sie pozniej, ze nikt nie chce sie do nich przylaczyc.
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2022-11-12, 20:25 4
Masturbator18 napisał/a:

Tylko PIS dokonali wiele!! Ale co tu gadać jak nie pamiętacie takich zarobków jak 6 zł za godz. Wypłata 600 zł za msc tyranią albo brak pracy! za te 600 zł nie starczało nawet na dwa tyg życia
Tusk chuja z tym zrobił kradli dla klasy wyższej ich myślenie to ci po szkołach mają dostawać



Chyba cię Chujali z tą pensją za 600. Pracując dorywczo jako student miałem więcej kilkanaście lat temu. teraz zarabiasz 1300 robiąc po 12 paròwo
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2022-11-12, 20:39 6
Jacek86s napisał/a:

Chyba cię Chujali z tą pensją za 600. Pracując dorywczo jako student miałem więcej kilkanaście lat temu. teraz zarabiasz 1300 robiąc po 12 paròwo



1300 zł za 12h?
Chyba Cię ktoś w niezłego chuja robi. buahahahhaa.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-11-12, 20:41 4
Jacek86s napisał/a:

Chyba cię Chujali z tą pensją za 600. Pracując dorywczo jako student miałem więcej kilkanaście lat temu. teraz zarabiasz 1300 robiąc po 12 paròwo



Nie pierdol, zaraz po studiach w 2005, o 4 rano musiałem się w kolejce ustawić na bezrobocie, tak przyjemnie było. Pierwsze wypłaty były po 900 z groszem. Te 600 to zarobki na przełomie wieków i w 2005 PiS, i w 2007 PO dużo mówili, a huja zrobili. Do żłoba tylko i zaraz stołki po lewicy przygarniać, swoim dawać a na szarego Kowalskiego wyjebane.

donkapusta napisał/a:

Można powiedzieć, że jedni i drudzy to dwie strony tego samego medalu głupoty, zaprzaństwa i braku logiki.



Jedni chodzili do kościoła, a drudzy na posterunek UB i tak im zostało, teraz się nazywają mohery i KoD.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-11-12, 20:47
VeIture napisał/a:

A teraz spróbujcie zastąpić wyraz "kaczyński" słowem żyd i publicznie zacznijcie krzyczeć. Zobaczycie co to brak wolności słowa.



tusek na jakimś ostatnim przemówieniu porównał kaczyńskiego do żyda, a siebie do geniusza.
Zgłoś
Avatar
aczutuse 2022-11-12, 20:50 4
jakiej skrajnej prawicy jak PIS to partia lewicowa
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-11-12, 20:52 6
aczutuse napisał/a:

jakiej skrajnej prawicy jak PIS to partia lewicowa



Właśnie o to chodzi, że tylko turbo lewaki, takie już popierdolone do granic możliwości, uważają pis za prawicę.
Zgłoś
Avatar
daro7557 2022-11-12, 20:55 3
Wojenka w komentarzach. Ja swoje życie prywatne i zawodowe mam kompletnie niezależne od polityki. Jest mi bez różnicy kto wygra wybory, bo to i tak nic nie zmieni. Elity się pozamieniają stołkami. Należy wszystkich pogonić won i zlikwidować co drugi urząd miar i wiar, który służy tylko do zatrudniania kolegów na koszt państwa i posiadania stałych wyborców.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-11-12, 21:11
HenrykS. napisał/a:

Właśnie o to chodzi, że tylko turbo lewaki, takie już popierdolone do granic możliwości, uważają pis za prawicę.



W porównaniu z przed 10-15 lat to PiS jest teraz liberalne, to poglądy ludzi się zmieniły, nie ma już prawicy jak była naście lat temu, Giertych najlepszym przykładem.
Zgłoś
Avatar
Masturbator18 2022-11-12, 21:12
Wont peowcy
Zgłoś
Avatar
Pegasi 2022-11-12, 21:15 2
Kaczanga napisał/a:

jebać bocianju87 i cały sejm i senat. Debil.



Jebać szmaciarza Kaczange i cały marksizm.
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2022-11-12, 21:16 3
~VeIture napisał/a:

Wszystko spoko tylko ja zawsze mam w głowie, że to nie są prawdziwi ludzie tylko opłaceni statyści... a "skala" tego rozmachu świadczy o bardzo niskim budżecie.
I nie chodzi mi o konkretnych "zwolenników" tylko ogólnie.
Jak podejdziesz do 90% z nich i zapytasz o coś to oni kurwa nie wiedzą nawet co mają napisane na transparentach bo po prostu dostali dwie dyszki na flaszkę i darmowy transport to sobie jadą.
Ja nie jestem zwolennikiem pisu i pluję na nich równo ale nikt mi kurwa nie powie, że w Polsce nie ma wolności słowa takiej w miarę ogólnej jak można na ulicy stać i robić cyrk drąc ryja "kaczyński wypierdalaj" albo "tusk pierdol się" bez żadnych konsekwencji prawnych.
Swoją drogą pamiętajcie kto wami rządzi kiedy coś mówicie. Jak powiedzie "kaczyński niech wypierdala z polski" albo "niech pis wypierdala z polski" bądź też "niech tusk/platforma niech wypierdala z polski" to nikt wam nic nie zrobi.
A teraz spróbujcie zastąpić wyraz "kaczyński" słowem żyd i publicznie zacznijcie krzyczeć. Zobaczycie co to brak wolności słowa.



kurwa polski putin? Mocne państwa grają na słabszych czyli mamy wpływy niemieckie i rosyjskie na politykę państwową. Lepper był wybrany przez ludzi i popełniono mu samobójstwo. Kaczor gra w ruskie służby, a rudy w niemieckie. Ostatni rząd proPolski był w 1939 roku potem były sterowania y Polska nie byłą Polską z dawnych lat, by Polska nie rozpierdalała po kątach Europy krajów zachodnich
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-11-12, 21:22 4
Pan_Doktur napisał/a:

kurwa polski putin? Mocne państwa grają na słabszych czyli mamy wpływy niemieckie i rosyjskie na politykę państwową. Lepper był wybrany przez ludzi i popełniono mu samobójstwo. Kaczor gra w ruskie służby, a rudy w niemieckie. Ostatni rząd proPolski był w 1939 roku potem były sterowania y Polska nie byłą Polską z dawnych lat, by Polska nie rozpierdalała po kątach Europy krajów zachodnich



Kaczor to chce BY BYŁO u nas jak w Rosji, chowany w PRL innego świata nie zna. O miłość do Putina czy FSB na prawdę ciężko go podejrzewać, o miłość do ustroju jak najbardziej. Miłośników Putina szukaj w PO, to oni tam widzieli korzyści i kasę rurociągami płynącą.
Zgłoś