18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
Pioterrr 2024-08-31, 23:58 2
Tam w maskach łażą??😄😄😅😆
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-09-01, 0:07 10
Pioterrr napisał/a:

Tam w maskach łażą??😄😄😅😆



Zaskoczę Cię, niemiaszki też chodzą w maskach i Holendrzy i Angole. Legalny sposób na anonimowość i możliwość dania komuś w czambuł.

______________

Jeśli ignoruję Twoją prostacką zaczepkę czy odpowiedź, oznacza to że nie jesteś warty czasu jaki poświęciłbym na odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-09-01, 0:24
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-09-01, 1:04 5
Kriski napisał/a:

Zaskoczę Cię, niemiaszki też chodzą w maskach i Holendrzy i Angole. Legalny sposób na anonimowość i możliwość dania komuś w czambuł.



w Anglii nie zobaczysz nikogo w masce po za turystami z Japoni i kilkoma foliarzami, a jak chcą komuś wpierdolić to raczej zakładają kominy
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-09-01, 3:08 3
Qrwa to nagranie pewnie za czasów srowida i stąd te maski.
Zgłoś
Avatar
Ray_Ping_Yu 2024-09-01, 4:58
Pioterrr napisał/a:

Tam w maskach łażą??😄😄😅😆



"A newly resurfaced video from the Portland 2020 BLM-Antifa riots"
"There were disputes over who could or could not occupy the staging ground outside the federal courthouse in October 2020."

W Polsce pelno pojebow wtedy tez w maskach chodzilo
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-01, 9:30 7
chorym napisał/a:

w Anglii nie zobaczysz nikogo w masce po za turystami z Japoni i kilkoma foliarzami, a jak chcą komuś wpierdolić to raczej zakładają kominy



Tam połowa bab zapierdala ze szmatą na ryju i tak.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
SatanSSJ 2024-09-01, 10:45 1
Banda pedałów spotkała bandę małp.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2024-09-01, 11:45 5
chorym napisał/a:

w Anglii nie zobaczysz nikogo w masce po za turystami z Japoni i kilkoma foliarzami, a jak chcą komuś wpierdolić to raczej zakładają kominy



Myślałem że to właśnie foliarze nie zakładają masek.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-09-01, 12:22 1
chorym napisał/a:

w Anglii nie zobaczysz nikogo w masce po za turystami z Japoni i kilkoma foliarzami, a jak chcą komuś wpierdolić to raczej zakładają kominy



Młodzi niggas czasem śmigają w zestawie maska + hoodie
Zgłoś
Avatar
xMichaUx 2024-09-01, 12:26 3
I jednych i drugich do utylizacji...
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-09-01, 12:48
Czarnuchy to wiadomo blmn a antifiarze to też czarnuchy czy pedały ?
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-09-01, 15:36 1
wilkoala napisał/a:

Myślałem że to właśnie foliarze nie zakładają masek.



Foliarz to osoba która jest łatwowierna, ale może jest kilka definicji...
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-01, 15:45
Biały libek, pewnie synuś jakiegoś bogatego kolesia, dowiedział się co to znaczy BLM.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów